Ebu'l feth (Feth)

• Konuyu başlatan DeletedUser50914
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu ana kadar sadece duyumlar aldım. Gözümle görmediğim şeye oldu demem.
Ancak bu bot olayı doğruysa ve klan kurucuları KENDAL BEY veya başkaları bot nedeniyle ceza aldıysa(ki puanı 3 gündür artmıyor), o klanların dağılması ya da en kötü ihtimalle ismini değiştirmesi gerekir. Hala kurucunun ismini profillerinde tutarak botçuların arkasındayız imajı vermesinler. O klanlarda oynayan düzgün oyunculara sesleniyorum, bu klanlarla müttefik olanlara sesleniyorum, bu olay doğruysa bu hayret verici olayların başını çeken kişilere ve o klanlara destek vermeyin, müttefik olmayın. Yoksa bütün alem sizi de botçu olarak görecektir.

Ya isminizi ve kurucunuzu değiştirin ya da yeni klan kurun ve kendinize TEMİZ bir sayfa açın. ŞAYET sıralamayı açıp da sıralamada ilk 5'te ismi botçulukla anılan kişiler ve klanlar görmek istemiyorum ve eminim tüm dünya da bundan rahatsızdır. Bugüne kadar botçular başkalarının köylerini ellerinden aldı. Biz saatlerce yağma atarken onlar uyuyordu. Bu durum herkesi rahatsız ediyor. Altını çiziyorum bu dediklerim bot olayı doğruysa geçerlidir. Oyunun ve kişilerin itibarı için doğrusu böyle yapmaktır. Herkes hata yapabilir ancak temiz bir sayfa açılması şart geride kalan düzgün oyuncular için.(Aldığım bilgiler %99 doğru olduğunu söylemesine rağmen ihtimal diyorum gözümle görmediğim için.)

amacım bu sayfa altında tartışma yaratmak değildir. Ancak kendal dışında ceza alan yok çoğul konuşulması yanlış.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Bu klan ismi ile ceza alırsınız. Klan isimlerinin Türkçe ya da İngilizce olma zorunluluğu var. Ben şimdiden söyleyeyim de başarılar dileğim mantıklı olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yeme çocukları.. ceza almazsınız gençler rahat olun. hee ama alırsanız da niye aldık diye bana çemkirmeyin

DeletedUser

Ziyaretçi
İncelemeler bitti mi bitmedi mi bilmiyoruz. Ha eğer sadece kendal ise söyleyin müttefiğinize onun adını profilinden silsin ve temiz bir sayfa açılsın her 2 klan için de bu işin içinde olmayan tüm oyunculara saygımız olacaktır. Ama profilde o isimler yazdıkça hem müttefiklere hem de o klana iyi gözle bakılmayacaktır.

aynen bilinmiyor he şöyle bir durum var ben şahsen inanmıyorum inananlar bizi kötü görebilirler ayrıca ben myrimidons klanındayım zaten feth de degil her yere yazdıgın için cevap vermek istedim. 1 yere yazsan gören görecek her yere yazmaya çalışman karalama çabasından başka birşey değil. zaten sen bizi kötü görsende bizim için bir değişiklik olmayacak gene aynı şekilde savaşmaya devam.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanını kuran kişi bottan ceza aldıysa ve hala isim profilde yazılıysa, ya da spoilerlara tıklayınca onun adı çıkıyorsa bu seni rahatsız etmeli. Bot kullananları kınadığınızı belirten bir profil yazısı yazın en azından bot kullananların arkasında durmuş gibi görünüyorsunuz dışarıdan. Ha sen kendi içinde rahatsındır ama şu an kimden köy alsanız botçular bizden köy aldı imajı var dünyada. Bu imajı yok edin bir an önce PROFİLİNİZİ TEMİZLEYEREK. Botçu birinin koyduğu klan ismiyle bile devam etmeyin yani bir tepki görelim sizden de Kİ botçulardan bir farkınız olsun kullanmadıysanız.

ben botçuyum mesela sıkıntı yoktroll

DeletedUser

Ziyaretçi
ben botçuyum mesela sıkıntı yoktroll

Bak buda ayrı bi kafa iste.

Beyler aynı klandasınız diye HIRSIZLARI savunmanıza gerek yok.Sırf aynı klanda olmanız size EMEK HIRSIZLARINI savunma hakkı vermez.Korkunuzmu var dürüstçe konusamıyosunuz ? yada yüzsüzlük geninizemi işlemiş hırsızlarla oynaya oynaya ?

Ortada bi hırsızlık var adam hırsızı savunuyo üstelik bu bir iddia değil kanıtlanmış ve takım tarafındanda cezalandırılmıs bi oyuncu.

