E$K!YA Yuva:) Savas Raporlari

DeletedUser638

Ziyaretçi
ne sen ne de ben klan kurmadan rahat duramayız be selim:)wordun yarısı dost:)bi ziyarete başlasam ziyaret bitene kadar silerler bizi:)

yok abı ben normalde daha ynetıcılık yapmayacaktım eski klansavaslari w11 ANATOL ekıbınden abıler rıca edınce geldım yoksa gelsem bıle yetkılı olmayacaktım ancak dedıgım gıbı baska bır dunyada kurmayacam:) ve ınsallah senınle bırlıkte devam edecegim uye olarak...

aliklo

Okçu
Selim Benden Sna Tavsiye yönetimden Uzak Dur Buraya Başladığımdan Beri Yönetime Girmedim Klanda Günde 30 40 msj Okumak Zorunda Kalmıyorsun ÜYE olarka Oynamak Çok Daha Raht:):)

DeletedUser638

Ziyaretçi
Selim Benden Sna Tavsiye yönetimden Uzak Dur Buraya Başladığımdan Beri Yönetime Girmedim Klanda Günde 30 40 msj Okumak Zorunda Kalmıyorsun ÜYE olarka Oynamak Çok Daha Raht:):)

abı dedıgım gıbı buraya rıca uzerıne geldım bundan sonrada olmam zaten:D bıttı o ıs:D ne 30 40 ı be abı keske 30 -40 tane olsa mesajları okumaya baslıyorum bır sure sonra okudugum mesajları unutuyorum:(

DeletedUser

Ziyaretçi
2tuu2.png

2tuu5.png

2tuu8.png

2tuuc.png

2tuug.png

2tuuu.png

2tuuv.png

2tuux.png

2tuv2.png

2tuv4.png

2tuv6.png

2tuv9.png

2tuwt.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Burdayım beni soruyorsan , saldırı yapan arkadasları tebrik ederim :)

DieMaN78

Baltacı
cok konusan yuva nerde merak ediyorum

1 Yuva.. 5 6 324.661 206.673
2 E$K!YA 3 2 41.395 6.869
3 E$K1Y@ 3 0 50.714 78.462
4 E$K!Y4 2 0 5.639 79.491
7 E$K!Y@ 0 1 56 9.339
5 YUVA YIKAN 1 3 71.220 83.143

Alt klanımızın saldırı puanına yaklaşın sonra bizde susalım isterseniz :cool:;)

Son düzenleme:

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırgan: DieMaN78
Kaynak: Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.

Sayı: Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Savunmacı: UberAzRaiL
Hedef: Yuva.. [004] (459|541) K54

Sayı: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Savunmacı oyuncunun yoldaki birlikleri

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet: 0/194.570
Destek: 25 iken-6 düzeyine indi

Rapor çokta , yayınlamaya useniyorum acıkcası :D

Ayrıca bu rapordada rakibimizin karakteri birkez daha gözler önüne serilmiştir.Köyü kaybedecegi kesinleştiği için üyelerini klandan cıkardılar , istatistiklere yansımaması adına..KUM klanının sergilediği kacıncı karakter yoksunlugu örneği hatırlamıyorum her konuda :)

Ha bu arada rapor falan diyen arkadaşlar.

6 E$K!YA 3 2 41.395 6.869

AnkaraGücü Yuva:) 0 0 54.064 13.030

Bence herşey ortada tt1

DeletedUser101

Ziyaretçi
mesela çok asker kaybedip köy almakta değil mesele en az zararla en çok işi yapabilmekte ... ama sizin stratejik zekanız buna basmaz =) dalınnn yiğitlerimm dalınnn , haydaa hurra =D

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuna bakmayan adamın köyünü almakta mesele degil , mesele basmaksa , madem kafanız okadar basıyor , sizin içinizden aldığım 7k lık köyü alın , sonra konusun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuna bakmayan adamın köyünü almakta mesele degil , mesele basmaksa , madem kafanız okadar basıyor , sizin içinizden aldığım 7k lık köyü alın , sonra konusun :)

baslgii kirletmeyi ne zman birakacaksiniz.
baska klanin yaptiklari ve raporlari bu basligi ilgilendirmez!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
1 Yuva.. 5 6 324.661 206.673
2 E$K!YA 3 2 41.395 6.869
3 E$K1Y@ 3 0 50.714 78.462
4 E$K!Y4 2 0 5.639 79.491
7 E$K!Y@ 0 1 56 9.339
5 YUVA YIKAN 1 3 71.220 83.143

Alt klanımızın saldırı puanına yaklaşın sonra bizde susalım isterseniz :cool:;)

2vqxw.png

koy alimlarina bakarsan elindeki istatisliklerin bir ise yaramadigini goreceksin

DieMaN78

Baltacı
valla köy alımlarına bakarsan flan demişsinde biz siz ve savaşa soktuğunuz mütleriniz gibi arkadaşımız köyü kaybetmek üzereyken onu klandan atmıyoruz. Örneğin ben bugün kum dan köy alırken mislemeye başladığımda ne hikmekse adam klandan atıldı. Ama en anlamadığım noktada bunları yapıp sonra bide köy alımlarına bakın diyebiliyorsunuz en çokta bu garibime gidiyor.

