EFSANE- TUGAY VS SCORPION

hüsmenaga78

Acemi
Ne agladiniz ya .Siz de olun 20 klan.Zaten 11 klandiniz dagildiniz 2 klan kaldıniz

Ağlayan sensin TUGAY a ağlıyonuz sizde girin savaşa diye 20 klansınız içi boş hangi yüzle yazıyon sen daha :D Delikanlıysanız zaten EFSANE 20 klan biz tek klan gelin hodri meydan oyunculuk nedir gösterelim size o kadar söylüyorum forumda ki herkete görsün :D zaten yakın zamanda buraya raporlarda gelicek sadce lafta kalmak yok öyle azrail gibi :D Lafta azrail bu can alamıyor :D

imea.

Mızrakçı
Söyleyene bak .Siz degilmiydiniz dünya sonuna kadar beraberiz deyip anlaşma olduktan 2 gün sonra emre abiye ARMY i vuralım diyen.Sizin diplomat Emre abi kabul etmeyince o kendi ekibiyle yargı klanini kurdu.Siz de kaldınız efendi klaninda.Baktiniz durumlar kötü siz de yargı klanina geçtiniz .Orda da rahat durmadiniz.yine anlaşmalara uymadiniz

Bunları senin emre abin mi söylüyor. O halde sana bir iki gerçek anlatayım. Senin emre abin dedi ki ; kanka efendi klanı olarak devam etmeyelim. Klan ismini değiştirelim. Efendi bizim kurduğumuz bir Klan değil. Yeni bir isim bulup öyle devam edelim. Bu fikirleri senin emre abin söyledi güzel kardeşim. Diplomasi konusunda ise biz bu kadar müttefik istemedik. Bir ay sonra bitecek olan Diplomasinin hemen bitmesini istedik. Senin o emre abin bizi üzüyor. Herkese farklı şeyler anlatıyor. Lanet olsun böyle bir oyuna ki insanlar oyun için değişik hallerr gidiyorlar.

imea.

Mızrakçı
Gelelim sana güzel kardeşim. Daha dünya açılmadan önce burada efendi başlığı altında sözde emre abinle birbirinize girdiniz. Sen benim köyümü aldın ben sana küstüm. Neredeyse burada düşman ekleyecektiniz birbirinizi. Ne ara emre abi oldunuz. Neyseniz o olun. Oyun için karakterinizden ödün vermeyin.

imea.

Mızrakçı
Artık kendi aranızda edebiyat mı yaparsınız serenad mı yaparsınız siz karar verin. Ama lütfen artık boş yapmayın

Eklentiler

• Screenshot_2020-03-29-17-35-28-145_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-03-29-17-35-28-145_com.android.chrome.jpg
    734,6 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2020-03-29-17-34-16-740_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-03-29-17-34-16-740_com.android.chrome.jpg
    679,7 KB · Görüntüleme: 52

-AzraiL-

Yasaklı
Ağlayan sensin TUGAY a ağlıyonuz sizde girin savaşa diye 20 klansınız içi boş hangi yüzle yazıyon sen daha :D Delikanlıysanız zaten EFSANE 20 klan biz tek klan gelin hodri meydan oyunculuk nedir gösterelim size o kadar söylüyorum forumda ki herkete görsün :D zaten yakın zamanda buraya raporlarda gelicek sadce lafta kalmak yok öyle azrail gibi :D Lafta azrail bu can alamıyor :D

Aynen o yüzden önceki savaşı actigimizda korkudan klanlarinizi eklemediniz .Yakında görürüz içi boş mu dolu mu diye.

myw**

Dük
Bu dünya açılalı ne kadar oldu ki siz neler yaşamışsınız böyle arkadaşlar.

hüsmenaga78

Acemi
Aynen o yüzden önceki savaşı actigimizda korkudan klanlarinizi eklemediniz .Yakında görürüz içi boş mu dolu mu diye.

Savaş daveti gelmedi bize sana diyorum TUGAY a söyle biz yalnız savaşıcaz de görelim oynculuğunuzu neyi uzatıyosun sen :D oyuncuysan onu görelim boş burda konuşuyosun sadece :D

imea.

Mızrakçı
Savaş daveti gelmedi bize sana diyorum TUGAY a söyle biz yalnız savaşıcaz de görelim oynculuğunuzu neyi uzatıyosun sen :D oyuncuysan onu görelim boş burda konuşuyosun sadece :D

Kardeşim bunlarda o taşş.k yok.

Benim klanımdan bir oyuncu Klan başkanından habersiz millete mesaj atabilir mi yaa.. Klandan atar köyünü düşmana vermezsem adam değilim.

hüsmenaga78

Acemi
Ee hani ben kime demişim .Bizden bir oyuncu kendi yazmış.Benle ilgisi nedir.

max 20 yaşında veletsin arkandaki dışkı kurumamış (ban yemeyeyim anladın sen :D) gelmişin burda ayak yapıyon senin ana klandaki oyuncu senin talimatın olmadan iş yapıyor ha :D ve sen bu adama destek attırıyosun :D biz ilk defa bu oyunu oynamıyoruz ama sen yenisin galiba :D

-AzraiL-

Yasaklı

Lan tugay da zaten sadece ana klan ekli.O da adamların sizle alakası yok bile.Bizim kıtada sadece siz ve biz savaşıyoruz.Daha başlamadık bile.1 köy aldınız bizde 1 köy aldık.Onu soylemiyorsunuz.Adaminiz muhtemelen Multi den ceza aldi.Saldiramiyoruz.Sadece bekleyin.

Sizin inadiniza 200 klan eklemezsem adam değilim.Aglayin.

hüsmenaga78

Acemi
Lan tugay da zaten sadece ana klan ekli.O da adamların sizle alakası yok bile.Bizim kıtada sadece siz ve biz savaşıyoruz.Daha başlamadık bile.1 köy aldınız bizde 1 köy aldık.Onu soylemiyorsunuz.Adaminiz muhtemelen Multi den ceza aldi.Saldiramiyoruz.Sadece bekleyin.

Sizin inadiniza 200 klan eklemezsem adam değilim.Aglayin.

Hah şöyle ağlamaya devam et tamam mı velet :D 200 klan eklicem taaam mı sizi yenicez taam mı :D ceza yiyen dediğin adama saldırdınız mis arası yediniz üstüne kilit yediniz zaten neyin kafasını yaşıyon sen :D o raporlara var daha atmıyoruz :D pre ile köy geliştiriyosunuz daha konuşuyosunuz :D