E$KİYA

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
başarılar beyler. finalde bu ekibi görmek isterim bi dünya kapatın artık zamanı geldi

Bizim klan dışında pek çok kişi başarıyı dünya kapatmaya bağlıyor galiba, gene de teşekkürler bize kapatmayı yakıştırdığınız için :)
Not: öyle bir hedefimiz yok daha doğrusu bu yolda her türlü gerekeni yapmak isteyen bir klan değiliz.

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi
Bizim klan dışında pek çok kişi başarıyı dünya kapatmaya bağlıyor galiba, gene de teşekkürler bize kapatmayı yakıştırdığınız için :)
Not: öyle bir hedefimiz yok daha doğrusu bu yolda her türlü gerekeni yapmak isteyen bir klan değiliz.

Anladık be güzel kardeşim

Bu kadar aynı şeyleri anlatma bırakın şu gizliden gizliye öykünme işlerini

Germinal35

Milis
Kurulduğu günden bu ana kadar rakiplerinin bile övgüsünü kazanmış, hakkında tek kötü söz söylenmemiş, hayatımızın bir parçası olan Büyük EŞKİYA Klanı Ailesine bir Zümrüdü Anka'ya benzettiğim mücadelesinde başarılar dilerim.

Maalesef bu harika ve eski Eşkiyaların da döndüğü dünyada işlerim dolayısıyla aranızda olamayacağım. Ama evrene yaydığım pozitif enerji ile her daim yanınızdayım.

Seviyorum sizleri, hadi biraz SİNERJİ...

ARIKTEKIN

Mızrakçı
Kurulduğu günden bu ana kadar rakiplerinin bile övgüsünü kazanmış, hakkında tek kötü söz söylenmemiş, hayatımızın bir parçası olan Büyük EŞKİYA Klanı Ailesine bir Zümrüdü Anka'ya benzettiğim mücadelesinde başarılar dilerim.

Maalesef bu harika ve eski Eşkiyaların da döndüğü dünyada işlerim dolayısıyla aranızda olamayacağım. Ama evrene yaydığım pozitif enerji ile her daim yanınızdayım.

Seviyorum sizleri, hadi biraz SİNERJİ...
Gözüm seni aradı :)

Deleted User - 848905880

Ziyaretçi
wordde ilk baştan beli güzel savaşıp taktir kazanan klan , kaybetmeyi kabul edemiyen kendi içinde savaş bitti iş bititin tek tek harciyor seni kullandık işin bitti misali bir daha ki sefere oyuncu bulamayıp başka klanlara sığıntı olur ancak bu klanda bu kadar adi olacaklarını düşünmemiştim

Deleted User - 848905880

Ziyaretçi
Diyom ki savaş korkan eşkiya adam harcamaya başladi yönetimde gider bir klana sığınır...