Efsane 100.000 kişili dünya tribalwars.net w30 LeGeNDaRY klanı

-Aenima-

Acemi
Yabgu Mete Mustafa abinin de oyunu bıraktığı dünya :) Onun ayrılışıyla liderliği ben almıştım, bir daha da böyle bir ekip yönetmek nasip olmadı zaten.
Bu kadrodan hala oynayan 2-3 kişi benim ekibim Painkiller'da yabancı swlerde oynuyor artık.

Art Of War*

Hafif Atlı
Yabgu Mete Mustafa abinin de oyunu bıraktığı dünya :) Onun ayrılışıyla liderliği ben almıştım, bir daha da böyle bir ekip yönetmek nasip olmadı zaten.
Bu kadrodan hala oynayan 2-3 kişi benim ekibim Painkiller'da yabancı swlerde oynuyor artık.
cRuel11'de miydi o? başta o yönetiyodu sanki . Gerçi klan çok dağınıktı yön seçme olmadığı için herkes farklı bir kıtadaydı 16 kıtada köyümüz vardı :D

Black Swan.

Markiz
Yaa sen neredesin kaçak

-Aenima-

Acemi
Yaa sen neredesin kaçak
Ara ara uğruyorum :)
cRuel11'de miydi o? başta o yönetiyodu sanki . Gerçi klan çok dağınıktı yön seçme olmadığı için herkes farklı bir kıtadaydı 16 kıtada köyümüz vardı :D
Evet o hesaptaydı, finalleri nedeniyle dünyayı bırakmıştı öyle bir ekibi ancak o toplayabilirdi zaten :)
O dönem kıta mantığı (continent, K) tr oyuncuları için yeniydi, +/+, -/- mantığı hakimdi hala. İlk kez w30'da kıta düzenini görmüştük çoğumuz, malum yabancılar yapılanma konusunda bizden öndeydi, bölgesel klanlar çoğunlukta olduğu için her bölgede başka bir klanla çarpışıyorduk. Hesaplar 200k-300k civarındayken de dayanamayıp silmiştik.

Art Of War*

Hafif Atlı
Aynen ben de ordaydım :D çoğu herkes 40-50k'da bıraktı ya ben de Mustafa'dan sonra bıraktım. Bir ara dionysos'un hesaba bakıcılık yapmıştım ondan sonra bıraktım.

Art Of War*

Hafif Atlı
O dünya cidden 100.000 kişi girmişti 2. gün dünyaya girişler oyuncu sınırı dolduğu için kapandı ardından w31 açtılar 1 gün sonra :D Orda şeyi hatırlıyor musun @-Aenima- 1 hafta saldırmazlık vardı dünyada sonra bir şey oldu 1 hafta daha uzadı en son bişey daha oldu 17-18 gün saldırmazlık vardı sanki dünyada :D biz forum'da da baya aktiftik o zaman ilk 20'de 15 kişi bizdeydi saldırılar açılınca da 2. klanı 10'a katlamıştık kesimde :D bizden başka premade klan yoktu o zaman aynı bölgeye girilemediği için. ya da bir tane daha vardı forumda konuşuyolardı. forumda bize çok yükleniyolardı 100 tane klan falan savaş açmıştı bize onun dalgasını geçiyoduk :D

Art Of War*

Hafif Atlı
Ben zaten tribal'de oynuyordum klanın Türk olduğunu bilmeden katılmıştım size 1.siniz diye asfhakjsfhsakjfa

-Aenima-

Acemi
O dünya cidden 100.000 kişi girmişti 2. gün dünyaya girişler oyuncu sınırı dolduğu için kapandı ardından w31 açtılar 1 gün sonra :D Orda şeyi hatırlıyor musun @-Aenima- 1 hafta saldırmazlık vardı dünyada sonra bir şey oldu 1 hafta daha uzadı en son bişey daha oldu 17-18 gün saldırmazlık vardı sanki dünyada :D biz forum'da da baya aktiftik o zaman ilk 20'de 15 kişi bizdeydi saldırılar açılınca da 2. klanı 10'a katlamıştık kesimde :D bizden başka premade klan yoktu o zaman aynı bölgeye girilemediği için. ya da bir tane daha vardı forumda konuşuyolardı. forumda bize çok yükleniyolardı 100 tane klan falan savaş açmıştı bize onun dalgasını geçiyoduk :D
Aynen öyle, tam olarak saldırmazlık ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama en az 2 haftası vardı :) Tapınak özelliğinin ilk dünyasıydı onun etkisiydi sanırım. Millet bizi dağınık görünce toplama klan zannetmişti, tabii çaylakta puanlarımız uçunca da anlam veremeyip puan kasıyoruz sanmışlardı ama çaylakların açıldığı gün kesimde sınırları zorlayınca anlamışlardı premade ekip olduğumuzu :) Bizden başka da biçok premade klan vardı, SK Gaming diye bi oluşum vardı o zamanlar, onlar sağlam gelmişlerdi, bir de Leafy, Optimus Prime, Purple Predator vb. .net serverının öne çıkan isimlerinin premade klanları da giriş yapmıştı. Bizim bölge dağınık olunca her bölgeden diplomasi yapıp onlarca klan birleşmişlerdi bize karşı. Yabgu'nun ayrılışından sonra Hek-Thor Hamdi Abi ile ciddi vakit verir olmuştuk, tek bir baltacıya kadar hesaplayıp oprasyon planlıyordum. Şuan olacak iş değil tabii tek klan o kadar kişinin karşısında dursun ama o dönemlerde TR oyuncuları açık ara öndeydi oyunda, zamanla yabancılar arayı kapattı. Biz sistemi nasıl manipüle ederiz diye kafa yorarken onlar coplayer olayına uyandılar vs vs artık herhangi bir klanın onlarca klana karşı duracağı günler çook geride kaldı :)

-Aenima-

Acemi
Yıllar sonra görmek güzel, başım gözüm üstüme kurtla da bir yıl oldu konuşmadık bahanem olur :)
Eski günleri yad etsek sakin bir serverda toplansak aslında ama işler güçler hepimiz bir yere savrulduk.

Deleted User - 5564811

Ziyaretçi
Sizle oynamak her zaman zevk verir ama benden bir performans gelmez, muhabbetine takılıp size def atarım :) Hüseyinlerde olursa onlar yeter zaten, ben def basalım :))

Deleted User - 5564811

Ziyaretçi
Bu arada bu legend klanı daha önce klansavaslarında w18 de kurulmuştu, klansavaslarının kapanıp klanların açılmasını beklediğimiz sürede pek çok oyuncu tribale gitmişti. Onunda o serverın daha bı kalabalık olmasında etkisi vardı, her taraftan Türk oyuncu çıkıyordu :)