Editlenmiştir.

• Konuyu başlatan DeletedUser65108
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65108

Ziyaretçi
Konu içeriği kurallara aykırı olduğu için silinmiştir.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İlk global banımı ben de aynı bahaneden yedim. Sonra da şu 47'deki etkinlik dalgasından 2. globalimi yedim. İlkinde zor geliyor ama zamanla alışıyorsun :D

Şaka bir yana az sonra bu konu silinir, sen de hiçbir yere sesini duyuramazsın. O yüzden buradan Almanya'daki dayılarıma selam olsun :p

DeletedUser65108

Ziyaretçi
Hiç bir derdim yok abi 41 de dünya kapatıyoruz global Ban verdiler bahane ureterek
Uyarı yok bir şey yok en kötü hesap o worldde kapatılır bende o da yok

beykoz61

Ağır Atlı
aynı olaydan bende global yedim storma anlattım dayı oğlu girip attı premiumları ama ikna edemedim :p:p:p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bir hesabı, diğer bir hesaba kazanç sağlamak için kullanmak pushing ban sebebi
Bir de yaptığın iş ticari faaliyetleri zedeliyor. Yani sen böyle yazıyorsun ama klanlar ekibi senin pre kasıp arka planda satışını yapma ihtimalini de düşünüyor.
Bundan dolayı bu tarz hamlelerin sonucu GLOBAL :)
Bu oyunda Global Yedim tarzı nickler moda olmaya başladı klübe hoş geldin diyelim sana da :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Kurallara uymadığınızı kendiniz dile getiriyorsunuz.Oyunu oynamak istiyorsanız kurallara uymalısınız.Küçük bir hata dolayısıyla tüm emeklerim boşa gitmiş demişsiniz bilerek ve isteyerek bir eyleminiz söz konusu buna rağmen haksız diye adlandırıyorsunuz?Savunma olarak başkaları yemiyormu diyeceksiniz?Böyle bir şey dediğinize göre bizim yaptığımız ekranı sizde görebiliyorsunuz anlamına geliyor.İstediğiniz yere bildirim yapabilirsiniz.Forum içerisinde ban sorgusu yapmak yasak olduğundan dolayı konunuz editlenmiştir.Aynı ihalili yapmaya devam etmeniz durumunda forumdan uzaklaştırılabilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.