Eibo vs Kudret

Deleted User - 848890894

Ziyaretçi
eibo-barzo-ng yüzde 90 hakimiyet var neredeyse, 50 kişi belirleyin kapatın aga, takip etmeyi bırakalım artık şu dünyayı :dd

CokSevdimAbi

Yasaklı
İlk önce NG yi toplamaları lazım sonra bünyesine aldıkları o kadar oyuncular sırayla toplamasi lazım daha çok var yani

CokSevdimAbi

Yasaklı
Sen kendinle karıştırdın bizi heralde
Beni tanımadan konuşma ben kapamaya bile kendimi sokmayip getirdigim oyunculara kapatan biriyim dünya kapama hevesim olsa sayfamda çok Dünya kapatmaya gider bunu gosterirdim bunun bir oyun olduğunun farkında ve tadını aldım mi bırakan biriyim

ErencanErdoğan

Yasaklı
O aklınla aklınca laf mı sokmaya çalıştın sen şimdi :) sen git bizim vurduğumuz adamların beleş köylerme kon anca başka bi halt becerebildiğin yok zaten tek yapabildiğin oydu onu da elinden aldılar garibim seni
Ya git az ötede oyun oyna. Göstersene senin vurduğun benim topladığım oyuncuyu. Sizin ağzınıza laf olduk ona yanıyorum. Olurda bir gün karşılaşırsak yediricem bu lafları

*orgrim*

Acemi
Kapatinca ne oluyor yani profilde nikin yaziyor bi anlammi yok .herkez kapatmakatan bahsediyor

Bogey

Mızrakçı
1608314715983.png
Yakında bir sorun olmazsa köyleri bırakıp çıkcam zaten çok vasıflı biri değildim.

*BloW

Okçu
Ya git az ötede oyun oyna. Göstersene senin vurduğun benim topladığım oyuncuyu. Sizin ağzınıza laf olduk ona yanıyorum. Olurda bir gün karşılaşırsak yediricem bu lafları
Sen benimle aşık atacak kapasiteye ulaştığın zaman konuşmaya başlarsın. Klanınla bi sorunum yok Allaha şükür lafı özellikle sana yazdım herkesle köy muhabbetlerini biliyoruz mesaj yazıp ağlıyodun bu köyü öyle böyle ben alıyım diye neyse öyede de oyna demişsin ben aynı yerde oynuyom da seni öteye sürmüşler sen oyna da öyle gel

ErencanErdoğan

Yasaklı
Sen benimle aşık atacak kapasiteye ulaştığın zaman konuşmaya başlarsın. Klanınla bi sorunum yok Allaha şükür lafı özellikle sana yazdım herkesle köy muhabbetlerini biliyoruz mesaj yazıp ağlıyodun bu köyü öyle böyle ben alıyım diye neyse öyede de oyna demişsin ben aynı yerde oynuyom da seni öteye sürmüşler sen oyna da öyle gel
Hakkım olan köyü istemek suç mu? Siz istediğiniz de ben vermedim mi verdim. Gelip burada boş boş konuşuyorsun.