EFSANE KLANI > GERÇEKLER VE YALANLAR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

snooke35

Yasaklı
YARIN BU BAŞLIK ALTINDA EFSANE KLANININ İÇ YÜZÜNÜ ANLATACAĞIM.

> MULTİ OYNAYAN OYUNCULARIN İSİMLERİ

> NASIL KÖY ALIP GELİŞTİKLERİ

> OYUNCULARI DİĞER KLANA GEÇECEKSİN DİYE KANDIRIP KLANDAN ÇIKINCA KÖY ALMALARI

> OYUN BAŞINDAKİ PLANLARI VE GİZLİ ANTLAŞMALARI

> HANGİ OYUNCULARI DESTEK BÖLÜMÜNE ŞİKAYET EDİP CEZA ALMALARI İÇİN UĞRAŞ VERDİKLERİ

> YÖNETİCİLERİN SAHİP OLDUKLARI MULTİ HESAPLAR

> MULTİ HESAPLARA NASIL GİRİŞ YAPTIKLARI VE KULLANDIKLARI UYGULAMALAR

> PAŞA İNFAZ TİMİ OYUNCULARININ GERÇEK YÜZÜ

> KLAN ÜYELERİNDEN GİZLEDİKLERİ TÜM GERÇEKLER VE KAYBETTİKLERİ KÖYLERİN NET SAYISI

> MÜTTEFİK OLDUKLARI KLANLAR İÇİN ASLINDA NE DÜŞÜNDÜKLERİ

> K55 DE 1 AY ÖNCESİNDE SALDIRMAYI DÜŞÜNDÜKLERİ KLANLARLA NEDEN ŞU ANDA SAVAŞTIKLARI

> VE ÇOK DAHA FAZLASINI BU BAŞLIK ALTINDA PAYLAŞACAĞIM

TEŞEKKÜRLER NİDDAYIZ FORUMLARDA PAYLAŞTIN BENİ, ŞİMDİ BEN SİZİ PAYLAŞACAĞIM

ESKİ EFSANE KLANI GENEL SORUMLUSU OLARAK TÜM GERÇEKLERİ BENİM AĞZIMDAN DUYMAYA HAZIR OLUNUZ :)

snooke35

Yasaklı
Ben 15 yıllık eski bir oyuncuyum. Bu oyunda her dünya da iz bıraktım. Hep iyi niyetli olmaya çalıştım ama benimle uğraşırsanız tüm dünyayı kendimle birlikte yerin altına sokarım. Oyundan geriye hiç bir şey kalmaz tüm klanlar tek tek ban yerler

snooke35

Yasaklı
oyunda herkes 20-30 tane hesap açıyor sonra da oyunu hakkıyla oynadıklarını iddia ediyorlar.
VPN satın alıyorlar 90 farklı ip den 30-40 tane hesap ile oynuyorlar. Köyleri biraz geliştirip sonra içlerindeki askeri bir yere gönderiyorlar boşalan köyleri kendilerine alıyorlar bu şekilde hızlıca gelişiyorlar ve bunu neredeyse ilk 20 deki bir çok klan yapıyor YALAN MI ARKADAŞIM BUNLAR ???

snooke35

Yasaklı
Oyunun algoritmasında sorun var. Eskiden kesim yapılmadan köy alırsan ban yiyordun veya birisi klandan atılırsa 24 saat boyunca bu oyuncuya aynı klandan kimse saldırı çıkamıyordu ama bu oyun kurucuları bunların hepsini iptal etmişler resmen diyorlar ki beleş köy almanıza izin veriyoruz. Yazık değil mi diğer tarafta emek harcayıp da köy almaya çalışan oyunculara. Az az yazacağım her şeyi. Ben 20 yıldan fazla IT sektöründe çalıştım gerekirse özel bir web sitesi açacağım bu oyunu yerin dibine sokacağım.

OYUNDAKİ ADMİNLERE SESLENİYORUM MULTİCİLERİ DESTEKLEMEYİ BIRAKIN OYUNU HAKKI İLE OYNAYAMAYA ÇALIŞANLARIN ÖNÜNÜ KESMEYİN İŞİNİZİ DÜZGÜN YAPINIZ.

snooke35

Yasaklı
arkadaşlar allahını seven defansa gelsin yardım edin
abi tamam kimse sana 15 yıllık oyuncu değilsin demiyor.kimse sana korkuyorsun demiyor.tamam en kral sensin en iyi sen oynarsın w61i sen kapatacan.tamam allah rızası için yeter artık ama sal şu forumu
[/QUOTE
BEN DAHA YENİ BAŞLADIM HER KLANIN TEK TEK MULTİ HESAPLARINI BURADA PAYLAŞMAMI DA İSTER MİSİN ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.