EBİO-PUSU SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67132

Ziyaretçi
EİBO hesap silme kararı almış. Hayırlı olsun star hesap silmeden hiç köy alamadığı bir op yapmıştı bize bari Bu kadar laftan sonra EİBO da bir op yapabilseydi bütün W45e hayırlı olsun

DeletedUser62590

Ziyaretçi
Herkesin emeğine PUSU olarak saygımız sonsuz lakin görüyorum ki değerli EİBO yöneticilerinden çok 2-3 arkadaş gelmiş burada ''Biz gittikten sonra'' vb cümleler kullanarak daha kendi arkadaşlarının emeğine sahip çıkmadan,oyuna bakmadan burada anlamsız diyaloglar kurup ortamı germeye çalışıyor..Oyununuza bakın arkadaşlar ,savaşın , yenin , yenilin hep beraber eğlenelim..

Şimdi bu aşağıda ki istatistikte savaşan değerli klanların emeklerini yansıtan bir tablodur ..

5035 adlı eklentiyi görüntüle
Oyun başı istatistik atıp ‘En iyi biz oynarız’ diyen arkadaşlar hesap siliyolarmış diye duyduk yazık oldu . ‘EN İYİ OYNAYAN KAZANDI’ diyebiliriz sanırım başarısız ekibe w48 de başarılar diliyoruz . 46 ya 47e az ekip göndermedik üzülmeyin . Kendi kalitenizde ekiplerle oynayıp bizim gibi zorlanmadan oynayamayacağınız bir world diliyoruz malumunuz biz pek eğlenemedik sizin bol bol eğlenmeniz dileklerimle ... Bye

Areyoukidden

Mızrakçı
o köy farkının tam 364 tanesı GECE klanından olusuyor ki zaten pusunun ıstatıstıklerı iyi değil.

Neyse AZTEK klanıyla sınır değildik savaşamadık ama gözlediğim kadarıyla bızden sonra en organıze klan kendılerı.

Bey zaten hala soyluyorum tam bir çöp.

Umarım AZTEK kazanacaktır bu dünyayı.

AZTEKe başarılar.

DeletedUser67132

Ziyaretçi
İşinize gelince gece eibo oldu farklı klan değil işinize gelince o alınan köyler gece klanı eibo değil kıvırmayın topkapı gibi :):)

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Bize düşen, düştüğümüz yerde beklemek oldu hep.

Bekleyecektik ve beklenenler asla gelmeyecekti. Gelecek dedikleri şey, olmayanlar, gelmeyenler ve kaybedilenler üzerine inşa edilecekti.

Soğuk, karanlık, yalnız ve tedirgin koridorların çatlak duvarlarına asılmış
birer gölgeydik bu hayatta.

Bir fotoğraf kadrajının dışında bırakılmış sevimsiz bir detay,
devam zorunluluğu olmayan sıkıcı bir derstik.

Öğrenemediler.

Onlar bizden vazgeçtiler.
Vazgeçtiler ve kazandılar.

Biz kaybettik. Yine de vazgeçmedik.
Her seferinde daha güzel kaybettik.

En güzel biz kaybettik…

Gerçek anlamda fedakarlıklar göstererek w45 te emek vermiş EİBO oyuncularını tebrik ediyorum ve acınızı paylaşıyorum . Belki 2 tarafında daha cok eğleneceği bir savaş olabilirdi ama klan profilinizde yazan 'kendimizi iletişime kapattık. Gerekli olduğunda biz size yazarız ' felsefesi yüzünden diplomaside yalnız kaldınız. Tekrardan geçmiş olsun . Ufak tefek atışmalar olsa da iki tarafta birbirine saygısızlık yapmadan kaliteli bir şekilde savaşa son verilmiş oldu. Diğer dünyalarda görüşmek dileğiyle . Elinize sağlık

DeletedUser64760

Ziyaretçi
Bizim hatamız stardan sonra ortaya çıkan klanları almak çünkü %70-80 i pasifmiş.
Karşı tarafın başarısına leke atmak istemiyorum ama bizim ilk baştaki 4 klan olan eibonun savaş istatistiği iyi durumdaydı. Orjinal ekiple devam etsek daha eğlenceli olabilirdi neyse yapacak bir şey yok tebrikler

Kingaura

Acemi
Sadakatsiz aynen katılıyorum

Eibo da gerçekten iyi kaliteli saygılı ve gerçekten iyi oyuncular var onlara her zaman saygı duymuşumdur.
Onların bu dünyadan erken gitmesinin tek sebebi

Erol beyin gururu ve kibridir bu sadece benim fikrimdir doğru veya yanlış demiyorum.

