EFSANE VS TUFAN

KURMAY**

Milis
Şimdiden 2 köyün Gitti Azrail bakalım tufana karşı sergiledigin performansı diger rakiplerinede sergileyebilecekmisin

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu kasırga klanının klan savaşları w7 ile alakası var mı ? :)

Se7eN

Okçu
Şimdiden 2 köyün Gitti Azrail bakalım tufana karşı sergiledigin performansı diger rakiplerinede sergileyebilecekmisin
Süreç devam ediyor. 3 klana ile farklı kulvarlarda savaşılıyor şu an. Sonuç önemli bence. Ona da bakacağız ne olacak ne olmayacak. ;)

snooke35

Yasaklı
Sanırım sen mutlu olacaksın öyle olursa.

Beni ilgilendirmiyor dünya 58 ben dünya 59 a odaklandım. Sadece istatistiklere bakınca görünen sonuç bunu gösteriyor ama umarım yanılan ben olurum. Efsane klanı veya oyuncuları ile ilgili de hiçbir sorunum yok. 2 günde Kasırgadan kaybettiğiniz köyler ve bugün patlayan onlarca kami var bunlar yalan mı ?

snooke35

Yasaklı
Şu an ki savaşın benimle de hiçbir ilgisi yok ben oyunda bile değilim öyle 300 puanlık köyüm ile takılıyorum.
Tufan a siz saldırdınız ben değil.
Kasırga size saldırdı ben değil
Gamemafia sizi secti ben değil
Tork sizden 2 köy aldı ben değil
Kasırga 100 e yakın köyünüzü aldı ben değil
Bugün 20 ye yakın kaminiz telef oldu benim değil :)

Se7eN

Okçu
Beni ilgilendirmiyor dünya 58 ben dünya 59 a odaklandım. Sadece istatistiklere bakınca görünen sonuç bunu gösteriyor ama umarım yanılan ben olurum. Efsane klanı veya oyuncuları ile ilgili de hiçbir sorunum yok. 2 günde Kasırgadan kaybettiğiniz köyler ve bugün patlayan onlarca kami var bunlar yalan mı ?
Sonuca bakacağız tabi orası ayrı mevzu ama Oyuncu sayısı olarak çok fazlalar bize göre ve tek e tek de değil iş. 3 tek şu anda. Hayırlısı bakalım. Oyun sonuçta bu ama olay çok farklı yerlere çekiliyor bazen. konuşmayayım diyorum. Ama konuşuyorum. :)