E.İ.B.O. Klanları.

• Konuyu başlatan DeletedUser58891
  • Başlangıç tarihi

LaFleur01

Baltacı
Ama sırf gıdıklanın diye ben bir iki şey yaptım --- bu kelime bana yeter itiraf için teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim

DeletedUser58852

Ziyaretçi
banshe klanına geçmem ki bunun sizle alakası yok buna ragmen bnm agzımı arayan multilerinizle muhabbeten oynaşmam itiraf bu lafı hep saptırtmayın gerçekleri benden iyi biliyorsunuz.Ha bunları niye yaptım cunku siz bize saygısızlık yapan adamı barındırdınız ona yetkı verdınız ve 30 yasında o karakter sahıbı ınsanlarız diyenler gibi çıkıpta enes bu adamı atmıcam bu adam bundan bole soledıkelrıne dıkakt edecek bunun su bu demeyip anca 1 mesajı 20 gunde bir okuyan adamlarla beni muhattap etmeye kalktınız.
arkamızdan bölge klanlarınıkışkırttınız hepsının mesajı var bana burda tek tek isim yazdırma.Ben bizi şikayet eden kendi içimizdeki oyunculara kadar biliyorum.Benim konusamayacagım seylerı sen -veya bu ısı her kım yapıosa sizden- gayet ıyı anlıyorsnuz.

LaFleur01

Baltacı
dilek sigarası delikanlı adammış nickini göstererek mesaj atıyor senin yan hesaplar nick göstermeden genel foruma neler yazıyorlar onlardan bahseden yok şimdi benim hesabım değildi falan dersin neyse boşuna yazıyorsun herşey ortada eğer benim multim varsa şikayet edersin lafleur01 ve şu hesap multidir gereğinin yapılmasını istiyorum diye destek ekibine bildirim gönderirsen cezayı yerim tabi bu olasılık yoktur ben multi hesap kullanmam sen kullanırsın kendi köyünü alırsın twstats a kara leke olarak eklendi
Z4M4Z1NGO IS HERE (518|559) K55 6,209 Z4M4Z1NGO IS HERE [TnG] Emre Aydın* [EiBO] 2016-10-18 09:27:23

kendi köyünü almaya devam et klanda 3-5 tane ayrıca paradoxta 1 tane hesabın vardır heralde dilek sigarasına şuan hak verdim adam doğruyu söylemiş yazacaklarım bukadar bundan sonraki mesajlarınıza cevap verilmeyecektir iyi oyunlar.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Çünkü Dilek Sigarası bu oyunda rank kovalarken,bunlar daha duvarın taş olmasına seviniyorlardı.

Yetki meselesine gelince,benim yetkim filan yok beybisi. Benim beynim o kadar stresi kaldırmaz.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
lafleur boşsun hiçsin artık gözümde şu iftiraların boş ithamlarınla...Ben forumda bu nıckı kullanıyorum sadece uydurup uyurup durma.kanıtın yok bak utanacagını bılsem tum mesajlasmaları kanıtları buraya dokecem de rezıl olacaksın ama yyüzün yokki utanacaksın?
bana attıgın iftiraları kanıtla eibo yönetimi olarak hesap siliyoruz.Peki ben kanıtlarsam sen silicek misin? yer mi ?

asla ve asla forumda 2. bir hesabım yokdur.
oyunda hiçbir klanı sahiye karsı kıskırtmadım.Banshe klanında olmamın nedenı .bu degildir.Sizin aklınızın ermeyecegi işler le ugrasıyorum.Bu ugras alanım ıcınde sahi yokdur...3.sü emre aydın hesabını emre oynuyor bunu emreyı tanıyanlar benı tanıyanlar bılır.Tabi orataya bir yem attım oltaya sadece sazanlarda gelmedi çeşt çeşit balıklar geldi bunun böyle söylenmesininde bir nedeni vardı.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
bak ben 24 yaşındayım. Çeşitli kafalar yaşadım,icabında uçtuğumu bile sandım. Ama senin şu an ki kafanı yaşamadım zamazingoş.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
cehenneme kadar yolun var senin 21 yaşım benimde ama şu yumuşalca hareketlerini reelde yapamassın karşımda neyin kafasını yaşadıysan yaşadın beni hiiç ilgilendirmiyor umursandırmıyorda bataklıga bat çıkama senin gibilerin varlıgı bizim için imtihan...

