EBİO-PUSU SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66960

Ziyaretçi
Vay Dünya'nın 4/3 ünü arkasına alan forumda aktif olmaya başlamış :)

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Bu kadar klan eiboya karşı birleşirken tam olarak neyi hayal ediyorlardı ?

Ne zaman bu oyunda kazanma hırsını bir kenara bırakıp diplomasi oyunları yerine keyifli savaşlar vererek kazanma mücadelesi içine gireceksiniz acaba.

Gerçekten her geçen gün bu oyunu oynamayı daha da rezil hale getiriyorsunuz.

Bir de bu kadar avantaja rağmen yaptıkları marifetmiş gibi foruma gelip ego kasanlar yarın eibo gidince aranızda birbirinize nasıl vurduğunuzu merakla takip ediyor olacağım :) dışarıdan bir göz olarak bol dalga geçerim haberiniz olsun

DeletedUser56720

Ziyaretçi
Aztek klanından bir yönetici olarak konuşayım istedim tek klan altında 21 klanı olan stara karşı çok az hasar ile savunup kendi çapımız oyun etiğine pek uymasada büyük bi stratejik hamle ile star klanının yıkılmasının temel sebeplerinden biri olduk bu yüzden tüm klanım ve ekibime sonsuz teşekkür ediyorum.Asıl meseleye gelecek olursak pusu ile dostluğumuz w37 de oluştu birbirinin oyun kalitesini gören saygı duyan 2 klan olarak bu dünyada kalıcı dostluğumuzu güzel bi strateji ile uyguladık zamanında savaş halinde olduğumuz zorba klanı da yanımızda yer aldı onları tanımaktan da çok mutlu olduğumu bundan sonraki her wordde koşulsuz onlara güvenip oyun oynayabileceğimi görmüş oldum hepsine star savaşı için minnettarım bu 3 klan stara karşı ortak pakt yaptı ve bitirdi bu sırada eibo ile doğru düzgün bir sınırımız bile yoktu starın dağılması ile harita açıldı bizim açtığımız harita sonucu eibo ile sınır haline geldik.Starın kendi içinde dağılan oyuncularını eibo kendine çekti(ipman,börü,Gece.vss) baktılar bunlar durmuyor hiçbir şekilde şimdi de kendilerince bu klanların eibo için bir araya falan geldiklerini sanıyorlar sanırım bizim vurduğumuz adamların klanlarını bünyenize katarken aklınızda ne vardı neyi düşünüp bunları yaptınız çok merak ediyorum ha bundan sonrasına gelecek olursak burada yapmış olduğunuz çenenin yarısını haritada uygularsanız kesin biryerlere gelirsiniz bizde oyundan zevk alır hale geliriz herkese iyi oyunlar.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Siz dunyanin 3/4 uyle müttefik olunca stratejik hamle oluyor.Biz klana alım yapınca ne düşünerek yaptınız oluyor.Hayret birşey ya.Dostum zaten bakarsan o adamların çoğu sildi gece falan.Ipman zaten ipman olarak devam ediyor. Aogda sizin tarafınızda savaşa girdi.Suan sizin tarafinizda bizden daha çok star oyuncusu var. Daha sen neyi konuşuyorsun ki.:) Neyse sanada iyi oyunlar.:)

DeletedUser56720

Ziyaretçi
Sanırım biz anlatamadık yada siz anlamadınız bu haritanın 3/4 ünü biz emek vererek açtık bu haritada 21 star klanı varken bizim müttefikler toplam olarak 7-8 klandık bu harita bu hale geldiyse uyunmayan geceler yapılan oplar sayesinde olmuştur biz enkaz toplamıyoruz enkazı yarattık temizliyoruz o kadar.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Sen yanlis anliyorsun senin emeğine laf etmiyorum ki ben.Saçma bir cevap veriyorsun şuan.Starla olan savaşınız hakkında konusmuyorum o geçmiş olay sizi ilgilendirir ben eibo hakkında konusuyorum.Gece demişsin gece sildi zaten.ipman hala ipman.Çoğu star oyuncusu zaten sildi.Kalanlar sizin yanınızda savaşta.E eiboda kim var şuan :) Bende bunu demek istiyorum ben kimsenin emeğine laf etmem.Savasiyoruz gittiği yere kadar.Sonuçta 3-4 klan bütün dunyayla savasiyoruz.Kazaniriz kaybederiz ama bu durumda karşınızda ki klan olarak saygıyı hakettigimizi düşünüyorum.

