Editlendi

• Konuyu başlatan -Arnavut Şevket-
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ismail sabri yüzünden küs ya kanka ondan sabriye yıkalım dedim :D

DeletedUser52898

Ziyaretçi
aynen masumum ben daha hayatımda karınca incitmişliğim yoktur lütfen barış :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
çok cıvımayın ama edit321321848234 klanında oynamak istemiyorum ben gençler haberiniz olsun:D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka şimdi dışarıdan öyle ilk tanıştığımızda dedim sabri ne masum biri ne kadar iyi hep bu ünsal abi kötü etkiliyor dedim ama olayın içinde olunca baktım sen ünsal abiyi etkiliyorsun kanka :D

DeletedUser54943

Ziyaretçi
Hayır olmazzz olamazzz :)
Sabri reis masumsa bize yazık biz insan değiliz madem konuş Barış arkandayim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sabri kardeşime laf yok larken ben onun arasında ki ilişki farklıdır demi kanka :D

DeletedUser52898

Ziyaretçi
Kanka sen neyse de larken benimle çok ugrasiyor ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka bu larken çok terbiyesiz herif ya hiç sevmem ya forumda sürekli ters ters konuşuyor uyarıyoruz begenmiyor :D

DeletedUser38613

Ziyaretçi
vay vay vay..kamaşullahıda gördük ya tamamdır daha:)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
kanka bu larken çok terbiyesiz herif ya hiç sevmem ya forumda sürekli ters ters konuşuyor uyarıyoruz begenmiyor :D

sen sabrinin terbıyesız cırken halını gormemısın ben neler cekıyorum bı bılsen agzı bır bozuk bır bozuk gormen lazım :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Onayliyorum

Unsss un kedicikleri ve despi nin timsahlari olarak giriş yapıyoruz :)

ben kedicik miyim timsah mi, abi ben hamster falan olsam, en kotu gergedan, fil, nesli tukenmekte olan filamingo bile olur, neden kedi, neden timsah

DeletedUser57479

Ziyaretçi
ben kedicik miyim timsah mi, abi ben hamster falan olsam, en kotu gergedan, fil, nesli tukenmekte olan filamingo bile olur, neden kedi, neden timsah

dun gece unsalla konustuk benım kedıcıkler hazır dedı sonra despiyle konustum timsahlarıma haber vereyım dedı :D ben onların yalancısıyım sen benım yanımda ol hem kedı hem tımsah terbıyecısı olarak bunlara emir verırız :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
abi sonucta bonservisim sende genel menaçerimde sensin timsah ol de olalim kedi ol de olalim djsksksksl :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
kamaşullah kamasutra gibi geliyor ilk bakışta hoşuma gitti :p sflgkasnşkgamşldfsagafsdagdff

DeletedUser57132

Ziyaretçi
kanka bana isim cok sacma geldi, devrim yapip omg yapicam iki klanin isminide