Eibo vs bey

• Konuyu başlatan DeletedUser66599
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
w42 de trollun yaptığı biz müttefikken bizim düşmanımızı desteklemesiydi onun için sordum ama sizin bu durumunuzda bi anormallik yok başkan. Benim pusuda sevmediğim adam çoktur tam tersine sizde de w42 den muhabbetimiz olan dostumuz çoktur ama burada olan muhabbet olmamış strateji oyunu bu sonuç olarak adamlarda kendi haritasına göre hamleler yapıcak illaki ben dışardan bi göz olarak böyle görüyorum en azından

Soylediklerinde haklısın tabi ki strateji konusur oyunda kardesim sen yanlış konusmuyorsun.Fakat sedat44 de ozetlemis bizim tepkimiz stratejik hamleler değil.Bunun resmiyette olmamasi dışarıdan mudahele gibi olmasi
Yoksa beye siz niye mut oldunuz.ya da iste suanda onunla savasa katilsa neden savasa katildiniz diyecek halimiz yok.Sorun sadece su bey sinirindaki oyuncuları klanlarina alip desteklemesi ve beye tekrar geri gondermesi ama ortada resmi bişey yok yani.beyi madem bize karsi destekliyosun bunu alenen yap.Simdi pusuyla star savasinda star oyuncularını klana alip destekleseydik.Bu sefer onlarda ayni seyi soylecektir diye düşünüyorum.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
bencede boşver konustukca batıyorsun bu bi strateji oyunu savaşlar diplomasiler nasil yapiliyorsa destek almasıda sorun degil kimsenin elinden tutmuyoruz destek almayın diye müt klanınızdan gidin alın sizde buraya yazarak ortalıgı kıskırtmaya kalkmayın hani dedin ya herkes bi tarafini seçmek zorunda kaldı demekki bey'de bi tarafi seçti eiboda o yüzdende bu savaş ortaya çıktı en başta dedigim gibi güzel bi savaş zevkli bırakın öyle kalsın savaşmaya devam .

Simdi actirican bana bayramlik ağzımi kardeş kimi kiskirtiyorum.Bizce olmamasi gereken bir durum oldu onu dile getirdik.Forumda bunun icin var.Bizimde beyde arkadaslarimiz var.dikkat edersen sahsi konusmuyorum klan olarak konusuyorum.Hem sonra oglen 12 de savas icin anlasildi gece saat 5 de op yaptınız etikmiydi bu? Olur böyle seyler dedik gectik.Bizde yanlisa yanlis demeyelim mi simdi.Bak kardeşim benim ne dunya kapatma gibi bir hirsim var nede birinize düşmanlığım ben eibo klan baskaninin ricasi uzerine oynuyorum.Dunya sonunuda gormem zaten o yuzden kimseyi kiskirtma gibi bi amacimda yok tamam mi.Bu olayin bu sekilde olmasini dogru bulmuyorum.mesrulastirmaya çalışmayin bosuna.He olan oldu.Basarilar hepinize

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ben olacağını sanmıyorum ama tavrınızı koymak adına onların savaşa girmesini beklemek yerine ilanı siz verebilirsinizde

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Ben olacağını sanmıyorum ama tavrınızı koymak adına onların savaşa girmesini beklemek yerine ilanı siz verebilirsinizde

Peki sen oyle dusunuyorsan düşüncene saygim var.dogru söylüyorsun.tabi yonetim ne karar verir bilemem.yonetimde degilim benimki sahsi dusunceler.yonetim bi karar alır almaz orasını bilemem.umarim baska dunyalarda birlikte de oynama sansi buluruz.