Neyin kafasındasın yada kafa varmı halen anlamıs değilim.

Valla bilader del piero bottan ban yeseydi ben stalkerde oynamazdım kısa bi dipnot düseyim dedim.Emek hırsızlarıyla ne işi olurki bi adamın ? Ancak oda hırsızsa işte...

DeletedUser

Ziyaretçi
botu kullananan baban olsa eslam vermeyeceksin bi daha aslında.nasıl mideniz kaldırıyor hala aynı klanda oynamaya

DeletedUser

Ziyaretçi
botu kullananan baban olsa eslam vermeyeceksin bi daha aslında.nasıl mideniz kaldırıyor hala aynı klanda oynamaya

utanmadan halen ötebildiklerine göre ilk önce mide varmı diye sorucan bunlara.Sözüm botu ve bot kullananları kınayanlardan dısarı.Forumda halen botcuların yalakalığını yapanlara midesizleredir sitemim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bak buda ayrı bi kafa iste.

Beyler aynı klandasınız diye HIRSIZLARI savunmanıza gerek yok.Sırf aynı klanda olmanız size EMEK HIRSIZLARINI savunma hakkı vermez.Korkunuzmu var dürüstçe konusamıyosunuz ? yada yüzsüzlük geninizemi işlemiş hırsızlarla oynaya oynaya ?

Ortada bi hırsızlık var adam hırsızı savunuyo üstelik bu bir iddia değil kanıtlanmış ve takım tarafındanda cezalandırılmıs bi oyuncu.

Neyin kafasındasın yada kafa varmı halen anlamıs değilim.

Valla bilader del piero bottan ban yeseydi ben stalkerde oynamazdım kısa bi dipnot düseyim dedim.Emek hırsızlarıyla ne işi olurki bi adamın ? Ancak oda hırsızsa işte...

ceza alan kim yazsana hele benim bildiğim fetih klanından ceza alan yok bilmediğim bişey varsa söyleyin bende aynı tepkiyi vericem kendal için diyorsanız adamın kendi klanı var siz gelip burda boş boş konuşuyosunuz yok klan dağıtılsın yok yeni sayfa açılsın görürsem sölyerim:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Klana gelin yetki vereyim cezalı oyuncu varsa siz bakın ,

DeletedUser

Ziyaretçi
amma ağladınız be ortada yapılan suç olsaydı ceza olurdu değil mi? +suç varsa cezası çekilir. hırsız mış neyin hırsızı la o kadar konuştunuz ramazan mübarek ay Allah ıslah etsin manyakmısınız la siz bi oyun için bu kadar konuşulurmu zırlanırmı ? 2 gram beyninizle neye dayanarak kime hırsız diyosunuz ? bu bot mezvu cıkmadan öncede bazıları bunlar pre ci diye ağlıyordu forumda ki harcanan paradan kime ne ? sonra ne mi oldu böyle forumda ağlayan kimle iletişime geçsek adam gibi konuşmaya kalksak ya mikrofonu yoktu yada evde misafirleri vardı gece 2de .. aptal aptal 5 10 kişi örgütlenip hırsız şöyle böyle diye konuşmayın bugün varız yarın yok azıcık insan olun. mahallede dedikodu yapan kocakarılardan hiç bi farkınız yok

Allah Allaah :D ya hayırdır düne kadar feth le mıymıylar klanı birdir yazıyodu profilinizde ne oldu simdi mıymıylardan bizene mi demeye başladınız :D hani mıymıylardan ceza yiyenler varda o yüzden konusuyoruz sanki hiç ban yemeyen yokmus gibi ötmüssünüz bide :D

ha dersenizki dün birdik ama bugün bir değiliz o klanla bende yazmam bu klanın tanıtım sayfasına.Muhabbet burda döndüğü için yorumumu buraya koydum bakıyorum halen bu yazı var

Klanlar Birdir

MyrmdN & FETH & TEKGÜÇ

:D yorum yok bunun üzerine :D benim klanımın profilinde sıdıka-stalker birdir yazmasada sıdıka klanından yöneticiler ban yese ben gene bu ittifakta oynamazdım mide meselesi işte olmayan anlamıyo :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Neyse bisey anlıcağınız yok sizin konsun konusun oyununuza devam edin söylicek tek kelime yok size profil ayrı dudaklar ayrı yöne koşuyo sizde bu kadar tutarsızlığın üzerine sizinle tartısmanın gerçekten zaman israfı oldugunu düsünüyorum :D hepinize iyi oyunlar :D

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Tartışmak istiyorsanız, tartışma bölümünü kullanabilirsiniz.. Bu post uyarı mahiyeti taşımaktadır. Konu dışına çıkmaya devam edilmesi durumunda gerekli işlemler uygulanacaktır.