Ejder-Pitir

gago55

Milis
senin olduğun bir sıralamada benim işim olmaz reis sen bana ağır kaçarsın. kralsın :D

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Emek hırsızı mı demişler :)

PITIR'ın yaptığı toplam 3 opçuktan 2sinde sizin ekibinizi benim köylerime saldılar. Kendi has ekiplerinden sadece bir kişi bir köyüme gelmeyi denedi, o da şimdi bıraktı sevmiştim elemanı oysa. Ortadaki emek hırsızını ortalıkta dolaşan cezalılarla beraber tüm dünya biliyor, merak etme :)

Köyleri alamayacaklarını kendileri de biliyorlardı bari ejder ekibini salalım deneyip patlasınlar kafasıyla sizi kullanmışlar. Bunu ben gördüm siz en başında nasıl tolere ettiniz anlamadım :)

Ne olursa olsun size saygım sonsuz, oyunu oyun olduğu için oynuyorsunuz. Yaptığınız tüm oplar ve ara sıra muhabbetleriniz için teşekkürler, bırakana kadar da istediğiniz zaman yazabilirsiniz sohbet muhabbete açığım :)

Ortalık karışık tabi daha çok harlamak lazım düşman düşmanlığını her yerde her an yapıcak değil mi :)

Demişsin ki kendi ekiplerine vurdurmadılar... senin köyüne 4 kami girdik sur oynamadı benim 2 tam kamim vardı. Patlayacağını bilerek vurduk mu şahsen evet ama ben yönetici olarak fedakarlık yapıcam ki klanımdan bir şeyler isteyebileyim :) sana yada başkasında patlamayan kamim olmadı ve hepsi de sizin gibi tiyniyet hatası olan insanlar bu hatalara girmesin diye yapıldı haklısın bile bile vurdum... asker illa ölür patlar kesim yapamaz ama önemli olan kullandı şöyle yaptı dedirtmemek. Kimseyi kendimizden ayrı görmedik art niyetli yaklaşmadık... sizin düşünceniz gibi olmak oyunda kazandırırdı belki ama karakterden ödün vermeyiz. Emek hırsızlığı haber vermeden hesap sile alan yada barbar gibi köy toplatıp diğer köyleri de sıkıntıya sokanlar için denilmiş bir tabirdir. Konunun muhatabıyla da konuşulmuştur bu durum. Oynayan herkese saygımız var ama bizim üstümüzden kimseye prim yaptırmayız kendi savaşınıza, işinize bakın... İyi oyunlar

gago55

Milis
Reis karakter ve pıtır yan yana hiç yakışmıyor be :) bi kere öyle birşey olmuş olsaydı feryat emin gibi çizgisi olmayan birini diplomat yapmazdın başta :) savaşta her yol mübahtır diyen birinin klanından bahsediyoruz. O yüzden fazla girmeyin bu mevzulara :)

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Reis karakter ve pıtır yan yana hiç yakışmıyor be :) bi kere öyle birşey olmuş olsaydı feryat emin gibi çizgisi olmayan birini diplomat yapmazdın başta :) savaşta her yol mübahtır diyen birinin klanından bahsediyoruz. O yüzden fazla girmeyin bu mevzulara :)

Karakter kelimesi belkide en çok Pıtıra yakışıyor şu dünyada... feryat emin benim klanımın bir üyesidir. Klanım diplomat olarak onu görevlendirdiyse layığıyla o görevi yapacağını düşündüğü içindir yani vardır bir bildiği ve bizim kendi iç meselemizdir, kimi diplomat seçip seçmediğimiz... eminin her yol mübahtır anlayışıyla yaptığı herhangi bir şey olmadı diğer klanlara karşı bu dünyada neye dayanarak laf ettiğinizi de anlamış değilim. O yüzden faraziye konuşmayın. Üstelik bir kişi üstünden de tüm klan karakter analizi nasıl bir görüş açısından bakmaktır ? Hayretle algı dünyanızdaki karmaşayı takip etmekteyim...

DAĞISTANLI

Yasaklı

Ya sen ne ayarsız bir adamsın harbiden tak etti artık.
Sen kimsin üyelerimiz hakkında abilerimizin olduğu klan hakkınta karakter ve pıtır yanyana hiç yakışmıyor falan diyosun
senin karakterin kaç paralık kardeşim.
Harbi şu oyunda goy goy yapıyoruz diye oyun basından beri çekiyoruz sizin seviyesizliğinizi başlarım oynayacağın oyuna nerde kalitesiz kültürsüz var rotaya geçmiş ettiğin lafa dikkat et şurda adam akıllı aldığın köyleri paylaş kesimini paylaş daha da uzatma ahlaksız

