Eşkiya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
len zaten piskopatın biri sürekli dalıyor 1 birim yoldan =D 3-4k maden verdim adama =D bir de defansla saldırıyordu 2 kez sıçradı defanslarla yağma yapıyorum diye ama üçüncü de affetmedim =D sonra bir de baktım akıllanmış öğrenmiş demek ki az çok oyunun mantığını bu sefer balta basmaya başlamış =D en iyisi iade-i ziyaret yapalım yoksa bizi harcayacak dedim :p yaptık temiz oldu güzel oldu =D ama mancınıkları açana kadar rahat yok bana =D baştan başla yapmayı da bilmiyordur bu zaten =D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
len zaten piskopatın biri sürekli dalıyor 1 birim yoldan =D 3-4k maden verdim adama =D bir de defansla saldırıyordu 2 kez sıçradı defanslarla yağma yapıyorum diye ama üçüncü de affetmedim =D sonra bir de baktım akıllanmış öğrenmiş demek ki az çok oyunun mantığını bu sefer balta basmaya başlamış =D en iyisi iade-i ziyaret yapalım yoksa bizi harcayacak dedim :p yaptık temiz oldu güzel oldu =D ama mancınıkları açana kadar rahat yok bana =D baştan başla yapmayı da bilmiyordur bu zaten =D

öğret o zaman başlamayı baştan :D oyun başında yıktığım 10 kişiden 8 i oyuna devam eder destek gelme ümidi ile o konuda herkes muzdarip :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi

Hadi hadi tarla oldum desene şuna Nart :)

Adamın 30 kılıç mızrakla senden aldığı 2 k ganimet raporu var forumda :)D. Ahahaghj :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Senden hızlı olamam bu konu da =D ilginç bir şekilde çekiciliğin var her world tarla yapıyorlar seni :p =D