Eşkiya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
AKTAS okuyosan uzur dilerim senden :D hangi takimda baslayacagni bilmiyodum :)

DeletedUser21135

Ziyaretçi
eşkiya klanı belki en büyük ekibe sahip klanlarda birisi alt klan olayında da çok başarılar tek sorunları red-kit ağamın işlerinden dolayı ilgilenememesi eğer gerekli çabayı verirlerse kapatmaya kadar lider götürürler tek favorim

DeletedUser

Ziyaretçi
ReD-KiT'in her klanımızda büstü , her resmi dairemizde resmi var =) o işlere karışmasa da hep başımızda hissediyoruz :p =) Sadece şunu belirtmek isterim ki Eşkiya klanlarında alt klan üst klan kavramı yoktur.. Her oyuncu bölgesine göre klanlara ayrılır ve bu yüzden bir süre ilk 3 te Eşkiya klanı görmekte zorlanırız.. Ama premiumum etkisini yitirmeye başladığı zamanlar geldiğinde yani deli gibi sömürü yapmaya başladığımız zamanlar =) o zaman ilk 5 te 3 tane Eşkiya klanı ve ilk 50 oyuncudan en aşağı 30 tanesinin bizim arkadaşlarımız olacağını düşünüyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Nart olmaz norvecli olur , norvecli olmaz asdes007 olur .. o olmaz bu olur ,bu olmaz o olur diye gider ama ReD-KiT olmazsa kimse olmaz =) ReD-KiT varsa Eşkiya vardır yoksa yoktur ve Eşkiya'nın olduğu yerde Nart namüsait bir durumda değilse oyuna başlamak için can atar doğrudur =)

DeletedUser53161

Ziyaretçi
Nart liderlik bekliyorum sizdenden biz ibs olarak cin le baslamazsak :)

DeletedUser44118

Ziyaretçi
Nart olmaz norvecli olur , norvecli olmaz asdes007 olur .. o olmaz bu olur ,bu olmaz o olur diye gider ama ReD-KiT olmazsa kimse olmaz =) ReD-KiT varsa Eşkiya vardır yoksa yoktur ve Eşkiya'nın olduğu yerde Nart namüsait bir durumda değilse oyuna başlamak için can atar doğrudur =)

Beğen butonu gerek foruma :))

DeletedUser9770

Ziyaretçi

bana soruyorlar basarınızın sırrı ne ?

eskiya sadece bir klan değil arkadaşlığın dostluğun kardeşliğin adıdır...

eskiya sadece bir klan değil gönül bağıdır...

eskiya ortak bir bilinçle birlikte hareket etmekten keyif alan insanların, ortak bir hedefe yönelmelerinin adıdır....

nart olmasa norveçli olmasa tosunpasa olmasa yuru gitlen olmasa asdesler olmasa aklıma şuan gelmeyen yenisiyle eskisiyle gönül dostlarımız olmasa red-kit te olmaz eskiya da...

tüm klandaşlarıma tşkler... :)

DeletedUser

Ziyaretçi
nartı forumdan uzak tutun duygusal anlar yaşatıyor bizlere troll