ELİT alfa

reyez33

Mızrakçı
evet orduları dolu köye çaktırmak güzel bir saldırı puanı yükseltme tekniği aynen devam :)
Oyun stratejinizin yetersiz olması bu yorumu yaptığınızı gösteriyor.bu forumu okuyan eski çok oyuncu var.en yakınınız uğur arkadaşımız.sınır bölgesi savunma dolu olan bir klan var misle dalsak saçma olacaktı.yaptığımız kami operasyonu ile elinizde birşey kalmadı.zamanla yaptığımız her hamlenin anlamlı olduğunu göreceksiniz...

father0619

Acemi
Oyun stratejinizin yetersiz olması bu yorumu yaptığınızı gösteriyor.bu forumu okuyan eski çok oyuncu var.en yakınınız uğur arkadaşımız.sınır bölgesi savunma dolu olan bir klan var misle dalsak saçma olacaktı.yaptığımız kami operasyonu ile elinizde birşey kalmadı.zamanla yaptığımız her hamlenin anlamlı olduğunu göreceksiniz...
Screenshot_20200424-033654_WhatsApp.jpg
Anlamlı hamleler serisi :D :D suruma çok üzüldüm ayrıca...

reyez33

Mızrakçı
12368 adlı eklentiyi görüntüle
Anlamlı hamleler serisi :D :D suruma çok üzüldüm ayrıca...

BİR KESTİĞİNİZ İÇİN ÖVÜNMENİZ NORMAL ARKADAŞLAR HEVESİNİZ KIRILMASIN AMA BURAYA PATLAYAN ORDULARI ATSAK EMİN OLUN ÜZÜLEN TARAF BİZ OLMAYIZ.UĞURU UYARMIŞTIM KLANDAN ADAM ATMAYIN DİYE HERGÜN AYNI TERANEYİ YAŞIYORUZ.BİZ KİMSEYİ ATMIYORUZ SALDIRDIĞINIZDA PASİF OLDUĞU HALDE AMA SİZ YALAN SÖYLÜYORSUNUZ.TEKRAR BU KONUDAN UYARMAK İSTEMİYORUM SİZİ...0C6107F0-B41D-4B16-98B6-5213FF0D7E37.jpeg

father0619

Acemi
BİR KESTİĞİNİZ İÇİN ÖVÜNMENİZ NORMAL ARKADAŞLAR HEVESİNİZ KIRILMASIN AMA BURAYA PATLAYAN ORDULARI ATSAK EMİN OLUN ÜZÜLEN TARAF BİZ OLMAYIZ.UĞURU UYARMIŞTIM KLANDAN ADAM ATMAYIN DİYE HERGÜN AYNI TERANEYİ YAŞIYORUZ.BİZ KİMSEYİ ATMIYORUZ SALDIRDIĞINIZDA PASİF OLDUĞU HALDE AMA SİZ YALAN SÖYLÜYORSUNUZ.TEKRAR BU KONUDAN UYARMAK İSTEMİYORUM SİZİ...12374 adlı eklentiyi görüntüle
Bu attığın raporda da tokatlamışım her türlü tokatlıyorum :) :)

Dipnot: erkeğini etkilemeye çalışan bukalemunlar koyu renge bürünürmüş :)

reyez33

Mızrakçı
Bu attığın raporda da tokatlamışım her türlü tokatlıyorum :) :)

Dipnot: erkeğini etkilemeye çalışan bukalemunlar koyu renge bürünürmüş :)
Zeka olarak aynı düzeyde değiliz maalesef biraz daha gelişmeniz lazım :) Bu operasyon sınır köylerini kesme operasyonuydu.Milletin desteğini köylerine topladığın için onları kestik.Bunda anlaşılmayacak birşey yok ama anlamayana bazen 10 kere anlatmak gerekiyor :)
BURAYA RAPOR VE İSTATİSTİK DIŞI BİRŞEY ATMAYACAĞIM IQ DÜŞÜKLÜĞÜ YAŞANIYOR...

father0619

Acemi
Multici bir ...... olduğun gibi seviyesiz ve terbiyesizsinde seni önce Allah sonra adminler ıslah etsin :) ne zamandır multiyle biyerlere geleni adam yerine koydu bu oyuncular onlarıda anlamıyorum :)

Dipnot: ......=oyuncu

Bu arada biyerlere gelen derken yanlış anlaşılmasın adamlık ve karakter konusunda değil. klan liderliği konusunda :)

reyez33

Mızrakçı
Multici bir ...... olduğun gibi seviyesiz ve terbiyesizsinde seni önce Allah sonra adminler ıslah etsin :) ne zamandır multiyle biyerlere geleni adam yerine koydu bu oyuncular onlarıda anlamıyorum :)

Dipnot: ......=oyuncu

Bu arada biyerlere gelen derken yanlış anlaşılmasın adamlık ve karakter konusunda değil. klan liderliği konusunda :)
Yahu ben senin ne karakterine birşey söyledim ne de adamlığına.Beni ne kadar tanıyosunda böyle konuşuyosun.
Multici dediğin 52 puanda multiden ban yemişim.Onunda sebebi beni engelleyen birine mesaj atmak için.Bu kadar seviyesizce konuşmalara gerek yok.İyi Oyunlar