2020 - Ekim Enler Listesi

Kenan söyleyecek çok şey varda hadi bunu sen dışında bir tanesi yazsa yine bir nebze diyeceğim.

Aynı klasmanda bile değiliz :D

Ayrıca ekstra olarakta senin ayrılığın ile alakası yok kendi uyanıklıklarını diğerleride sanki senin yüzünden ayrılmış gibi lanse etmene gerek yok :p

İstediğin sunucu da hrb0 oynarım seninle mouse tıklarken 3 kere bismillah çekersin haritada :D :D

rize53

Yasaklı
hshshshsh :D

şu laflara bak ya benim sayemde kazandın spedleri ne çabuk unutmuşsun öyle gören de oyuncu sanıcak

en yakın hrb 0 a gel dicem o zaman gelmiceni biliyorum işte problem orda

-DeJaVvU is Here-

Mızrakçı
Kenan söyleyecek çok şey varda hadi bunu sen dışında bir tanesi yazsa yine bir nebze diyeceğim.

Aynı klasmanda bile değiliz :D

Ayrıca ekstra olarakta senin ayrılığın ile alakası yok kendi uyanıklıklarını diğerleride sanki senin yüzünden ayrılmış gibi lanse etmene gerek yok :p

İstediğin sunucu da hrb0 oynarım seninle mouse tıklarken 3 kere bismillah çekersin haritada :D :D

Kaç kere 1v1 çağırdım gelmedin demek ki gelmen için alt klasmanında olmamız gerekiyormuş , kendinden iyilerin iyi olduğunu da kabul etmiyorsun vs davetini de kabul etmiyorsun .Sorsam şimdi aynı klasmanız dersin ama benimle 1 kere 1v1 atmışlığın yok .Anca burda seni ekim ayı gibi nice aylarda üst sıralara taşıyan adamlara laf yapıyorsun...

rize53

Yasaklı
doğru söze ne
Kaç kere 1v1 çağırdım gelmedin demek ki gelmen için alt klasmanında olmamız gerekiyormuş , kendinden iyilerin iyi olduğunu da kabul etmiyorsun vs davetini de kabul etmiyorsun .Sorsam şimdi aynı klasmanız dersin ama benimle 1 kere 1v1 atmışlığın yok .Anca burda seni ekim ayı gibi nice aylarda üst sıralara taşıyan adamlara laf yapıyorsun...

doğru söze ne hacet sözde ramazan turnuvasıda kazandırdın diyordu şimdi susar ben oyuncuyum kendim kazandım der :)

Benim anlamadığım konunun seninle alakası ne ? Düzgünce kapattığımız her konuya rağmen her seferinde niyetini çok bariz belli ediyorsun. Sana düşmeyen her konuya atlamanın sebebini çözemedim ama muhattap olmaya değmezsin.

Kenan’a gelince de illa birlikte girdiğimizde oynadığımız roundlar var ben tek başımaydım demiyorum herkesin oynadığı arkadaşları seninde bana 5 kişi geldiğin zamanlar gibi var.

Hepsinden ayrı olarakta gelmiş burada bütün konuyu kendine bağlıyor komik olan o :D Benimle birlikte kazandığı roundlarda 26 Puandan hep kendi kendini kurtaran Kenan ama kazanmaya gelince de Kenan olmadan kazanamayan ben :D Burada konuşacak laf düşecek birileri varsa bunun Kenan olmadığı bence bariz belli :)

-DeJaVvU is Here-

Mızrakçı
Benim anlamadığım konunun seninle alakası ne ? Düzgünce kapattığımız her konuya rağmen her seferinde niyetini çok bariz belli ediyorsun. Sana düşmeyen her konuya atlamanın sebebini çözemedim ama muhattap olmaya değmezsin.

Sen gittikten sonra çok şey değişti be cenk , pardon fatih..:troll: Hepimiz anladık ki tek sorun senmişsin ;)

rize53

Yasaklı
laf cambazlığında bir numaraimişsin valla ;)

gel sped girek te görelim bakalım kim sağlıyormuş bu kadar yanar döner olmaya gerek yok bencede tarih zaman söylemene bile gerek yok

herhangi bir spede girme cesareti göstermen yeterli :)

-DeJaVvU is Here-

Mızrakçı
Valla ne mutlu o zaman. Bundan sonra bu başlık altında bir sorun olduğunda buradan alıntılarım artık :D İzliyorum bakalım neler oluyor neyi neye bağlıyorsunuz.
Sorun olur yada olmaz o ayrı ama senin bir klan kurucusu olarak eski oyuncularına bu kadar sert mesajlar yazabiliyor olman her şeyi gözler önüne seriyor zaten .Neyse konuşmayı daha fazla uzatıp tartışmaya dönüştürme gibi bir niyetim yok düşüncelerimi yazdım hepsi bu kadar.:)

Kenan yaş olarak küçüksün eyvallahta bu kadar da değil :D Ben en iyiyim diye bir iddia da bulunmadım ama senin salladıklarının destekli olmadığının gayet farkındayım, hepsini geçtim birinci olduğum bütün roundlarda ekip olarak oynadık ekip olarak kazandık o ay içerisinde ben daha fazla girdiğimden dolayı kazanmışımdır bu kadar basit.

ama gelmiş birisi girecek cesaretin yok, birisi ben 1v1 davet ettim gelmedin :D Gibi çocuk çocuk cümleler kurmaya devam ettiği sürece hepinizin için rahat olsun sabaha kadar cevap veririm doya doya :)

Sorun olur yada olmaz o ayrı ama senin bir klan kurucusu olarak eski oyuncularına bu kadar sert mesajlar yazabiliyor olman her şeyi gözler önüne seriyor zaten .Neyse konuşmayı daha fazla uzatıp tartışmaya dönüştürme gibi bir niyetim yok düşüncelerimi yazdım hepsi bu kadar.:)
Eski arkadaşlarım ile aramda olanların seni ilgilendirmediği gibi olayları normal şekilde değerlendiremediğini ve sırf burada müdahil olmak için değerlendirme yapmaya çalıştığını da anlıyorum :) Bence de gerek yok Ahmet bak keyfine.

Hahahahahaha ulan Batu ne diyeyim konuyla alakası yok bir kere gelip bir şey dememişim başlıkta ben 62ye baktıkça burası hortluyor. Sağlık olsun :)

est1910

Mızrakçı
Hahahahahaha ulan Batu ne diyeyim konuyla alakası yok bir kere gelip bir şey dememişim başlıkta ben 62ye baktıkça burası hortluyor. Sağlık olsun :)
Aranızda ne geçti kim haklı kim haksız bilmiyorum ama zamanında birlikteydiniz. Aranızdaki anlaşmazlığı buraya getirip laf sokmaya çalışması bana yanlış geldi. Kardeş dedik kalleş çıktı @Ranuna Vadisi*