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
cehenneme kadar yolun var senin 21 yaşım benimde ama şu yumuşalca hareketlerini reelde yapamassın karşımda neyin kafasını yaşadıysan yaşadın beni hiiç ilgilendirmiyor umursandırmıyorda bataklıga bat çıkama senin gibilerin varlıgı bizim için imtihan...

reelde yanında pıçak mı taşıyorsun küçük enişte :D

DeletedUser58891

Ziyaretçi
Mösyö Karakterin otururken sandalyeni mi çektiler, neden böyle oldun?
Bi Bitmedıniz .Bebe 24 yaşında olabılırsın akıl yaşın 4 ..gerçi sen onlada övünürsün .

DeletedUser58891

Ziyaretçi
Evlat olsan sevılmesın (.1) olsan çekılmezsin.

LaFleur01

Baltacı
lafleur boşsun hiçsin artık gözümde şu iftiraların boş ithamlarınla...Ben forumda bu nıckı kullanıyorum sadece uydurup uyurup durma.kanıtın yok bak utanacagını bılsem tum mesajlasmaları kanıtları buraya dokecem de rezıl olacaksın ama yyüzün yokki utanacaksın?
bana attıgın iftiraları kanıtla eibo yönetimi olarak hesap siliyoruz.Peki ben kanıtlarsam sen silicek misin? yer mi ?

asla ve asla forumda 2. bir hesabım yokdur.
oyunda hiçbir klanı sahiye karsı kıskırtmadım.Banshe klanında olmamın nedenı .bu degildir.Sizin aklınızın ermeyecegi işler le ugrasıyorum.Bu ugras alanım ıcınde sahi yokdur...3.sü emre aydın hesabını emre oynuyor bunu emreyı tanıyanlar benı tanıyanlar bılır.Tabi orataya bir yem attım oltaya sadece sazanlarda gelmedi çeşt çeşit balıklar geldi bunun böyle söylenmesininde bir nedeni vardı.
yazmayacam diyordumda yazdırdın bana bizimle s.a varken paradox ile işbirliği yapıp gelişimimizi engelliyorsun dostunu sırtından vuruyorsun en büyük hainliği sen yapıyorsun halada konuşuyorsun neymiş dünya sonuna kadar gidecek olan s.a anlaşmasıymış sen anlaşmayı gizliden bozdun amacın bizi yavaşlatıp merkezden bizim yaya doğru gelmek şimdide paradoxu kendinize alıp savaşa katıldınız paradoxun parasıda bitti bu arada bakalım neler olacak :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
bu iddialarını kanıtla diyorum? zan ile hareket ediyorsun laf çeviriyorsun.
Böyle bir gayemiz olmadı.Prx klanını bu w de tanıdık.Hem surda dunya acılalı kaç gun oldu ? madem bu politikayu güttük neden sımdı burdan uzaklasıp huzur varken dimi beleş köy almak varken savaşı göze aldık? Artniyetlisiniz bunu siz benden iyi biliyorsunuz.

DeletedUser58891

Ziyaretçi
bu iddialarını kanıtla diyorum? zan ile hareket ediyorsun laf çeviriyorsun.
Böyle bir gayemiz olmadı.Prx klanını bu w de tanıdık.Hem surda dunya acılalı kaç gun oldu ? madem bu politikayu güttük neden sımdı burdan uzaklasıp huzur varken dimi beleş köy almak varken savaşı göze aldık? Artniyetlisiniz bunu siz benden iyi biliyorsunuz.
Adsam haklı Beyler dağılın.

DeletedUser63251

Ziyaretçi
bizdeki saygı kimsede yok hocam abiye abi küçüğede kardeş demesini biliyoruz bu yüzden Şahi'yiz paradox ile arkadan iş yapıyorsunuz müttefiklik oluyor üzerimize salıyorsunuz(4lü mis attığımızı bile hemen öğrenmişsiniz zaten aranızda su sızmıyor) arka tarafta Basher adında yeni bir klan kurup onuda bize salıyorsunuz herşey ap açık ortada böyle olması daha hayırlı olmuş iyi oyunlar
Basher tüm klanlardan bağımsız, başladığı dünyaya sonuna kadar gitme hedefiyle değil ekip olarak eğlence için başlar. Hayır sonra yanlışlık olmasın yani ;)