Kingaura

Acemi
Savaş kazanmak veya kayıp etmek önemli değil beyler
Herkez kendine göre doğru yu yazmış

Şu soruyu hiç soran Yok dünyadaki tek müttefik klanı olan bey klanına dünya sonuna kadar savaşmayacağız deyip maniac savaşını kazanınca ve maniac üyeleri eibo olunca
Oyun başında olan sorunlar hariç k43 muhabbeti sonra oturulup anlaşıldı dünya sonunu beraber göreceğiz denilmiş

Diplomatımız oyunu bırakmak zorunda kaldı ve ben görevi devir aldım

Bu arada eibo ile olan tüm küçük sorunların hepsini hallettim bizdeki oyuncu hatalısı hatta klandan attığımda oldu bu konuda
Ve konuştuğum tüm eibo oyuncuları ile ha siz ha biz farkedermi deyip bizden çıkan oyuncuların köylerini aldıkları halde hiç bir şey söylemedim
Çünkü dünya sonunu beraber kapatacaz denmiş burda eibo veya bey almış köyleri benim umrumda olmaz

Maniac eibo katılınca Erol bey kendini biraz daha güçlü hissetti 2 ay boyunca içindeki pasifleri temizleyip hazırlık yaptı Star yalnız dalamaz dı
Geriye tek müttefiki olan bey klanı kaldı

E oyun başı k43 anlaştık siz ordan köy aldınız ben şimdi hazırlandım söz verdim adamda oyunu bıraktı nede olsa
Bey savaş acayıp eywallah savaş tarihi belli 1 mayıs
Eywallah
Bu arada atar ile kavga etmiş stara savaş ilan etmiş ama saldırı olmamış
Bey e teklif etmiş (bunu sonradan duydum)
Bey kabul etmemiş stara beraber dalmayı

E eee o zaman yarın 12 nötür olacaz demiş

Bu oyunu senmi yönetiyorsun İstedin zaman savaş tarihi ver Yok dur 1 dakika gel şu klanı vuralım cevap hayır olunca zaman beklenmesin yarın saat 12 de başlasın savaş denmiş

Burda saygı değer eibo oyuncu arkadaşlarım
Buyurun Erol beyin yaptığını bey olarak size yapsak siz savaş tarihi beklermisiniz??

Eğer böyle 2 de bir fikir değişmese sizin ile aynı fikirdeyim sabah 5 de savaş açılmaz

Gerçi ben uyandım zaman öğrendim ama klanınız 5 de savaş açmıştır normal şartlarda etik değildir ama Erol beyin yaptığın yanında normaldir.

Herkeze iyi oyunlar
Saygı içinde savaşlar
Savaş kazan kayıp et önemli değil ama karakterini kayıp etme bu klan oyunu yarın bakmışsın aynı klanda oynuyorsun dur.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Savaş kazanmak veya kayıp etmek önemli değil beyler
Herkez kendine göre doğru yu yazmış

Şu soruyu hiç soran Yok dünyadaki tek müttefik klanı olan bey klanına dünya sonuna kadar savaşmayacağız deyip maniac savaşını kazanınca ve maniac üyeleri eibo olunca
Oyun başında olan sorunlar hariç k43 muhabbeti sonra oturulup anlaşıldı dünya sonunu beraber göreceğiz denilmiş

Diplomatımız oyunu bırakmak zorunda kaldı ve ben görevi devir aldım

Bu arada eibo ile olan tüm küçük sorunların hepsini hallettim bizdeki oyuncu hatalısı hatta klandan attığımda oldu bu konuda
Ve konuştuğum tüm eibo oyuncuları ile ha siz ha biz farkedermi deyip bizden çıkan oyuncuların köylerini aldıkları halde hiç bir şey söylemedim
Çünkü dünya sonunu beraber kapatacaz denmiş burda eibo veya bey almış köyleri benim umrumda olmaz

Maniac eibo katılınca Erol bey kendini biraz daha güçlü hissetti 2 ay boyunca içindeki pasifleri temizleyip hazırlık yaptı Star yalnız dalamaz dı
Geriye tek müttefiki olan bey klanı kaldı

E oyun başı k43 anlaştık siz ordan köy aldınız ben şimdi hazırlandım söz verdim adamda oyunu bıraktı nede olsa
Bey savaş acayıp eywallah savaş tarihi belli 1 mayıs
Eywallah
Bu arada atar ile kavga etmiş stara savaş ilan etmiş ama saldırı olmamış
Bey e teklif etmiş (bunu sonradan duydum)
Bey kabul etmemiş stara beraber dalmayı

E eee o zaman yarın 12 nötür olacaz demiş

Bu oyunu senmi yönetiyorsun İstedin zaman savaş tarihi ver Yok dur 1 dakika gel şu klanı vuralım cevap hayır olunca zaman beklenmesin yarın saat 12 de başlasın savaş denmiş

Burda saygı değer eibo oyuncu arkadaşlarım
Buyurun Erol beyin yaptığını bey olarak size yapsak siz savaş tarihi beklermisiniz??