*Who* kontra

Baltacı
Harbi lan siz rota hayırdır dağıldınız 3-5 kişi başka klanın himayesi altına geçip onların yaptığı işlerin arkasından şov yapmaya çalışıyorsunuz da şu forumda bir sizin kadar insanlara laf edip boş konuşan kimse yok sizin ne haddinize başkasınin karakterine laf etmek siz kimsiniz ya yenildiniz zorunuza gitti diecem de siz w başlarken bizden öndeyken de bu kadar boş konuşuyor ve hakaret ediyordunuz ...

gago55

Milis
Ya sen ne ayarsız bir adamsın harbiden tak etti artık.
Sen kimsin üyelerimiz hakkında abilerimizin olduğu klan hakkınta karakter ve pıtır yanyana hiç yakışmıyor falan diyosun
senin karakterin kaç paralık kardeşim.
Harbi şu oyunda goy goy yapıyoruz diye oyun basından beri çekiyoruz sizin seviyesizliğinizi başlarım oynayacağın oyuna nerde kalitesiz kültürsüz var rotaya geçmiş ettiğin lafa dikkat et şurda adam akıllı aldığın köyleri paylaş kesimini paylaş daha da uzatma ahlaksız
Sana mı düştü benim ahlakımı sorgulamak asıl sen kimsin de bana böyle yok karakterin kaç paralık ayaklarına düşüyorsun. Seni ciddeye alıp laflar konusayım burda ezeyim mi yani nedir seni onca insanın içinde. Varsa karakterin alınmazsın . Sen kendi konuştuğuna goy goy diyorsan bende kendi konuştuğuma goy goy diyorum. Daha da güzel goy goy da yaparım da burası yeri değil. Yapacak bir şovunuz olsaydı gözümüze sokardınız. Size atlayan zıplayan mı oldu burda. Ben gayet şaka ve ciddi olarak Merak etmeyin aldıkları köyleri geri alacağız dedim. Ne bir isim kullandım nede başka birşey söyledim. Siz ben ne yazsam atlıyorsunuz. Atlama kardeşim. Benim yazdığım bir şeye atlama. Atlama ki bende atlamiyim. Ne sen atla ne diğerleri atlasın. Ne sanıyorsun sen veya adamların yazacak veya benim dostlarıma yazacaksın bende burda uğraşmıcam mı sizle. Rastgele dostum ratgele

ZuzuX

Kılıç Ustası

Oynayacaksan oyununu oyna. Burada kimsenin karakterine laf söylemek haddine değil

gago55

Milis
Varsa söylemimde yanlış bir kelam hemen alt tarafında raporla kısmı var raporlayın gerekli işlem yapılsın hocam

DAĞISTANLI

Yasaklı
@DAĞISTANLI herhangi bir hesapta oynuyormusun şuan w de?
Sana mı düştü benim ahlakımı sorgulamak asıl sen kimsin de bana böyle yok karakterin kaç paralık ayaklarına düşüyorsun. Seni ciddeye alıp laflar konusayım burda ezeyim mi yani nedir seni onca insanın içinde. Varsa karakterin alınmazsın . Sen kendi konuştuğuna goy goy diyorsan bende kendi konuştuğuma goy goy diyorum. Daha da güzel goy goy da yaparım da burası yeri değil. Yapacak bir şovunuz olsaydı gözümüze sokardınız. Size atlayan zıplayan mı oldu burda. Ben gayet şaka ve ciddi olarak Merak etmeyin aldıkları köyleri geri alacağız dedim. Ne bir isim kullandım nede başka birşey söyledim. Siz ben ne yazsam atlıyorsunuz. Atlama kardeşim. Benim yazdığım bir şeye atlama. Atlama ki bende atlamiyim. Ne sen atla ne diğerleri atlasın. Ne sanıyorsun sen veya adamların yazacak veya benim dostlarıma yazacaksın bende burda uğraşmıcam mı sizle. Rastgele dostum ratgele
Sen kimsin de beni ezeceksin yavrucum. Bu arada biz senin koyleri geri alacagiz lafina degil pitir ve karakter yanyana hic yakismiyor lafin icin yazdik daha bunu bile anlamaktan acizsin.

