Eibo vs bey

• Konuyu başlatan DeletedUser66599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38883

Ziyaretçi
Istediginiz destegi istediginiz klandan alin. Bunu sıkılip erinmeden yaptiginiz, savasin coktan bitmis olduguna kanittir.

S.D.44

Baltacı
Istediginiz destegi istediginiz klandan alin. Bunu sıkılip erinmeden yaptiginiz, savasin coktan bitmis olduguna kanittir.
evet benim anlatmak istediğim buydu da All is Well adlı arkadaş düşünemedi:). Neyse canı sağolsun. bana mütlerini göstererek kapak yaptığını sanıyor da arkadaşlar ricamdır şu istatistiği koyunda kendisinin bildiği bir şeyi de biz gösterelim arkadaşa:). o da dursun burada.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
evet benim anlatmak istediğim buydu da All is Well adlı arkadaş düşünemedi:). Neyse canı sağolsun. bana mütlerini göstererek kapak yaptığını sanıyor da arkadaşlar ricamdır şu istatistiği koyunda kendisinin bildiği bir şeyi de biz gösterelim arkadaşa:). o da dursun burada.

:)) biz sizi aşagılayıcak herhangi bi etikte bulunmadık güzel bi savaş hakkınıda veriyorsunuz eywallahda sürekli mütleri öne atarak kendinizi kücültüyorsunuz o çok söylediginiz mütlerin isminide biliyorsunuz klan formuna girip savaşlar (savaş ilanına tıklıyorsun ismini yazip okeyliyorsun .bu kadar basit bi olay için sürekli aynı lafları tekrarlıyorsunuz yani konu olsun diyemi acaba sürekli yaziyorsunuz anlmadım gitti

işinize bakın oyunuzu oynayın bitmemiş bir savaşı kazandım diye ortalıkta dolanmayı bırakın diyorum size ama ısrarla anlamıyorsunuz neyse size savaşınızda başarılar

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Siz once kendi savasinizda varlik gosterin de bizim kimle savasacagimizi biz düşünürüz.Sen 10 klan bey klani bide pusudan sinira destek alacaksin.Geleceksin foruma yazacaksin küçülmeyeceksin.Ben 4 klan eibo klanı savas başladığından beri ramazan davulu gibi calacam sizi ama buraya gelip bişeyler yazınca kendimi kucultmus olacam.Güzel kafa gule gule kullanin.Siz nasil hala burada konusuyorsunuz ona şaşırıyorum ben. Neyse artık istatistik falan bişeyler atın buraya.yeterince mahalle kavgasına döndü olay.Eibo klaninda ki arkadaslar güncel bir istatistik atabilir misiniz acaba?

DeletedUser64760

Ziyaretçi
Hemen
BzmX39.png

Deleted User - 1613848

Ziyaretçi
Eibo burdamı :)

Öyle ahkam kesmeyle olmuyormuş değil mi ne oldu hesap sil yapıp kaçtınız :)