DeletedUser101

Ziyaretçi
bu veletlere laf anlatmak zor .. =) siz önce gidin sizin oyuncunuz size niye şerefsiz demiş onun araştırmasını yapın ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sende artik laf yetistirmeyi birak isine bak ayagini denk al. Sizin beraber savsa girdikkerinizin hangi karakterde olduguna neler yaptigina bi bak.sen goremiyorsan ben gosteririm..dost kisinin aynasidir.hadi simdi dagil dir dir yapma altin gunu yok burda.

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar..bizimde k44 le eşkiya ile bir savaşımız oluyor iyi olan kazansın :)

DeletedUser9560

Ziyaretçi
W11 golge-pusula savasi gibi lafla atismalarin bol oldugu bir savasa benziyor.

aliklo

Okçu
Anlamadığım Bu Stres Atmak İçin Oynanan Oyunda Nie Bu Kadar Agresifsiziniz Bırakın Keyfinize Bakın Bizden Fazla Köy Almanız Normal Eşkiya Klanı Biz Savaşa Tek Girdik Ya Siz Kaç Klan Girdiniz İlla Bunları mı Konuşalım Yaptığınız Yanlış mı tabiki değil diplomasi oyunu saygı da duyarım ama siz ne zaman bize çamur atmayı bırakırsanız raporlarınıza ve oyuncularınıza saygı duyalım ama siz burda çamur atmaya devam ettikçe saygı çevresinde her türlü cevap verilicektir...İstatiklere fazla takılmayın illlaki her klanın aktif olmıyanı veya oyunu bilmiyen oyuncuları vardır alabiliyorsanız bizim kemik ekibimizden köy alın....

DeletedUser638

Ziyaretçi
beyler neyı tartısıyorsunuz kı bızım savasa nıye gırdıgımız ortadadır degılmı banamı sordun arkadasım dusman klandan adamları alırken dusman klandan adamları almak dogrumuydu?

Bırakın burada masumuz ayagını yok 7 klık koy aldım bana oyundan cok guzle mesaj attın efendı olsunlar dedın ben sana ne dedım gerekenı yaparım dedım pekı sen ne kadar efendısın burada? ne hakla buraya yazı yazıyorsun burada kısıler gırılen savastakı raporları sergılemek ıstemıs senın yorumun ancak tebrık seklınde olur sen raporlarını koydun tek kelıme ettımmı etmedım degılmı tebvrık ettım bıraktım o kadar dogrumuydu burya koyman degıldı tamam yıne tartısalım ancak bırakında raporlar hakkında tartısalım

KUM KLANINI YARIDA BIRAKIP CIKIP GIDEN SIZ... DUSMAN KLANLARI ARANIZA KATAN SIZ... DEREBEY DEN SAVASA GIRMEDEN ONCE KOY ALAN SIZ ANCAK SORU BU 3 KLAN NIYE BIRLIKTE SAVASA GIRDIM ARKADASIM SEN DIPLOMASIYI DOGRU YAPTINMIKI DOGRU ILERLESIN KAFANA GORE DALAMAZSIN OYLE HER YERE OYLE OYUNCU ALIP OPERASYON YAPTIRAMAZSIN YETER ARTIK BURADA MILLETI LEKELEMEYE CALISTIGIN SIZ DEGILMISINIZ UDW ILE GORUSEN T_NOVA GIYTON KLANLARI ILE GORUSEN BUNLARI BIZLE SAVASA SOKMAYA CALISAN NEYI SAVUNUYORSUN SEN?

BIRAKIN BE TARTISMAYI SAYIN MODERATORLER BASLIGIMIZ SUREKLI OLARAK TAHRIK EDILIYOR BUNA HAKLARI YOK BURASI SAVAS RAPORLARININ KOYULDUGUI VE RAPORLAR UZERINDEN TARTISMALARIN YAPILDIGI FORUMDUR BUNUN ICIN GEREKLI INCELEMELERIN YAPILMASINI TALEP EDIYORUM...