Eğer böyle 2 de bir fikir değişmese sizin ile aynı fikirdeyim sabah 5 de savaş açılmaz

Gerçi ben uyandım zaman öğrendim ama klanınız 5 de savaş açmıştır normal şartlarda etik değildir ama Erol beyin yaptığın yanında normaldir.

Herkeze iyi oyunlar
Saygı içinde savaşlar
Savaş kazan kayıp et önemli değil ama karakterini kayıp etme bu klan oyunu yarın bakmışsın aynı klanda oynuyorsun dur.

Evet bazı konularda katiliyorum soylediklerinize kendi oz eleştirinizi de yapmışsınız.Bugun rakip olabilirsin baska dunyalarda ayni klanda da oynayabilirsin.Söylediğiniz bazı seyler yonetimsel ve diplomasi iliskileriyle alakalı olduğu için eksik ya da yanlış bir bilgiyle cevap vermem olmaz. O yüzden buna cevap vermesi gereken konuya hakim olan yönetimden oyunculardir.Iyi oyunlar

Kingaura

Acemi
Biz hiç bir zaman eibo arkadan vurmak aklımızın ucundan geçmedi dünyadaki tek müttefiğimiz başka Yok hiç bir klan ile olmadık

İleriye dönük eibo karşı hazırlık yapalım vuralım demedik
Biz dünya bir eibo dost seçmişiz neden tek dostumuzu vuralım
Art niyet taşınmadı

2 ay savaşma orduları hazırla müttefik dediğin klanın arkasından planlar yapın

Sonra Buraya gelip Yok bey pusudan destek alıyor etik değil lafları bırakın
Biz destek alıyorsak acık acık alıyoruz
2 yüzlülük yapıp hiç bir sorun yokken
Müttefiğimiz vurmak için hazırlanmadık hazırlanmayızda.vuracağımız klan ile müttefik değil sa yaparız.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Sonra Buraya gelip Yok bey pusudan destek alıyor etik değil lafları bırakın
Biz destek alıyorsak acık acık alıyoruz

Bak simdi arkadasim savas baslayali olmus ne kadar 150 koy geriye dusunce mi mut olunuyor.Pusu bu savaşın tarafi mi ?değil. E o zaman nasil etik oluyor.iki klan savassin aradan bi sure geçsin savasta kötü duruma düşünce çıksin bi klan desin ki savasa girmeden gel ben senin sinirdaki koylerini destekleyim.yani su olayi mantik cercevesine oturtmaya calismayin.Size hak verenlerde olur.Kendinizi hakli da gorebilirsiniz oda olabilir.Saygi duyariz ama bence olmamasi gereken bi durum. Benim dusuncem bu yonde.Kendi bulundugum klanda da bu yonde bir sey olsa kendi klanimida elestiririm.Soyledigin diger seylere gelince dedigim gibi konuya hakim degilim olaya hakim biri gelir cevap verecekse verir.Durum bundan ibaret.Mut klan rakip olur rakip klan mut olur oyun bu o yuzden fazla uzatmaya gerek yok.Kalın sağlıcakla.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Benim burda ki hic bir konusmamda sahislara yönelik bir saldırı bulamazsiniz.Olan bir olay üstüne konuşuyoruz.Tartışıyoruz.Cikip siz soylesiniz boylesiniz derseniz karşılığını alırsınız.2 dakika once saygi cercevesinde yazan adamlar 2 dakika sonra hakaret ediyor.Biride çıkmış muhattap olma diyor.Cocukluktan beri oynuyorum ben bu oyunu kime ne cevap verilir iyi bilirim . Neyse komik bir diyalog vesselam.

