E$K!YA Yuva:) Savas Raporlari

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyle guzel rol yapiyorsunuzki sasiyorum..oncelikle buyuk yazmayacaksin yerini bil.

Yazmissinki dusman klanimizdan oyuncu aldiniz diye , neden almayayim sen kimsinki? Sanami soracagim kimi alacagimi?

Kum klaninda yarida biraktiniz diye gevelemissin.neyi biliyorsun.icerde yasananlari biliyormusun? Ben sana anlatayim , kum klaninda ic kavga cikti yoneticileri klani terketti.bizde birkac kisi sahiplendik.donduklerinde bize siz sigintisiniz dediler klan forumunda koylerimi almakla tehdit ettiler..biz ciktik kendi klanimizi kurduk.hergun bir uyelerini vuruyorduk.sonra vural abi rica etti yani vudi , benden s.a. Konusundada rica etti kirmadik s.a. Yaptik.sonrasindada saldiri oldu ben kendim gerekeni yaptim.aradan gecen gunlerde kum uyeleri bana mesaj atti klana al lutfen diye..ben bu mesajlari kimin egri dogru oldugunu gorsunlerdiye bizzat ilettim.daha sonra vudi bana 2 hafta olamayacgina yurtdisina gidecegine dair bir veda mesaji atti.ve bir baktikki kum klani savasa girmis. Niye ? Eskiya ya yamanmak icin , kum dediginiz kkanin bugun arkasinda kimse olmasin bizimde ugrastigimiz kimse olmasin 7 gun icin yoneticilere koy birakmam o klanda kaldiki kum klani koyunu aldigimiz oyuncuyu istatistiklere yansimamasi adina cikaracak kadar karakter yoksunudur..

Ben sizden oyuncu alip op. Yapmadim lenoss yani orhan benim eski dostumdur.bircok dostumda vardir hala klaninizda.

Diplomasi konusunda . Hata bana aittir. Cunku guvenmemem gereken kisilere guvenmisim.. Sizin bu actiginiz savas beni cok mutlu etti cunku bircok hatali dostluk kurmusum..yuva klanini bu duruma dusurenler simdi baska klanlara gectiler.

Daha fazla aciklamam gereken birsey varsa hepsini bir bir Aciklarim.ama tek istegim hakkim yenmesin.

Zaten bu savastada karaktersiz tavirlar yalanlar dolanlar hileler donen tek.bildigim klan kum klanidir.mesela kum klanindaki her yoneticinin multi hesaplari vardir bunu bizzat kendileri yazmistir evet bukadar uyeyi baska nasil koruyacagiz diye.

Benim diyeceklerim bukadar.dahada hk. Suclama olmadigi surece yazmam veya klanim hk.. Ama inaniyorum bi gun herkes dogruyu egriyi gorecek kimin ne oldugunu anlayacak.yukarda Allah. Var..hadi eyvallah.

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Bu tartışmaya ayrı bir başlık altında üslupları bozmadan saygı çerçevesinde devam ediniz. Raporlar bölümünde olduğunuzdan rapor görmek istiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

DeletedUser

Ziyaretçi
sayin modum basligi silermisiniz tartisma cikmasindan iyidir
sadece eskiya raporlari basligindan devam edecegiz.