EFSANE VS TUFAN

Se7eN

Okçu
Şu an ki savaşın benimle de hiçbir ilgisi yok ben oyunda bile değilim öyle 300 puanlık köyüm ile takılıyorum.
Tufan a siz saldırdınız ben değil.
Kasırga size saldırdı ben değil
Gamemafia sizi secti ben değil
Tork sizden 2 köy aldı ben değil
Kasırga 100 e yakın köyünüzü aldı ben değil
Bugün 20 ye yakın kaminiz telef oldu benim değil :)
Sen şu dünyaya mesaj atan arkadaşsın tanıdım seni şimdi. :) Beni ilgilendirmez deme işine gelir senin. @niddaayiz ile münasebetin olmuştu.

snooke35

Yasaklı
niddayız her seferinde Forumlarda aramızdaki mesajlaşmaları paylaşmasında sorun yok da ama benim mesaj atmamda mı sorun var ?

Veya bana forumlarda HAİN VE KAHPESİN demesi de hiç sorun değil. Maalesef Destek ekibi elimdeki SS leri kabul etmedi

Savcılık ise yeterli kanıt yok dedi ama özelden bana bu mesajı atacak cesareti yok ancak forumlarda yazar çizer :)

snooke35

Yasaklı
Siz benim değerimi bilemediniz ama başka klanlarla çok güzel diyaloglar içindeyiz

dünya59 da bekleriz gel gör gerçek dostluklar nasıl oluyor :)

snooke35

Yasaklı
O kadar sözün geçiyorsa oynasaydın bari. ;)

Ben bu dünyadan sıkıldım ve yoruldum bu yüzden de dünya59 da kendi klanım da devam edeceğim.
EFSANE klanı beni çok yordu. Benimde hatalarım vardır mutlaka ama birisinin arkasından HAİN VE KAHPESİN diye forumlara yazmak size hiç yakışmadı EFSANE KLANLARI olarak. Sence bu doğru bir davranış mıdır ?

snooke35

Yasaklı
Sence bir oyuncu sorunlar yaşadı diye arkasından FORUMLARDA özel bir başlık açılarak HER TÜRLÜ hakaret ve aşağılama içeren sözlerle ile HAİN VE KAHPESİN diye yargılanmasını doğru buluyorsan o zaman bunun bir oyun olduğunu unutmuşsun demektir.

Kaçınız karşı çıktı bu yazıya hiçbiriniz çıkmadınız.

snooke35

Yasaklı
niiddayız a söyle de gelsin bir de burada yazsın bakalım HAİN VE KAHPESİN diye var mı kendisinde bu yürek ?

Se7eN

Okçu
Ben bu dünyadan sıkıldım ve yoruldum bu yüzden de dünya59 da kendi klanım da devam edeceğim.
EFSANE klanı beni çok yordu. Benimde hatalarım vardır mutlaka ama birisinin arkasından HAİN VE KAHPESİN diye forumlara yazmak size hiç yakışmadı EFSANE KLANLARI olarak. Sence bu doğru bir davranış mıdır ?
Size derken? Ben ne yönetimdeyim ne de tek kelime etmişliğim var sana karşı. Bu sen değil kim olsa yapmam. Sizin aranızda geçen muhabbetleri senin mesajından ve @niddaayiz ın yazdıklarından okudum sadece. Lütfen yakışmadı derken şahsıma söylememen lazım. ;)

59'a bende başlayacam muhtemelen düşman olacağız veya müt. Artık orasını bilemiyorum. :)

58 den yorulduysan eğer 59 u kaldırma şansın olmaz benden söylemesi kardeşim.

Se7eN

Okçu
Sence bir oyuncu sorunlar yaşadı diye arkasından FORUMLARDA özel bir başlık açılarak HER TÜRLÜ hakaret ve aşağılama içeren sözlerle ile HAİN VE KAHPESİN diye yargılanmasını doğru buluyorsan o zaman bunun bir oyun olduğunu unutmuşsun demektir.

Kaçınız karşı çıktı bu yazıya hiçbiriniz çıkmadınız.
Aranızdaki konuyu bile öğrenemedik en son mesajlarda anladık. ondan sonra da zaten konusu açılmadı. Durup durup konu açıp yahu şöyle şöyle olabilirdi mi diyeyim. Ya da desinler. Değişkenlik gösterir herşey. Biri sana haklısın der diğeri karşı tarafa. Çok uzatılacak bir mevzu yok hayırlısı olsun herşeyin.

snooke35

Yasaklı
59 a ekip olarak geliyoruz 10 yıl önceki ekibimle birlikte oynayacağız şu anda 150 kişi olduk ama persembe ye kadar 500 kişi oluruz :) Belki 500 de oyun içinden katılanlar olur toplam 1000 kişi dünyaya giriş yapma ihtimalimiz var :)

Se7eN

Okçu
59 a ekip olarak geliyoruz 10 yıl önceki ekibimle birlikte oynayacağız şu anda 150 kişi olduk ama persembe ye kadar 500 kişi oluruz :) Belki 500 de oyun içinden katılanlar olur toplam 1000 kişi dünyaya giriş yapma ihtimalimiz var :)
Çok kişi girmek tabiki önemli ama bir yere kadar tabiki. Oyunu benden daha iyi biliyorsundur diye düşünüyorum. 10 yıl önceki ekip diyorsan eğer. Ayrıca çok kaliteli klanlar var. İyi oyunlar dilerim size de. Bakalım kazanan kim olacak.