EFENDi

DeletedUser65223

Ziyaretçi
Olmasaydın o zaman.Yok deseydin.Once tamam diyip sonra saldiriyorsun.
Bak Güzel Kardeşim Formda Gelip Burada cocuklar gibi ağlama Speed de ne Mütünden Bahsediyosun Sen Senin Adamın Saldırdı Bana yok asker kaçırıyomuş geri çekiyomuş Başka yollayacak geri çekecek adammı yok ? O zaman adamın senden bağımsız Hareket ediyordu ki geldin bana tatava yapıyosun tatava yapmayı bırakta oyununu oyna Biz Buradayız Buradada olacağız.

Dostada Eyvallah Düşmanada

Black Swan.

Markiz
Mekanın sahipleri geri döndü.

Efendilik Allah vergisidir. Sonradan KAZANILMAZ.

11 yıllık tecrübeyle tekrar oyuna dönüş yaptık. İhtiyar heyetini topluyoruz. Bizim gibi ihtiyarların elinden tutacak gençlere kapımız açık. Klan alımlarımız açılmıştır.

Başarılar
Haaadi canımmm ?

Naim abi ? Meltem abla ?
Hadi inş.

aga55

Kılıç Ustası
Naim aga en son hayatta oynamam diyordu :) islambey den bahsediyoruz değil mi? :)

*uA1905*

Mızrakçı
Orjinal EFENDi, İ si küçük olandır. Diğerleri taklit üründür bunu okuduktan sonra dikkat etmenizi istiyorum :)

Klan kuruculuğunu Naim abi ( islambey )'in yaptığı sadece efendiliğin aşılandığı bir topluluktur. Bir kere o ortamda bulunan diğer tüm ortamlara küser :)

Klasik şu profil yazısı naim abiye aittir.

'' Sana 500 milyon puan versem adam olur musun ''

Size sadece bir tane hikaye anlatmak istiyorum. Yaşanmış bir efsane.. EFENDi ekibinin w13'ü terk etmesinin sebebi. Gerisi size kalmış :)

w13 de , Pusula, Cellat, Aztek ve Efendi klanları son 4 klan olarak kalmıştı. Efendi klanı olarak pusula ile savaş halindeydik. Aztek ve Cellat bizim müttefiğimizdi, Ama Aztek-Cellat kendi aralarında düşmandı. Sonrasında pusula klanı savaşta mağlup oldu ve bırakma kararı aldılar. Pusula klanı bittikten sonra biz yönetimde kendi aramızda kalan 2 dost klandan hangisi ile finale gideceğimizi tartışıyorduk. Kimileri Aztekle birlikte cellatı silelim diyordu. Kimisi ise Cellatla ortak olup Azteki silelim diyordu. Oyundaki en online ekipde bizimkiydi. Ben o zamanlar 16 yaşındayım ama gerek naim abiye gerekse kebabevi ( oğuz ) , orclider ( emre ) , yunusemre007@, fearless02 ( ümit ) yönetime kendimi kanıtlamış biri olarak bende forumda çok konuşanlardan biriydim. Herkes yorumunu yaptı ve bir karar alamadık. Çünkü ikiside dosttu ve arkadan vurmak yakışmazdı. Diğer 2 klanda bizden haber bekliyordu birbirleri ile düşman oldukları için bizi yanlarına çekmek istiyorlardı.. En sonunda naim abinin fikri soruldu.. Hesapları siliyoruz burdan alnımız ak ayrılıyoruz dedi. Herkes hesaplarını sile aldı. Aztek ile Cellat savaşmayıp anlaştılar :D Cellatın biçok üyesi o zamanlar online olmadıklarından hesapları silindi.. Dünyadaki bütün herkes 100 üye olarak Aztek'te toplandı, dünyayı Aztek kapattı :) Aztekde o zamanlar oyunla ilgilenen birtek QuietForce ( engin abi ) vardı.. Onun dışında 1. bitirmeyi hak eden yoktu açıkcası.. Burdan selamlar tekrardan unuttuğum bütün EFENDi ailesine..

Efendilik Allah vergisidir. Sonradan kazanılmaz diyerektenn EFENDi'lik dik durmaktır. Hak'ka girmemektir diyorum. Ben Efendi mi sizle paylaştım okumak size kalmış

Dikkat ALINTIDIR: Bir Kardeşimizin Yazısı Kimse boş yapmasın

Pusulayı Yendim Deyip Prim Kasma Var
Yok 2 klanda Kardesmis Deyip Hesap sile alma Var Boş Konuşmada Var

Eee o zaman ilk Hesap silecek Klan BELLi oldu BELLi nin i Si kücüktür Taklitlerden Kaçının

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Şöyle bir bakayım dedim sonunda tanıdık bir yüz gördüm. Efendi den aklımda kalanlar Red Kit ve islambey hesapları. İnsan o kadar yıl sonra dönüp 7-8 yıl önce beraber oynadığı oyuncuları görünce bir duygulanıyor :) Başarılar..

DeletedUser64605

Ziyaretçi
Efendi klanında ayrılıklar söz konusu neden acaba