gago55

Milis
Sen kimsin de beni ezeceksin yavrucum. Bu arada biz senin koyleri geri alacagiz lafina degil pitir ve karakter yanyana hic yakismiyor lafin icin yazdik daha bunu bile anlamaktan acizsin.
Yahu ben sana demedim mi senin kumarın bitti başka dünyalara artık diye. Sen daha niye bakıyorsun 65 in formuna. Git 66 ya bak yeni dünya yeni umutlar

gago55

Milis
Dağıstanlı ismini biliyorum da telaffuz etmek istemiyorum. Oyuncuların attığı mesajları yediği naneleri eminim sen benden daha iyi biliyorsun. Oyun başından beri bana oyuncularıma gelen mesajları eminim ki sen biliyorsun. Söylemiştim belki gormussundur şu dunyaya kadar ben foruma nasıl giriliyor nasıl mesaj yazılıyor bilmezdim bile ve yine söylüyorum ki bu dünyada bizim durumumuza düşüp oynamak akıl işi değildi. Kapak da ki abilerimiz sağolsun bize destek oldular ama o ana kadar tek basimiza savaştık. Gece gündüzumuzu verdik. Sırf sizden gelen o mesajlara o konuşmalar yüzünden. Yoksa ben ekibe 1. Aydan sonra hesap sil yaptirttir kimseyi yormazdim ama herkese dediğim laf sabredin sabredin sabredin oldu seven abilerim dostlarım sağolsun yalnız birajmadi ve gerekli konum yaratılana kadar idare ettik. Sırf sizinle savaşmak için buradayız. Yoksa kapama listesine girmekmis yok şu bu umrumuzda olmadı olmayacak da hiç bir dünyada. Size o zamanda söylemiştim ya siz bizi ya biz sizi. Siz ne zaman silinirsiniz ben o zaman tamam derim. Ben bu dünyada acildiginda ne durumlarda oyun oynadığımi herkes biliyor senin dost dediğin adamlarin da biliyordu. Terbiyesizliğin kralını yaptılar ben o durumdayken bile. O yüzden kimse bana karakter su bu konuşması yapmasın. Edepsizligin alemi yok. Kaldiramiyorsan okuma yazdıklarımı.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Dağıstanlı ismini biliyorum da telaffuz etmek istemiyorum. Oyuncuların attığı mesajları yediği naneleri eminim sen benden daha iyi biliyorsun. Oyun başından beri bana oyuncularıma gelen mesajları eminim ki sen biliyorsun. Söylemiştim belki gormussundur şu dunyaya kadar ben foruma nasıl giriliyor nasıl mesaj yazılıyor bilmezdim bile ve yine söylüyorum ki bu dünyada bizim durumumuza düşüp oynamak akıl işi değildi. Kapak da ki abilerimiz sağolsun bize destek oldular ama o ana kadar tek basimiza savaştık. Gece gündüzumuzu verdik. Sırf sizden gelen o mesajlara o konuşmalar yüzünden. Yoksa ben ekibe 1. Aydan sonra hesap sil yaptirttir kimseyi yormazdim ama herkese dediğim laf sabredin sabredin sabredin oldu seven abilerim dostlarım sağolsun yalnız birajmadi ve gerekli konum yaratılana kadar idare ettik. Sırf sizinle savaşmak için buradayız. Yoksa kapama listesine girmekmis yok şu bu umrumuzda olmadı olmayacak da hiç bir dünyada. Size o zamanda söylemiştim ya siz bizi ya biz sizi. Siz ne zaman silinirsiniz ben o zaman tamam derim. Ben bu dünyada acildiginda ne durumlarda oyun oynadığımi herkes biliyor senin dost dediğin adamlarin da biliyordu. Terbiyesizliğin kralını yaptılar ben o durumdayken bile. O yüzden kimse bana karakter su bu konuşması yapmasın. Edepsizligin alemi yok. Kaldiramiyorsan okuma yazdıklarımı.
emin ol senin gibi üslup bilmez hem de oyun bilmez biri ile konusmak benim hiç hosuma gitmiyor ama sineye cekmenin de bi siniri var. Sen bize yonelik yazma olur mu ikimizi de zahmetten kurtar.

gago55

Milis
emin ol senin gibi üslup bilmez hem de oyun bilmez biri ile konusmak benim hiç hosuma gitmiyor ama sineye cekmenin de bi siniri var. Sen bize yonelik yazma olur mu ikimizi de zahmetten kurtar.
Aynen oyun bilmez. Seni önce sağ cebime sonra sol cebime sonra arka ceplerimez gezdiririm de neyse kral. Seninle muhattap olmamak bana daha cazip geldi.

Nuri66

Yasaklı
Aynen oyun bilmez. Seni önce sağ cebime sonra sol cebime sonra arka ceplerimez gezdiririm de neyse kral. Seninle muhattap olmamak bana daha cazip geldi.
Bırader konuyu bılmıyorum ama sana tek sey soracam sen oyuncuysan kapaktan 1 ton sav cektın rota oyuncusuyken dogrumu dogru sav cekmeden bır oyna bıde senı gorelım karakterli kardesım

umutT.

Acemi
Bu kadar büyüyeceğini bilsem acmazdim konuyu yav, anlık bir sinirle yazdık silemedik sonrasında, silme imkanı varsa Forum yöneticisi silsin de gerilmeyelim