EFSANE- TUGAY VS SCORPION

*Chappie*

Mızrakçı
Kadere baaak kimler kimlerle beraber...

Neler Yaşanmış neler...

Anlatılanlar başka yaşanılanlar başkaa.... :)

Bir pre kasalım dedik olaylara bak :)

karargah hareke

Mızrakçı
yavaş dünyada hızlı değişen olaylar, millet bina basarken yağma atarken dünya yavaş olduğu için o ara birbirini yiyor :) liyakat,sadakat kalmamış herkese herkese salvo. umarım güzel bir oyun olur

Mr.Yellow

Baltacı
eveeet bir savaşın daha sonuna, düşmanların dost olmasıyla sonuna geldik. yarın başka bir savaş ile yayına kaldığımız yerden devam edeceğiz.

DeletedUser66013

Ziyaretçi
max 20 yaşında veletsin arkandaki dışkı kurumamış (ban yemeyeyim anladın sen :D) gelmişin burda ayak yapıyon senin ana klandaki oyuncu senin talimatın olmadan iş yapıyor ha :D ve sen bu adama destek attırıyosun :D biz ilk defa bu oyunu oynamıyoruz ama sen yenisin galiba :D
max 20 yaşında veletsin arkandaki dışkı kurumamış (ban yemeyeyim anladın sen :D) gelmişin burda ayak yapıyon senin ana klandaki oyuncu senin talimatın olmadan iş yapıyor ha :D ve sen bu adama destek attırıyosun :D biz ilk defa bu oyunu oynamıyoruz ama sen yenisin galiba :D
Ben pek sevmem de forum oyuncusuyumdur oyunu pek bilmem ama sen eskilerdensen bir gün gel seninle speed atalım olmaz mi ya benim yasada 26 daha küçüğüm olmaz mi burada gelmişsiniz ha güveniyorsan buyur gel clasicdeyim kim kime dum Duma :)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
çok basit bir yolu var bunun. kim klan değiştirmiş kim değiştirmemiş. oyuncu dosyası, view player history. sen de 3 farklı klan ismi varken bende 1. hadi şimdi boş yapmaya ağlamaya devam
bununda bir kaç sebebi var dostum mevcut klanın 15 kere de ısım değişse oyuncu dosyanda klan adı sabit kalır ki ben en az 3 kere klanınızın isim değiştigini gördüm orası ile çok ilgilenmiyorum Kısaca Twstats her şeyi göster miyor

Faramir66

Milis
çok basit bir yolu var bunun. kim klan değiştirmiş kim değiştirmemiş. oyuncu dosyası, view player history. sen de 3 farklı klan ismi varken bende 1. hadi şimdi boş yapmaya ağlamaya devam
Senin nasıl bir insan olduğunu ben 48den biliyorum merak etme Yusuf. Ben klan değiştirmedim bunu sana açıklamak zorunda değilim klan bozulunca kim davet attıysa oraya geçiş yaptım senin gibi kapı kapı klan değiştirip güçlünün arkasına sığınma olmadım.