Eibo vs bey

• Konuyu başlatan DeletedUser66599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64760

Ziyaretçi
Savaş için verilmiş bir tarih olmasına karşı sabah 5.30 da savaş açıp operasyon düzenleyen beye karşı vermiş olduğumuz savaştır.

8Y4akk.jpg

S.D.44

Baltacı
çok güzel ve çekişmeli bir savaş oluyor her iki tarafında eline emeğine sağlık.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
İstatistik önemli değil mi ? 1klık köy mü? Sen hiç klanınızın tepesinde olan adamların son hallerine bakmadın galiba 1k diyor hala ya :D Başta aldığınız köylerde gece habersiz op yaptığınız için. Sizi gidi sizi :D

DeletedUser66258

Ziyaretçi
Mr bey alır bence eiboda fazla oyunu bilen yok barbar geliştirici team diorm ben onlara :)

DeletedUser66151

Ziyaretçi
bu dünyada bu bişi dikkatimi çekti 2 3 klangüzel bir profil resmi koyarak stara gönderme yapmıslar sanırım star klanını birileri zıplatmayı planlıyor :D

DeletedUser66156

Ziyaretçi
Mr.bey tarafından planlı op yapılmadı henüz herkesin bireysel veya 2-3 kişilik kendi içlerinde organize olup yaptıkları saldırıları ve savunmaları var şuana kdr. Eşit seviyede 2 klan. Kavgasız gürültüsüz seviyeli savaş olması dileğiyle.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Mr bey alır bence eiboda fazla oyunu bilen yok barbar geliştirici team diorm ben onlara :)

şöyle bir profiline baktığımda maniacda oynadığın görülüyor.Evet barbar topladığımız için yenildiniz zaten :D Ayrıca oyundaki bütün klanlar barbar topluyor toplamak zorunda 45.dünya özellikleri bunu zorunlu kılıyor malesef.Ayrıcada barbar almak yasak mı kardeşim?Bir yerden vurayım da nerden vurursam vurayım mantığıyla oyunda kazanamazsınız dostta.Mantıklı şeylerle gelin tartışalım.

DeletedUser66258

Ziyaretçi
Mantıklı bişey söylüyorum zaten maniac clanını 8 9 kişiyle tutuorduk attınız misleri yaptınız opları bildiğim İçin böyle konusuorm oynamayan adamların köylerine 2 hafta op yapıp alamadınızıda bilioruz :)

DeletedUser66915

Ziyaretçi
Mantıklı bişey söylüyorum zaten maniac clanını 8 9 kişiyle tutuorduk attınız misleri yaptınız opları bildiğim İçin böyle konusuorm oynamayan adamların köylerine 2 hafta op yapıp alamadınızıda bilioruz :)
katılıyorum eibo gerçekten zayıf mr.bey karşısında kolay bi savaş olur bey için hafife almayın falan derdim de barbarlardan biraz daha zor eibo :)

DeletedUser66599

Ziyaretçi
Eibo düşmanları kendini nasıl belli etti. Hayır 2 klanda da yer almayan vatandaş çıkmış eibo barbar toplayıcısı diyor ona tavsiyem bundan sonra barbar toplayıcıları ile iyi geçinsin ki dünya da kalabilsin bir nebze ..

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Köy alınır verilir sen hala anlayamamışsın sanırım savaşta kayıplar elbet olur

hayır savaş bu tabi ki kayıplar olacak.9 yıldır oyunuyorum ben bu oyunu her şeyden de anlıyorum.Sadece senin istatistik önemli değil demen tuhaf arkadaşım oyun istatistik üzerine kurulu bir oyun.Ayrıca kaç klık köy olursa olsun savaşta pek bir farkının olduğunu düşünmüyorum.Velhasıl kelam güzel bir savaş oluyor.İyi olan kazansın.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi

Boş yapma arkadaşım belli ki yenilmişsin zoruna gitmiş geldin burada olmayacak laflarla çamur atıyorsun.Sekiz kişi klan savunuyomuş görende oyuncu sanar. Savaş sonrası Manıacdan bize geçen adam sayısı 40 kişi civarı.Yavaş sık biraz. Konuşacak kadar oyuncuysan neden 7 köyde nalları diktin dünyadan.Hadi arkadaşım hadi yenilen pehlivan güreşe doymaz.Savaşta yenemediğin klanı buradan yenemezsin.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
katılıyorum eibo gerçekten zayıf mr.bey karşısında kolay bi savaş olur bey için hafife almayın falan derdim de barbarlardan biraz daha zor eibo :)

sen manıacdaymıssın sonra bize geçmişsin bizden stara gitmişsin.Demek ki var bir kuyruk acın.Sana cevap vermeye gerek bile yok.