Efendi Klanı

imea.

Mızrakçı
Efendi klanı üyeleri olarak oynayacak olan klanlara ve oyunculara başarılar dileriz. Biz EFENDİ klanı adı altında başlamayacağız. Naim abinin liderliği olmadan EFENDİ olmaz dedik. O yüzden ekibimizle birlikte EFENDİ gibi oyun oynayacak klanlarda yer alacağız. Bakalım kısmet nereye olacak?

İyi oyunlar

*Pavel Nedved*

Baltacı
W17-19 beraber zekle oynadigim klandir (oğuz ve yunusemre ile) ancak 26da islambey in saçma sapan yaptığı korkakca diploması hareketlerinden sonra efendi klanı yada türevleri benim icin sıradan öteye geçemez

Islambey olmadan oynadığınız sürece her zaman sizi desteklerim başarılar

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Efendi klanı üyeleri olarak oynayacak olan klanlara ve oyunculara başarılar dileriz. Biz EFENDİ klanı adı altında başlamayacağız. Naim abinin liderliği olmadan EFENDİ olmaz dedik. O yüzden ekibimizle birlikte EFENDİ gibi oyun oynayacak klanlarda yer alacağız. Bakalım kısmet nereye olacak?

İyi oyunlar

Benide ekleyin kadronuza :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
W17-19 beraber zekle oynadigim klandir (oğuz ve yunusemre ile) ancak 26da islambey in saçma sapan yaptığı korkakca diploması hareketlerinden sonra efendi klanı yada türevleri benim icin sıradan öteye geçemez

Islambey olmadan oynadığınız sürece her zaman sizi desteklerim başarılar

O dünya stratejisine birşey diyemem bilmiyorum ama efendi klanlari temiz klandir, söylediğim arkadaşta çok iyi bir insandır, gereksiz karalamalar yapmayalım lütfen.

Hani bir söz vardır ya, bu alemde herkes bir birini bilir diye ;)

imea.

Mızrakçı
Her klanın seveni vardır sevmeyeni vardır. Ancak genel itibariyle iyi ilişkiler kurduğumuzu düşünüyorum. İyi ilişki içerisinde olmadıklarımız zaten efendi olmadıklarından kaynaklanmıştır :)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
efendi gibi oynayan pek kalmadı maalesef yıllar geçtikçe yaş ortalaması düştü oyunda o onun arkasından oynuyor bu bunun arkasından oynuyor ne için 1 2 köy için oysa şu oyunda 13 14 yıllık arkadaşlarımızla hala sohbet içindeyiz aramızdaki bazıları düşman olupta dost arkadaş olduğumuz kişiler söze ne hikmet eski zevk dostluk yok oyun müptelası olmuş çoğu hırsına yenik düşüyor hepsi sadece nicki ön plana çıksın diye onun için nerede oynadısam iki elin parmaklarını geçmez efendiliği sayılacak adam
naim baba ya selamlar sizlerede başarılar dilerim keyifli oyunlar