DeletedUser66558

Ziyaretçi
45. Dünyada neler olabileceğini bilmeyen kendini maşa olarak kullandırtan klanlara açıyorum bi 4 klanla tüm dünya ile hala savaşiyoruz bir tane klan yönetimi çıkıp bu mertliği yapabilirim yapamaz EİBO BİR AYRICALİKTİR bunu anlayamazaınız size ki biz şuan çöküş durumundayız ya bu iş tersine dönerse sizin nasıl aglayavaginizi hayal bile edemiyorum biz adam gibi saygımızı bozmadan savasıyoruz köylerini kaybene kadar hepsini kaybederim pusuyuda tebrik eder giderim kardeşim.

Pusu klanı afrin klanı ile savaştayken yardim dinlendi bey vuracaz birlikte olalım dedi stara vuracaz bizimlemisin birlikte vuralım dedi yok dedikçe geliyorlar kapımıza mesajlar hala duruyor he kanıtlayamaz zannetmeyin o yüzden biz herkesin ne olduğunu biliyoruz tantana yapmayın saygınızı bozmadan savaşın iyi oyunlar herkese.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
45. Dünyada neler olabileceğini bilmeyen kendini maşa olarak kullandırtan klanlara açıyorum bi 4 klanla tüm dünya ile hala savaşiyoruz bir tane klan yönetimi çıkıp bu mertliği yapabilirim yapamaz EİBO BİR AYRICALİKTİR bunu anlayamazaınız size ki biz şuan çöküş durumundayız ya bu iş tersine dönerse sizin nasıl aglayavaginizi hayal bile edemiyorum biz adam gibi saygımızı bozmadan savasıyoruz köylerini kaybene kadar hepsini kaybederim pusuyuda tebrik eder giderim kardeşim.

Pusu klanı afrin klanı ile savaştayken yardim dinlendi bey vuracaz birlikte olalım dedi stara vuracaz bizimlemisin birlikte vuralım dedi yok dedikçe geliyorlar kapımıza mesajlar hala duruyor he kanıtlayamaz zannetmeyin o yüzden biz herkesin ne olduğunu biliyoruz tantana yapmayın saygınızı bozmadan savaşın iyi oyunlar herkese.

Afrin klanının kurucularından biri olarak konuşayım. Cidden size geldiler mi :D helal olsun ya :D 5-6 kişiyi silemeyip size geldilerse ne diyim ben onlara :D 5-6 kişi iyi korku vermişiz :D

C Pre

Milis
Genel olarak bu postlara cevap vermeyecektim fakat sürekli yeni bir şeyler çıkıyor haberimiz olmayan :)

Öncelikle EİBO oyuncularını verdikleri savaştan dolayı tebrik ederim oyun oynuyoruz burada herkesin emeği var onlarında oyunculuğuna da emeğine de saygımız sonsuz.

Sen yanlis anliyorsun senin emeğine laf etmiyorum ki ben.Saçma bir cevap veriyorsun şuan.Starla olan savaşınız hakkında konusmuyorum o geçmiş olay sizi ilgilendirir ben eibo hakkında konusuyorum.Gece demişsin gece sildi zaten.ipman hala ipman.Çoğu star oyuncusu zaten sildi.Kalanlar sizin yanınızda savaşta.E eiboda kim var şuan :) Bende bunu demek istiyorum ben kimsenin emeğine laf etmem.Savasiyoruz gittiği yere kadar.Sonuçta 3-4 klan bütün dunyayla savasiyoruz.Kazaniriz kaybederiz ama bu durumda karşınızda ki klan olarak saygıyı hakettigimizi düşünüyorum.

Bu postta şöyle bir gerçek var siz İPMAN ,BÖRÜ ve GECE klanlarını bünyenize kattıktan sonra dünyadaki tüm klanlarla sınırınız oldu onlarda saflarını belirttiler o klanları organize edebilseniz savaş uzun soluklu olurdu fakat genel olarak daha kendi yanınıza çektiğiniz adamları klanda tutamadınız bu da sizin sorununuz,siz gittikten sonra oluşacak haritada dünyanın geri kalanının sorunu.

