Eibo VS Gölge

bolubjk*

Ağır Atlı
Teşekkürler başarı dileyen herkese.
Kendi halimizde garibanca bir savaş olur derken hareketli olmaya başladı savaşımız :)
Çok güzel raporlarda var aslında, uygun bir zamanda belki bizden birileri paylaşır.
Şu köy alım arefeleri yaklaşıyor, o süreçte daha güzel raporlar sunacağız inşallah.
Eiboya tekrardan başarılar dilerim.

Teşekkürler başarı dileyen herkese.
Kendi halimizde garibanca bir savaş olur derken hareketli olmaya başladı savaşımız :)
Çok güzel raporlarda var aslında, uygun bir zamanda belki bizden birileri paylaşır.
Şu köy alım arefeleri yaklaşıyor, o süreçte daha güzel raporlar sunacağız inşallah.
Eiboya tekrardan başarılar dilerim.
Güzel olanları ilet, ben paylaşırım

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Boşta bir kral yokmu yav raporları ayarlip paylaşacak :) biraz keyiflenirdik.

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Yaw oyun başı 4-5 köy olan oyuncularımız yok bizim preyle değil yürekle oynuyoruz şimdilik öyle çok rapor beklemeyin kendi halimizde takılıyoruz.

Benim lafımı nereden anladın bilmiyorum ? Köy fethinden filanda bahsetmedim , kaldı ki klanlarin savaş puanlarına bakınca güzel puanlari var demekki kesimler olmuş. Laf yapmak için laf yapmayın ya.

Art Of War*

Hafif Atlı
Benim lafımı nereden anladın bilmiyorum ? Köy fethinden filanda bahsetmedim , kaldı ki klanlarin savaş puanlarına bakınca güzel puanlari var demekki kesimler olmuş. Laf yapmak için laf yapmayın ya.
Kesim puanları çok diye gözün aldanmasın, iç içe olduğumuz için hep birbirimizi kestik ufak kesimler ilk günden beri.

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Kesim puanları çok diye gözün aldanmasın, iç içe olduğumuz için hep birbirimizi kestik ufak kesimler ilk günden beri.

Tamam dostum da ben zaten öyle aman aman bir şey istemedim ki . Rapor görelim senlenelim dedik. Ve raporlar bence gayet hoş . Ama olayı neden pre ile zirveye çıkanlara carpistiyorsun anlamadim :) Kaldı ki ben de normal şartlar ile köy kasıyorum.