Başka dünyalarda o iyi oynayan dünyayı kapatmayı Hakeden eibo daki bazı arkadaşlara başarılar dilerim

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Oyun başı istatistik atıp ‘En iyi biz oynarız’ diyen arkadaşlar hesap siliyolarmış diye duyduk yazık oldu . ‘EN İYİ OYNAYAN KAZANDI’ diyebiliriz sanırım başarısız ekibe w48 de başarılar diliyoruz . 46 ya 47e az ekip göndermedik üzülmeyin . Kendi kalitenizde ekiplerle oynayıp bizim gibi zorlanmadan oynayamayacağınız bir world diliyoruz malumunuz biz pek eğlenemedik sizin bol bol eğlenmeniz dileklerimle ... Bye

Gerçek hayatında nasıl bir eziksen 3 cümlede 10 yıllık ego kasmışsın. :) Senin gibi lolipoplar hariç geride kalan arkadaşlara başarılar.

bertu123

Milis
uzatmaya gerek yok mevcut ekiplere başarılar dileriz inş güzel savaşlar döner bu saatten sonra

DeletedUser67132

Ziyaretçi
Elinize sağlık yine verilmiş emeklerin yanlış diplomatik hamlelerle mahvedilişini izledik klanlar strateji oyunu. Elinize saglık tekrardan iyi oyunlar olsun :)

ByRevolution

Yasaklı
Beklediğim lâkin tez gelen bir sonuç. Bu kadar çabuk olmamalıydı.

Diğer dünyalarda Eibo ekibine başarılar diliyorum..

İki tarafı da tebrik ederim.

DeletedUser56720

Ziyaretçi
Bence kararınızı tekrar gözden geçirin bu wordde neler neler oldu herşey olur ileride.

S.D.44

Baltacı

dostum burada ego kasacağına, git biraz kesim kazan. pasif almak kolay aktif almak zordur. bunu SİZDEN BİRKAÇ gerçekten iyi oyuncu bilir. o yüzden seni barbarlarla başbaşa bırakıyorum anca onlarla yarışırsın nasıl olsa kesim yok. kesimin kralını görmek istiyorsan ilk 15 e bakman yeterli. eğlenemediysen de senin sorunun ne de olsa aktif oyuncuya denk gelmemişsin. Şahsen oyunu bırakma sebebim sıkıldığımdan felan değil. sebebini soran arkadaşlara ilettim. iş yoğunluğu, aile. bunları bırakmak olmayacağına göre oyunu bırakma kararı aldım inşallah ekibimle tekrar buluşurum diğer açılacak dünyalarda.... Kalan klanlara ve oyunculara başarılar. İyi ve aktif olan kazansın diyeceğim ama kim kimle savaşır bilinmez.

DeletedUser66960

Ziyaretçi
BEY'LE SAVAŞSAK PUSU GÜÇLENCEK PUSUYLA SAVAŞSAK AOG GÜÇLENCEK AOG İLE SAVAŞSAK PUSU+BEY GÜÇLENCEK DÜNYA BUNDAN 1 AY ÖNCE DÜNYA 4 KISIMDI EİBO STAR BEY PUSU KİMSEYİ EZMEDEN KIRMADAN KONUŞUYORUM VE TAMAMEN KENDİ FİKİRLERİM BUNLAR ŞİMDİ BURADA HERKESİN ÖNÜNDE SORUYORUM DİĞER 3 KLANDAN HANGİLERİ KAFA KAFAYA BİZİMLE SAVAŞABİLİRDİ ? BEY KLANI PUSU'DAN SAVUNMA ALANA KADAR DURUMLARINI GAYET İYİ KENDİLERİ BİLİYORLAR.. EVET BAŞKANIMIZ STRATEJİK HATALAR YAPMIŞ OLABİLİR AMA BİZİM BAŞKANIMIZ VE SONUNA KADAR ARKASINDA DURDUK DURMAYA DA DEVAM EDİCEZ ŞUANA KADAR BİZ DÜŞÜNÜYORDUK 3 KLANLA NASIL SAVAŞABİLİRİZ DİYE YORULAN OYUNCULARIZ FALAN DERKEN BÖYLE KARAR ÇIKMIŞ BEN SON KÖYÜM KALANA KADAR DEVAM EDİYORUM BUDA BÖYLE BİLİSİN KALAN KLAN VE ARKADAŞLARA BAŞARILAR

DeletedUser67101

Ziyaretçi
Eibo gerçekten savaşın hakkını veren hem kendileri oyunu zevkle oynayan hem de rakibini de bu zevke ortak eden bi klandı eibo dan abilerim kardeşlerim üzerimde emeği olan Dead blue abim emekleriniz ve verdiğiniz keyifli savaş için teşekkürler başka dünyalarda görüsmek üzere.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Eibo gerçekten savaşın hakkını veren hem kendileri oyunu zevkle oynayan hem de rakibini de bu zevke ortak eden bi klandı eibo dan abilerim kardeşlerim üzerimde emeği olan Dead blue abim emekleriniz ve verdiğiniz keyifli savaş için teşekkürler başka dünyalarda görüsmek üzere.
Kardeşim benim rica ederim.İnşallah tekrar oynama fırsatı buluruz beraber rekabet geçici dostluklar baki.Başarılar diliyorum sana ve tüm arkadaşlara.Görüşmek üzere.

DeletedUser66258

Ziyaretçi
Sanırım pusu dünyada eiboda forumdan mis atmaya çalışmış.Eibonun 45te silinmesine sevindim :) inş hiç bi worldte dünya kapatamazlar :) teşekkürler iyi oyunlar en iyi hesabıda siz silersiniz tamam :)