E$k!ya - e$k!y@

DeletedUser34026

Ziyaretçi
mesela bu basligi kirletmek istemiyorum felan diyosunuzya rapor paylasmak yerine kendi klaniniza ozel baslik acip orada paylasabilirsiniz
bu davranisiniz sadece tartisma yaratmak icin yapilmis gibi duruyor...

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam ,etik konusu burada forumda geçmişti o yüzden buradan yazdım .Oyundan falan yazınca muhabbet uzar gider . sadece semele nin yaptıgını etik buluyor mu bunu merak ediyorum. amacım kesinlikle topiğinizi kirletmek,konuyu saptırmak yada ahanda bakın nasıl kestik demek değil.

anlıyorum ne demek istediğinizi ayrıca böyle bir durum varsa (bana laf düşmez ama) hoş bir durum değil...
ama işin iç yüzünün öğrenilmesi, bu arkadaş hakkında bir fikir edinilmesi ve sorun varsa ortada sorunun çözülmesi için birebir görüşmek daha yararlı olabilir.

çünkü burada olayın iç yüzünü bilmeyenlerde (örnek ben :D) lafa karışacaktır...

DeletedUser

Ziyaretçi
GÜNÜN SALDIRI RAPORLARI...

200120121.png

200120122.png

200120123.png

KÖY ALIM RAPORU

200120124.png

DeletedUser638

Ziyaretçi
1y5pt.jpg

1y5q9.jpg

Bu saldıran abla bizim klandaydı ,eşkiya ya gidicem sağolun misafir ettiniz dedi ,gidince müttefik olmak için uğraşıcam falan filan,bizde yedik :) .

benim sorum 2 lafından birinde ''etik'' kelimesini dilinden düşürmeyen selim54 ,bu davranışı etik buluyor mu ? Sorum direkt olarak muhattabınadır. Diğer kişilerin cevaplarını okusamda cevaplamam :)

niye saldırdı,aman saldırmasın diye bir durum söz konusu değil tt1

Kendisi ben yokken sınav zamanında bır kac kısı ıle tartısmıs sonrasında dost klanına gecmıstır dost klanına gecsısı mısafırlık olarak algılanabılır ancak:) cunku senın @semele@ dedıgın oyuncuyla 2 senedır oynuyorum ben...

Benım donmemle bırlıkte kendısını tekrar klana cagırdım ve oda gerı geldı...

Sayet kendısı baron a ben bu adama saldıracam klana alma dedıgı alda klana alınıyorsa:) bu suc @semele@ de degıldır zaten bu ıstenerek yapılmıs bırseydır

O gun @semele@ nın bu adama saldıracam demesı sonrası atılmamasında bırsey yokda sen bızı uyardıgın halde nasıl saldırırsınmı denıyor:D

Simdi benım merak ettıgım husus konu ıle ılgılı tam olarak bılgıye sahıp degılsın elınde sadece forumda gordugun raporlar var pekı sen bugun hangı nıyetle hıcbır bılgıye sahıp olmadan burada bunu yazabılıyorsun? burası herkes tarafından gorulen bır yer ben bunu gormeyıp sana cevapda vermeyebılırdım oysa ozel mesajdan yazsaydın cevabını yıne alırdın

Yanı dıyecegım o kı bu sekılde komık ve basıt seylerle kalkıp uzerımıze oynamaktan vazgecmelısınız oyunu adam gıbı oynayın sayet bızım haksızlık yaptıgımızı soyluyorsanız bunu haklı sebeplere baglayarak yapın kı bızde eyvallah dıyebılelım olaya hakım olmadan ıftıra atarcasına yapılan hakaret hos bır durum degıldır...

