Ejder-Pitir

Bu kadar büyüyeceğini bilsem acmazdim konuyu yav, anlık bir sinirle yazdık silemedik sonrasında, silme imkanı varsa Forum yöneticisi silsin de gerilmeyelim
Eyy modum konu amacına varmıştır konuyu kapatırmısın dersen otomatikman kapanır konuyu senin açtığın için senin yazman gerekiyor :p

gago55

Milis
Bırader konuyu bılmıyorum ama sana tek sey soracam sen oyuncuysan kapaktan 1 ton sav cektın rota oyuncusuyken dogrumu dogru sav cekmeden bır oyna bıde senı gorelım karakterli kardesım
Sen ne anlatıyon dostum Şimdi birde hodor konusuna mı gireyim. Sen hiç dahil olma konuyuu bilmiyorsun madem

*Who* kontra

Baltacı
Reis karakter ve pıtır yan yana hiç yakışmıyor be :) bi kere öyle birşey olmuş olsaydı feryat emin gibi çizgisi olmayan birini diplomat yapmazdın başta :) savaşta her yol mübahtır diyen birinin klanından bahsediyoruz. O yüzden fazla girmeyin bu mevzulara :)

Evet emini bende onaylamiyordumda haberin olsun sen bu forumda konuşmalarınla insanlara dediğin lafla e
Kanka benim sorumu cevaplamamışsın ama oynuyorsun varsayıyorum dkkdkdoak
Dağıstanlı nickiyle oynuyor

MrTroya.

Casus
Yazılacak çok şey var da, yorulmaya gerek yok :) Foruma başlık açınca bir şey olmuyor. :)

Murattunca.

Kılıç Ustası
Bırader konuyu bılmıyorum ama sana tek sey soracam sen oyuncuysan kapaktan 1 ton sav cektın rota oyuncusuyken dogrumu dogru sav cekmeden bır oyna bıde senı gorelım karakterli kardesım
Oyunun işleyişinde savunma desteği almak diye birşey var. O zaman kimse destek almasın herkes kendi askeri ile savaşsın :)