Efsane Savaş Loncası

Vezir001.

Ağır Atlı
Konuyu okursanız ortaklaşa premium satın almak oyun içi satın alma yöntemlerine dahilinde değildir. Aktarımlı veya aktarımsız başkasından premium transferi oyun içi satın alımı sayılmaz. ;)

Siz anlamamışsınız sanırım konuyu, arkadaş diyor ki oyun içi bonus çıktı yani oyundan satın alalım. Oyundan satın alınan bonus zaten aktarılamaz geliyor. Biz de bu konu üzerinde tutuştuk. Yani nasıl oyun içi satın alma yöntemlerine dahilinde değil? Adamın kredi kartı yok 18 yaşını doldurmamış banka hesabı dahi yok şimdi geldi sana dedi bana pre alır mısın 100 tl tutuşturdu eline, sen oyundan satın alıp adama gönderdin, satın alma yöntemine dahil değil mi bu :D

FARAZA

Markiz
Siz anlamamışsınız sanırım konuyu, arkadaş diyor ki oyun içi bonus çıktı yani oyundan satın alalım. Oyundan satın alınan bonus zaten aktarılamaz geliyor. Biz de bu konu üzerinde tutuştuk. Yani nasıl oyun içi satın alma yöntemlerine dahilinde değil? Adamın kredi kartı yok 18 yaşını doldurmamış banka hesabı dahi yok şimdi geldi sana dedi bana pre alır mısın 100 tl tutuşturdu eline, sen oyundan satın alıp adama gönderdin, satın alma yöntemine dahil değil mi bu :D
Bu dediğin bildiğin pushing :D

Bobo?

Baltacı

Yanlış anlamışım. :(

Diğer konu içinse biri için oyun içi satın alım iken diğeri için premium transferidir.

Vezir001.

Ağır Atlı
Bu dediğin bildiğin pushing :D

Bu konuyu moderatöre sormak lazım @Tibelda

Soru : X oyuncusu 18 yaşından küçük ve kredi kartı / banka hesabı kullanmıyor. Gitti Y oyuncusuna 70 TL verdi ve 600 Premium Puan aldırdı. Sonra bunu kendisine attırdı. Oyundan satın alınıp ilgili kişiye aktarılan bu PP için ceza verilir mi?

Herkesin aklındaki soru işaretleri ortadan kalksın :D

FARAZA

Markiz
Bu konuyu moderatöre sormak lazım @Tibelda

Soru : X oyuncusu 18 yaşından küçük ve kredi kartı / banka hesabı kullanmıyor. Gitti Y oyuncusuna 70 TL verdi ve 600 Premium Puan aldırdı. Sonra bunu kendisine attırdı. Oyundan satın alınıp ilgili kişiye aktarılan bu PP için ceza verilir mi?

Herkesin aklındaki soru işaretleri ortadan kalksın :D
Oyunda aktarım yasak aktarım yapabiliiyorsan illegal bir yol izliyorsun demektir :)

Bobo?

Baltacı
Ben oyun içi premium satın alma yöntemiyle premium transferi arasındaki farktan bahsettim.

Aktarımı serbest premiumu aktarmak yasak olsa neden böyle bir seçenek olsun ki? :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Oyunda aktarım yasak aktarım yapabiliiyorsan illegal bir yol izliyorsun demektir :)

Oyunda satın alınan premiumlarda aktarılabilir ve aktarılabilir olmayan seçenekler var, bunları satın alırken aktarılabilir olan seçilebilir bu satın alan kişinin elinde

Vezir001.

Ağır Atlı
Şimdi biraz kurcaladım baktım ben kurallardan, oyundan satın alınan ve ödemesi INNOGAMES e yapılan premium eğer serbest kalırsa ya da aktarılabilirse istediğin kişiye aktarılabilir. @FARAZA :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Pazarda pre kasan arkadaşların kasıp sattığı preler ise illegal. Zaten bu bilinen birşey aktarımı yok diye yazmışlar :)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Engin abi sen bizim wpp grubuna gel, forumda iki kişiye laf yetiştirmek zor oluyor :D Pre muhabbetleri falan tamamen bizlerin çenesini yoran şeyler, Allah olanlara daha çok versin :p

X-Rois.

Ağır Atlı
Ben kime sirkü atsam sizden çıkıyor ben anlamadım GLADIO gibisiniz. İskender Büyük'ten hallice hissediyorum kendimi
Rica ediyorum sevgili arkadaşım gladio yu sanki çok kalabalık bir klanmış gibi aksetmeyelim halbuki çekirdek bir kadro ile clasicte oynadık en fazla 20 kişi felan :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Alın gurba geliyorum. Hadi bakayım. Dün ikiniz bir gün hepiniz alayınızla boş yapıcam alın gelsin :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hahaha bizim yanımızda sen melek gibi kalırsın sksmsmdjdm