DeletedUser66962

Ziyaretçi
Klavye delıkanlıları çok burda anlaşılan Arkadaşlar oyunumuza bakalım burda kendınızı yıpratmayın.Dunya kapandınmı konuşursunuz Bu guzel savaşı bu tarz muhabbetlerle yıpratmayın kg

Siz anlamışsınız pusuya geçip destek alarak

Müttefik klanının destek olması gayet normal değil mi ? Kaldı ki savaş bitmiş değil şu an önde olman savaşı kazandığın anlamına gelmesin savaş bitsin yenelim yenilelim tebrik ederiz gelip ona buna salça olmana gerek yok

S.D.44

Baltacı
Müttefik klanının destek olması gayet normal değil mi ? Kaldı ki savaş bitmiş değil şu an önde olman savaşı kazandığın anlamına gelmesin savaş bitsin yenelim yenilelim tebrik ederiz gelip ona buna salça olmana gerek yok

sen zaten kendi klanların çerçevesinde bunu döndüremeyerek, müt dediğin klandan ki müt değilsin destek alman benim hoşuma gider neden mi? Nedeni belli kafa yorarsan ortaya çıkar...;)

sen zaten kendi klanların çerçevesinde bunu döndüremeyerek, müt dediğin klandan ki müt değilsin destek alman benim hoşuma gider neden mi? Nedeni belli kafa yorarsan ortaya çıkar...;)

benim klanımın diplomasisini benden daya iyi biliyorsun anlaşılan :) şu şurada kalsın
3EXkV2.png

saygıda kusur etme ki saygı göresin cümlemin başında şu anlık öndesin savaş bitsin tebrik ederiz dedim bireysel ve klan anlamında Bey klanından iyi veya kötü olabilirsin ama bu oyunun sadece savaşarak kazanılmadığını da bilmeni isterim bi başarı yaa şu an sizin için önde olmak zevkini çıkarın

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
benim klanımın diplomasisini benden daya iyi biliyorsun anlaşılan :) şu şurada kalsın
3EXkV2.png

saygıda kusur etme ki saygı göresin cümlemin başında şu anlık öndesin savaş bitsin tebrik ederiz dedim bireysel ve klan anlamında Bey klanından iyi veya kötü olabilirsin ama bu oyunun sadece savaşarak kazanılmadığını da bilmeni isterim bi başarı yaa şu an sizin için önde olmak zevkini çıkarın

Zevkini çıkarıyoruz evet şimdiden tebrik etmelisin çünkü eibo bey savaşı bitti.Eibo vs bey+görünmez müttefikleri savaşı başladı.Zaten mesajında yazdığın gibi savaşarak kazanamayacağınızı anlamışsınız.Ben demiyorum az önce kendin söyledin.Diğer klanları falanda savaşa dahil etmeden sınırlarınızı destekletin. Sonrada müt ekleyinde savaşı siz kazanırsanız biz bütün dünyayı tebrik eder gideriz .:D

Zevkini çıkarıyoruz evet şimdiden tebrik etmelisin çünkü eibo bey savaşı bitti.Eibo vs bey+görünmez müttefikleri savaşı başladı.Zaten mesajında yazdığın gibi savaşarak kazanamayacağınızı anlamışsınız.Ben demiyorum az önce kendin söyledin.Diğer klanları falanda savaşa dahil etmeden sınırlarınızı destekletin. Sonrada müt ekleyinde savaşı siz kazanırsanız biz bütün dünyayı tebrik eder gideriz .:D

yazımı okumadığın veya anlamadan yazdığın çok belli tebrik edeceksem yıkacaksın hee yok yıkamadın yıkıldın o zaman susacaksın savaşı kazandığın gün gel buraya bizzat ben tebrik ederim seni

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
yazımı okumadığın veya anlamadan yazdığın çok belli tebrik edeceksem yıkacaksın hee yok yıkamadın yıkıldın o zaman susacaksın savaşı kazandığın gün gel buraya bizzat ben tebrik ederim seni
Ben senin yazdığını anladım da sen anlamamışsın ki yazdığım şeylere cevabın farklı oldu.Neyse susmaya gerek yok forum konuşup fikir alışverişinde bulunmak için var :) Burasıda oyunun bir parçası. Kazanırsak sen beni tebrik edersin.Sen kazanırsan bende seni tebrik ederim senle beraber baya bir kişiyi de tebrik ederim yani sorun yok. :)

DeletedUser66216

Ziyaretçi
Karı gibi dır dır bi susun daaaaaa :) hiç sizden baska konulan yok :)))