E$K!YA & Prozac

• Konuyu başlatan DeletedUser101
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser101

Ziyaretçi
Bu iki klan bundan böyle mütteffiktir .. İki klanın düşmanları ortak , dostları bu worldun sonuna kadar birbirlerinden başkası değildir ... İki klanında müttefiklik veya ateşkes adına yaptığı ilk ve son anlaşmadır ..

Bu world bundan sonra bu iki klanı bir bilsin ve yapacağı hamleleri ona göre yapsın .. Bu iki klanın müttefikliği ne bizans oyunlarıyla bozulacak düzeyde , ne de namerdler gibi işine geldiğinde sözünden dönecek düzeysizliktedir..

Varın imdi gidin kara kara düşünün
Gücümüz karşısında ezilip bükülün :p =)

yanlış olmasın 13 lü hece ölçüsü :p "ün" ler redif :p kafiyeli bir söyleyiş var ama kafiye yok :p =D

Saygı ve Sevgiyle Nart & BenWade

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Prozac sizin arkanızdan konuşuyor Nart :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Onca yıllık ortağım da terketti beni zaten :D Mustafayı bırakmam bozucam bu anlaşmayı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ortak sen artık master falan yapıyorsun bizi sallamıyorsun bizde yeni ortamlar arıyoruz :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Beklediyim gibi her sey super ilerliyo her iki taraf icinde hayirli olmasi dileyiyle

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Ne süperi ya birbirlerinin korkusuna müt olmuşlar işte.

DeletedUser

Ziyaretçi
Iki taraf icinde guzel bi anlasma oldu hyrlisi olsun herhese bol şans

DeletedUser35517

Ziyaretçi
Bu iki klan bundan böyle mütteffiktir .. İki klanın düşmanları ortak , dostları bu worldun sonuna kadar birbirlerinden başkası değildir ... İki klanında müttefiklik veya ateşkes adına yaptığı ilk ve son anlaşmadır ..

Bu world bundan sonra bu iki klanı bir bilsin ve yapacağı hamleleri ona göre yapsın .. Bu iki klanın müttefikliği ne bizans oyunlarıyla bozulacak düzeyde , ne de namerdler gibi işine geldiğinde sözünden dönecek düzeysizliktedir..

Varın imdi gidin kara kara düşünün
Gücümüz karşısında ezilip bükülün :p =)

yanlış olmasın 13 lü hece ölçüsü :p "ün" ler redif :p kafiyeli bir söyleyiş var ama kafiye yok :p =D

Saygı ve Sevgiyle Nart & BenWade

hayırlı olsun nart yangözle bakılmaz artık:)

DeletedUser101

Ziyaretçi
Bu Wde böylece başlamadan bitti :)

yok yok yine var saygı duyulması gereken klanlar paralı insanlar =) zaten bizim prozac la ufacık bir sınırımız var .. onlar batı da biz doğudayız .. öyle bir ara herkes bitene kadar oynarsak ortada buluşup bu worldde olabilecek en tatlı , en seviyeli savaşı yaparız diye düşündük böyle bir karar aldık =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben başlığı gördüğümde ilk kesin savaştır dedim sonra konuyu açınca şaşırdım :D