E$KiYA Klanları Savaş Raporları 2

• Konuyu başlatan Ecthelion
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Kafa dinliyorum ne yapıyım foruma giriyim dedim bi :) Siz napıyosunuz :)

DeletedUser45014

Ziyaretçi
eşkiya dünyaya hükümdar olacak :)

Bu oyunun uzun soluklu olduğunu gelecek günlerin neler getireceğini ne zaman öğreneceksiniz
Tabi bu hepimiz için geçerli..:)

Neyse en azından eşkıya nın 20. dünyaya hükümdar olamayacağı belli oldu...
belki başka bir dünyada..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
öncelikle raporlar için tebrik ederim eşkiya klanı oyuncuları. ancak mayhem-eşkiya savaşından haberi olmayan arkadaşlar için bir açıklama yapmak gerekebilir, efenim savaşın en kıran kırana geçtiği dönem bundan 1 bucuk 2 ay öncesiydi. ve o sıralar mayhem saldırı ve savunma kesimlerindede 1. sıradaydı, yani aynı raporlardan bizdede var fazlasıyla, ha buraya koyulmamıştır o ayrı. tekrar ediyorum rakibin başarısını gölgelemek için yazmıyorum bunları sadece savaşı uzaktan takip eden arkadaşlar mayhem dağılmış bitmiş tarzında şeyler yazmış onlara bir açıklama tarzında olarak algılayın.

şuan dünyaya baktıgımızda eşkiya-mayhem savaşının galibi mayhem olmuştur (şuan w20de eşkiya klanlarının olmaması buna kanıttır). eşkiya klanları dağılmış, kimisi hesap sil yapmış kimisi farklı klanlara geçmiş, büyük bi kısmıda simosm klanlarının bünyesine girmiştir. bizi bu savaşımızda hem saldırı hemde savunma anlamında destekleyen, ve bu zaferi beraber kazandıgımız HUCUM klanları oyuncularına teşekkürlerimi iletiyorum. ayrıca aylarca savaştıgımız rakibimiz eski eşkiya klanlarına diğer serverlarda başarılar dilerim.