Artı olarak bu klanlar eibodan ayrılınca kalan eiboyu dünyanın 4 te 3 ile savaşıyor diye göstermek hilekarlıktan başka birşey değildir zira şuan elde kalan eibo klanının pusu ve beyden başka sınırı börüye var börüylede savaşmıyorsunuz.O yüzden ufacık EİBO klanı dünyanın 4 te 3 yle savaşıyor demek yanlıştır. Sizin emeklerinize karşı herhangi bir söylem kesinlikle olmaz müsade etmem buna.Şu aşamadaki her klan her üye bu oyuna cidde emek vermiştir.Eibo klanları olarak belkide dünyadaki en iyi organize olan ekibiydiniz fakat bu 3 klanı bünyeye alınca bu özelliğiniz zayıfladı.

Yukarıdaki yazdıklarına kendin de inandın mı ? Eğer inanarak yazmışsan verecek cevabım zaten olamaz sana (!)

Bey klanlarıyla savaşırken VATAN SANA CANIM FEDA'ya yazdığım bir mesaj vardı.O mesajda açık olarak beyle olan müttefikliği sordum fakat aldığım cevaplar ve akabinde bu konuşmanın yalakalık olsun diye beye iletilmesi diplomatınızın hakkındaki görüşlerimi netleştirdi.O mesaj haricinde (ki o mesajda beye birlikte vuralım mesajı değildir.) kanıtlamanı bekliyorum. Biz herkesin ne olduğunu biliyoruz demişsin ya belki de herkeste sizin ne olduğunuzu biliyordur ve dünya o yüzden bu haldedir bunu hiç düşündün mü ?

Ayrıca hala savaşın kaybedeni ve kazananı belli değilken sizin buradaki postlarınız da bizden sonra yok ne yapacaksınız gibi yaklaşımlar sizin kendi emeklerinizi hiçe saymanız demektir.O yüzden burada geleceği sorgulayacağınıza oyunda bunu değiştirmek için çabalarsanız size olan saygımız daha da artacak.

Saygımızı bozmadan emeklerle taçlandırılan bir savaş olması dileklerimle..

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Evet neden sürekli bizden sonra deyip duruyorsunuz :) Bu arada Teşekkürler C PRE Beklenen acıklama Geldi :)

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Bu postta şöyle bir gerçek var siz İPMAN ,BÖRÜ ve GECE klanlarını bünyenize kattıktan sonra dünyadaki tüm klanlarla sınırınız oldu onlarda saflarını belirttiler o klanları organize edebilseniz savaş uzun soluklu olurdu fakat genel olarak daha kendi yanınıza çektiğiniz adamları klanda tutamadınız bu da sizin sorununuz,siz gittikten sonra oluşacak haritada dünyanın geri kalanının sorunu.

Artı olarak bu klanlar eibodan ayrılınca kalan eiboyu dünyanın 4 te 3 ile savaşıyor diye göstermek hilekarlıktan başka birşey değildir zira şuan elde kalan eibo klanının pusu ve beyden başka sınırı börüye var börüylede savaşmıyorsunuz.O yüzden ufacık EİBO klanı dünyanın 4 te 3 yle savaşıyor demek yanlıştır. Sizin emeklerinize karşı herhangi bir söylem kesinlikle olmaz müsade etmem buna.Şu aşamadaki her klan her üye bu oyuna cidde emek vermiştir.Eibo klanları olarak belkide dünyadaki en iyi organize olan ekibiydiniz fakat bu 3 klanı bünyeye alınca bu özelliğiniz zayıfladı.

