Efsane Savaş Loncası

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar. Saygılı ve temiz bir dünya olması dileğiyle hepinize iyi oyunlar dilerim

Amacımız tabiki her klan gibi oyunda hakim olmaktır. ESL klanının özelliği oyuncular arasında muhabbetin fazla olması ve gerçek hayata da yansımasıdır. Bu sebepten bu oyundan tat alıyoruz. Başka dünyalarda bizden daha üst düzey klanların,sonunda bu strese dayanamayıp hesap sildiklerine şahit olduk. Dayanıklılık önemlidir :)

Dost düşman her klana tekrar başarılar dilerim

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Alperen başarılar kardeşim uzun bir dünya olucak başarılı olucağınızı düşünüyorum

DeletedUser62747

Ziyaretçi
Insanlarin alacakca koylerini alan bir klan basarili olamaz mazlumun ahi aheste aheste cikacak

DeletedUser59276

Ziyaretçi
34 de bulunan bir klan sanırım 34 de sahaya inemeyen klanlardan birisiniz sanırım favorim sizsiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
jamie lannister bizimle kabusu birbirine düşüremeyince başka avlara çıktı bu klana ettiği hakaret aslında kendisinde bulunan karekteri ama farkında değil neyse sana bu karakterle bol şans insanlar korkak olmasın işte naparsın kendi nickiyle gelemez laf söylediklerinin karşısına çıkamaz insanları birbirine düşürmeye çalışır yazık ya bunlara cidden

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Jamie lannister dedigine katiliyorum sonuna kadar diger olaylarda terbiyesizlik yapmis olabilir amma w34 te oynayanlar esl klaninin ne oldugunu bilir dostlarini arkadan alcakça vuran satan ve dostlarinin köylerini toplayan bir klan

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Başarılar diyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim,size de başarılar :)

Alperen başarılar kardeşim uzun bir dünya olucak başarılı olucağınızı düşünüyorum

Eyvallah başkan :)

Jamie lannister dostum neye istinaden bu yorumları yapıyorsun? İsteyen istediğini söyler tabiki,forumlarda troll hesaplardan bi dünya var,senin de ESL troll u olman bize birşey kaybettirmez elbette. Ancak bizi neyle suçlayacaksan suçla,hepsinin bir sebebi vardır,ön yargı ile bakmayan her kişinin hak verebileceği türden sebepler. Şükür ki açıklayamayacağım bir şey yapmadım