Bir dahada bılgınız olmadıgı konularda bole ortalıkta aaaa bole yaptı gıbı bagrısmalar yaptı deyıp ortalıgın huzurunu bozmazsanız cok sevınırım aksı durumda bundan sonrası ıcın sızın hıcbır yazınızda ne ozel nede genel mesajlarınıza cevap verılmeyecektır...

saygılarımla

DeletedUser

Ziyaretçi
Defansnablasnsarknforvet birşeyden haberin yok sallayıp durma başlığımızda...bölgede olayın içinde olanlardan biriyim...bilmiyorsan sor öğren ondan sonra konuş

DeletedUser33310

Ziyaretçi
Tebrikler EŞKİYA Ailesi güzel kesimler. Elleriniz dert görmesin :)

Kendisi ben yokken sınav zamanında bır kac kısı ıle tartısmıs sonrasında dost klanına gecmıstır dost klanına gecsısı mısafırlık olarak algılanabılır ancak:) cunku senın @semele@ dedıgın oyuncuyla 2 senedır oynuyorum ben...

Benım donmemle bırlıkte kendısını tekrar klana cagırdım ve oda gerı geldı...

Sayet kendısı baron a ben bu adama saldıracam klana alma dedıgı alda klana alınıyorsa:) bu suc @semele@ de degıldır zaten bu ıstenerek yapılmıs bırseydır

O gun @semele@ nın bu adama saldıracam demesı sonrası atılmamasında bırsey yokda sen bızı uyardıgın halde nasıl saldırırsınmı denıyor:D

Simdi benım merak ettıgım husus konu ıle ılgılı tam olarak bılgıye sahıp degılsın elınde sadece forumda gordugun raporlar var pekı sen bugun hangı nıyetle hıcbır bılgıye sahıp olmadan burada bunu yazabılıyorsun? burası herkes tarafından gorulen bır yer ben bunu gormeyıp sana cevapda vermeyebılırdım oysa ozel mesajdan yazsaydın cevabını yıne alırdın

Yanı dıyecegım o kı bu sekılde komık ve basıt seylerle kalkıp uzerımıze oynamaktan vazgecmelısınız oyunu adam gıbı oynayın sayet bızım haksızlık yaptıgımızı soyluyorsanız bunu haklı sebeplere baglayarak yapın kı bızde eyvallah dıyebılelım olaya hakım olmadan ıftıra atarcasına yapılan hakaret hos bır durum degıldır...

Bir dahada bılgınız olmadıgı konularda bole ortalıkta aaaa bole yaptı gıbı bagrısmalar yaptı deyıp ortalıgın huzurunu bozmazsanız cok sevınırım aksı durumda bundan sonrası ıcın sızın hıcbır yazınızda ne ozel nede genel mesajlarınıza cevap verılmeyecektır...

saygılarımla

Bu oyunda zaten kim adamlıktan bahsediyor ,adamlık ağzında yüreğinde değil .

adamlık,etik,saygı sana uzak kavramlar ,olayı bilmemek -asılsız ithamlar falan yok olay gayet net.
istersen sana forumda yazdıgı yollayımda oku ,belki o zaman anlarsın ama işine gelmez .
her klana her oyuncuya ileri geri konuşmaktan vazgec.
Hiç bir şeyden haberi olmayan sensin,daha kiminle oynadıgını bilmiyorsun. semelenin yaptıgı karaktersizliktir sende onu savunuyorsan aynısındır.
etiğin sözlük anlamına bak,bilmiyorsan öğren .
YAŞ 17 falan herhalde ,derslerine daha iyi çalış

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Forumda yazışırken üsluplarımıza dikkat edelim lütfen.

DeletedUser34026

Ziyaretçi
her seferinde forumumuzu kirleten birileri olmak zorundami
bu sahsin yazilarini editlemeyecekmsiiniz.

DeletedUser638

Ziyaretçi
Defansnablasnsarknforvet

yasdan bahsetmıssın kısılıkten bahsetmıssın saygısızca yaptıgın yorumla kendı zeka yasınıda kısılıgınıde ortaya koymussun zaten benım senın kısılıgıne laf soylememe gerek yok...

ben burada kımseye ole adamım bole adamımda demedım dememde:) benı kendınle karıstırma benı dostlarımada sor dusmanlarımada sor onlar ne derse oyleyımdır kaba etınden konusma...