Bana yazdıklarında katılmadığım noktalar var tabiki. Şöyle ki tutamadık durmadılar sildiler vesaire orası biraz karışık olaylar yönetim daha iyi bilir.Fakat sonuç olarak artık Eibo bünyesinde değiller mi değiller.Ama sizin bünyenizden bir kopma oldu mu olmadı.Üstüne Aog da sizin yanınızda savaşa girdi.Şimdi bizden giden var size eklenen biz nasıl hilekar oluyoruz onu anlamadım.Bu klanları konuşuyoruz ama şöyle bir gerçekte var.Şu anda sizin ittifağınız altında bize katılmış olanlardan daha çok eski star oyuncusu var bu yüzden sizin bunları söylemeniz pek bir abes kaçıyor sanki. Haritanın buraya resmini koymuşlar zaten şu an eibo klanı harici klanlar eiboyla savaş halinde.Lofa-Aog-Korku-Pusu-Bey-Zorba bunlar savaşta. Daha dünyada hangi klan kaldı benim bilmediğim.Bu konuda uyuşamıyoruz sizinle siz bunu kabul etmiyorsunuz.Israrla uzuyor şu olay.Şuraya yazdığım klanların hangisi bizimle savaşta değil.?Bu konuda katılmıyorum söylediklerine.Fakat iyi bir tespit de bulunmuşsun son yazdığında evet çok iyi organize olan ekiptik zararlı çıkan zayıflayan biz olduk bu olaylarda.Yaptığın yorum için de iyi dileklerin için de teşekkürler.Aynı şekilde başarılarının devamını diliyorum.

S.D.44

Baltacı
C PRE adlı arkadaş:

Şimdi sana şu şekilde ifade edeyim kendimi. ondan sonra zaten daha yazmam sadece okumak için girerim genel foruma. Bey klanlarıyla savaşımız çok iyi giderken ve önde olduğumuz halde birden bir kaç oyuncularının PUSU klanlarına girip çıktığını gördük. Senin klana çay içmeye gelmiyorlardı değil mi? Asıl hilekarlık burada kokuyor. Savaşmak sadece sınır sınıra olduğunda olan bir şey değildir. önce bunu bilmen gerekir. diğer savaşma türü de destek verdiğin adamı koruyup kollanmandır. bu da senin yaptığın şey. şimdi ben biriyle savaşıyorum. sen de gidiyorsun onu destekliyorsun. biraz mantıklı olursan benim aslında seninle de savaştığımı görürsün. yani söylenelere hilekarlık diyeceğine yaptığının hilekarlık olduğunu gör. yaptığın doğru yada yanlış demiyorum. böyle bir ortamda daha hala 4te 3 yle savaşmıyorsun diyemezsin. Ha bu arada seninle sınırım yok ama seninle düşman olmadan önce de sınır ötesi fake geliyordu. :). Bu nasıl oluyor anlamadım:). Belki Klanlar a da belli bir süre ara veririm. O zamana belki multiden uzak, kaliteli, oyunu oyun gibi oynayan hakkını veren, haksızlık yapmayan, hilesiz-hurdasız, fazla hesapla oynamayan adamlar gelir de oyundan zevk alırız:).

Haydi Kolay Gelsin.

DeletedUser45863

Ziyaretçi
Forum şifremi unutmuştum. Wp de muhabbeti donunce merak ettim araba kullanırken şifre değiştim girdim ki bir yığın fuzuli insan boş boş konuşuyor. Orucluyum diye sustum

S.D.44

Baltacı
Kimin fuzuli olup olmayacağına sen değil kralın gelse karar veremez;). Bak bu yazdığıma da gülüyorum:). Sen dolu bi adam olsan fuzuli gördüğün adama cevap yetiştirmezdin ki sende gereksiz biri olduğunu kanıtladın yok araba sürüyormuş şifre değişmiş felan. çapsız seni

S.D.44

Baltacı
Ayrıca oruçlu diye sustım felan geç bu ayakları sizin orada ezan 17:44 te mi okunuyor. Demekki neymiş oruçluylen susmamışsın;)

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Herkesin emeğine PUSU olarak saygımız sonsuz lakin görüyorum ki değerli EİBO yöneticilerinden çok 2-3 arkadaş gelmiş burada ''Biz gittikten sonra'' vb cümleler kullanarak daha kendi arkadaşlarının emeğine sahip çıkmadan,oyuna bakmadan burada anlamsız diyaloglar kurup ortamı germeye çalışıyor..Oyununuza bakın arkadaşlar ,savaşın , yenin , yenilin hep beraber eğlenelim..

Şimdi bu aşağıda ki istatistikte savaşan değerli klanların emeklerini yansıtan bir tablodur ..

KUMDA.PNG