EFSANE- TUGAY VS SCORPION

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Bunu forumun ilgili yerine acsaniz orasida bos kalmasa klanlarin diplomasisi icin acilmis bir yer var sonucta

Basarilar her iki tarafada

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Arkadaşlar rica ediyorum lütfen kime savaş açsak savaşmadan dağılıyor karşı taraf. Zevki falan kalmadı oyunun....

kulaksız

Mızrakçı
Ben dostlarımı her zaman en öne yazarım, sen bizi kalbine yazmışsın sanırım başlıkta adımızı göremedim :)

-AzraiL-

Yasaklı
Aynen.Tarafimiz belli zaten.

Açıkçası bizim kıtadaki scorpion klanlarina savaş açtığımız için çoğu klana davet atmadım.Zamani gelince daha büyük savaşlarda beraber oluruz yine.

Deleted User - 5554733

Ziyaretçi
Azrail 20 tane klanın var hala bazı klanlara davet atmadım diyorsun . Kendi klanına güvenmiyor musun ? Karşıda 1 tane klan var sadece . İstersen w57den UDW klanına da çağır abi kendi klanlarım 1 klanla baş edemiyor siZde gelin diye :):):)

imea.

Mızrakçı
50 tane Klan olmuşsunuz ama oyuncu olamamışsınız. Kendinize güvenmiyorsunuz ki hala da düşman klandan oyuncu çekmeye çalışıyorsunuz. Az biraz racon sahibi olun. Delikanlı gibi oyun oynayın. Bakın oyun diyorum. Köy almakta var kaybetmekte. Ama karakter kaybetmeyin.

imea.

Mızrakçı
Aynen.Tarafimiz belli zaten.

Açıkçası bizim kıtadaki scorpion klanlarina savaş açtığımız için çoğu klana davet atmadım.Zamani gelince daha büyük savaşlarda beraber oluruz yine.

Çoğu Klan derken :)) oyunu bir Klan kapatacak. Yani 20 kişi. Bu ne çelişki. Başka Klana davet atmıyorsun ama düşman olduğun scorpion klanından oyuncu ayartmaya çalışıyorsun. Tey Allah ım :D

Instructor

Acemi
Bu nasıl savaş anlamadım ben hem 20 klan geliyorsun hem de 20 kişiden 15 kişiye bizim klana katıl diyosun. Ee sonra? Kalan 5 kişiye de savaş ilan edip savaşçılık mi oynucaniz XD

-AzraiL-

Yasaklı
50 tane Klan olmuşsunuz ama oyuncu olamamışsınız. Kendinize güvenmiyorsunuz ki hala da düşman klandan oyuncu çekmeye çalışıyorsunuz. Az biraz racon sahibi olun. Delikanlı gibi oyun oynayın. Bakın oyun diyorum. Köy almakta var kaybetmekte. Ama karakter kaybetmeyin.

Söyleyene bak .Siz degilmiydiniz dünya sonuna kadar beraberiz deyip anlaşma olduktan 2 gün sonra emre abiye ARMY i vuralım diyen.Sizin diplomat Emre abi kabul etmeyince o kendi ekibiyle yargı klanini kurdu.Siz de kaldınız efendi klaninda.Baktiniz durumlar kötü siz de yargı klanina geçtiniz .Orda da rahat durmadiniz.yine anlaşmalara uymadiniz