tekrar soyluyorum @semele@ orada her ne dedıyse dedı benı baglamaz sız o uyeyı alırken @semele@ ben buna dalacam almayın dedımı dedı sız onun uzerıne aldınızmı aldınız saldırdıktan sonramı zorunuza gıttı hayırdır? zoruna gıden ne eyvallah abı demedı dıyemı? sızın klana geldı dıye sızle aramızda dostluk kurmak ıstedı dıye bu sıze mahkum anlamımı tasır senın onun saldıracagı adamı klana aldıgında saldırmaması anlamımı tasır...

bak ısıne sen sayfamızı kırletme sacma sapan yorumların ve hakaretlerınle zaten ne oldugun yaptıgın yorumdan bellı sana oyununda basarılar dılerım...

eskiya uyelerındende rıca edıyorum lutfen hıcbır sekılde sallamayın zaten sallanacak bırıde degıl kaale almayın ve hıcbır sekılde cevap vermeyın...

IYI OYUNLAR ...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

aliklo

Okçu
selim oyununa bak boşwe bu yazılanları illaki bir yerde bi çiban başı çıkar mide bulandırır uğraşmana değmez bu arada heç özelden msj da atmıyon dargınmıyız la yoksa:):)

DeletedUser638

Ziyaretçi
selim oyununa bak boşwe bu yazılanları illaki bir yerde bi çiban başı çıkar mide bulandırır uğraşmana değmez bu arada heç özelden msj da atmıyon dargınmıyız la yoksa:):)

abı ole yapıyorum zaten baronum ıle gecen mesajlasmaları arkadasa ılettık :D ondan sonra sesı kesıldı ama yınede pek tatmın olmadı:D olsun sonucta buraya geldı dalamaz dıyor nasıl bır mantıksa:D neysekı en azından kendımızı akladık:D

abı olurmu ole sey ne dargınlıgı sadee sen bılırsın cok fazla mesaj oluyor hepsını oku cevap ver ole dostlara selam verecek zamanım olmuyor cok ozur dılerım abı mesajlara cevap vermeye calısıyorum sureklı zaman gecsın bıraz daha hafıfler sonra halını hatrını sorarım sureklı abı:D

Defansnablasnsarknforvet

yasdan bahsetmıssın kısılıkten bahsetmıssın saygısızca yaptıgın yorumla kendı zeka yasınıda kısılıgınıde ortaya koymussun zaten benım senın kısılıgıne laf soylememe gerek yok...

ben burada kımseye ole adamım bole adamımda demedım dememde:) benı kendınle karıstırma benı dostlarımada sor dusmanlarımada sor onlar ne derse oyleyımdır kaba etınden konusma...

tekrar soyluyorum @semele@ orada her ne dedıyse dedı benı baglamaz sız o uyeyı alırken @semele@ ben buna dalacam almayın dedımı dedı sız onun uzerıne aldınızmı aldınız saldırdıktan sonramı zorunuza gıttı hayırdır? zoruna gıden ne eyvallah abı demedı dıyemı? sızın klana geldı dıye sızle aramızda dostluk kurmak ıstedı dıye bu sıze mahkum anlamımı tasır senın onun saldıracagı adamı klana aldıgında saldırmaması anlamımı tasır...

bak ısıne sen sayfamızı kırletme sacma sapan yorumların ve hakaretlerınle zaten ne oldugun yaptıgın yorumdan bellı sana oyununda basarılar dılerım...

eskiya uyelerındende rıca edıyorum lutfen hıcbır sekılde sallamayın zaten sallanacak bırıde degıl kaale almayın ve hıcbır sekılde cevap vermeyın...

IYI OYUNLAR ...

işiniz gücünüz hakaret edip ,laf söylemek . mesaj atmayan kalmıyor . Ne kadar basitsiniz,her türlü ahlaksızlıkta sizde . Casuslarınızıda tek tek atıyoruz klandan .
sen,benim kişiliğime laf ancak klavyeden edersin,hepinizin yaptıgı gibi.Bu kadar iki yüzlülük hiç görmemiştim oyun hayatımda.

DeletedUser24088

Ziyaretçi
Rapordan başka hersey var :) arkadaslar biraz rapor koyunda gözlerimiz açılsın :D