Eşkiya VS Kuralsızlar Savaş Raporları

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

meliksah87

Milis
kendinizi fazla kandırmayın bu zamana kadar istisnalar hariç pasifleri hedef alarak bölgemize yerleştiniz en son opta bile bu böyle oldu gerçi bu gibi şeyleri takdir etmeli ben buna güzel harita takibi derim madem bu pasifleri siz topluyacaksınız atalımda kendimiz topluyalım dedik buda başka türlü bir taktiktir boşa dememiş büyüklerimiz acıma acınacak duruma düşme ;)

Hesap sil hımmm bak buda ben istemediğim sürece olmuyacak birşeydir bu oyunda öyle yada böyle beraberce eğlenmeye devam ediceğimiz için kusurumuza bakmıyacaksınız:)

bu kuralsılar komple pasif miş ya
kendileri topladı
biz topladık
bitmedi gala olup dışarda bıraktılar
en son gala olanlarıda toplarlar bizden kalrısa :)

Edit-997395

Yasaklı
Maydanoz diye klan kalmayınca yine bizim aldığımız kamiler defler konuşulmaya başlandı hayırdır siz beraber opa gelmiyor muydunuz?

Ne oldu da unuttunuz. Daha dün hesap sileceksiniz diye ellerini ovusturanlar bugün gala olmamıza hiddetlenmisler.

İstediğim yerde istediğim süre boyunca oynarım ben bu dünyaya savaşmaya geldim savaştan hiç kaçmadım hep savaştım hep de savaşacağım.

Kimseden saygı dersi alacak değiliz bir oyunla saygı ölçülmez herkes haddini bilecek.

Galaksi abileriniz galaksi abileriniz diyip amma ağladınız her aldığımız karar size neden bu kadar batıyor anlamıyorum.

Biz hala buradayız, bugün galakticos olmamızı eleştirenler bir kaç gün önce eşkiya olun diye mesaj atiyorlardi. Yiyebileceğin kadarını isiracaksin biz kalkıp mücadelemizi verdik yine vermeye de devam edeceğiz ne zaman masadan kalkacağımı kiminle masaya oturacağımı size soracak değilim.

Saygını da al cebine koy başka köşe de ağla

Yok sen yanliş anlamışsın Mücahit . " Aldığınız kamilerin veya savunmaların lafını yapmıyoruz . Aldığınız savunmalari da kesip köyünüzü alabiliyoruz zaten . Biraz daha fazla alın çok basit kalıyorsunuz , hatta operasyonu Galaxy ayarlasın organizasyon sikintisi çekmeyin " demiş arkadaş :)

Ha bide bizlere ağlıyor diyebilmeniz için bizi çok zor durumlara sokmuş olmanız gerekirdi . Savunma sıkıntısı veya saldırı sıkıntısı çekip op dahi yapamıyor olmamiz gerekirdi . Bu durumlar ile hiç karşilaşmadik diye biliyorum . O taraftan nasıl gözüküyoruz ? :)

dursunnozbek

Acemi
Screenshot_11.png

166 tane pasif köy toplamışız pasifler olmasa 0 köy alıyormuşuz. Sizin gibi 100 tane aktif köy alamamışız üzücü. Dünya başlayalı 2 ay oldu hala pasif topluyoruz haklısınız. Bir de sadece tebrikler yazıyordunuz gala olunca huy değişiyor sanırım...

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Maydanoz diye klan kalmayınca yine bizim aldığımız kamiler defler konuşulmaya başlandı hayırdır siz beraber opa gelmiyor muydunuz?

Ne oldu da unuttunuz. Daha dün hesap sileceksiniz diye ellerini ovusturanlar bugün gala olmamıza hiddetlenmisler.

İstediğim yerde istediğim süre boyunca oynarım ben bu dünyaya savaşmaya geldim savaştan hiç kaçmadım hep savaştım hep de savaşacağım.

Kimseden saygı dersi alacak değiliz bir oyunla saygı ölçülmez herkes haddini bilecek.

Galaksi abileriniz galaksi abileriniz diyip amma ağladınız her aldığımız karar size neden bu kadar batıyor anlamıyorum.

Biz hala buradayız, bugün galakticos olmamızı eleştirenler bir kaç gün önce eşkiya olun diye mesaj atiyorlardi. Yiyebileceğin kadarını isiracaksin biz kalkıp mücadelemizi verdik yine vermeye de devam edeceğiz ne zaman masadan kalkacağımı kiminle masaya oturacağımı size soracak değilim.

Mücahit klana gel diye beni kastediyorsan ciddiye aldın mı gerçekten :D :D onore oldum valla :D

meliksah87

Milis
22239 adlı eklentiyi görüntüle

166 tane pasif köy toplamışız pasifler olmasa 0 köy alıyormuşuz. Sizin gibi 100 tane aktif köy alamamışız üzücü. Dünya başlayalı 2 ay oldu hala pasif topluyoruz haklısınız. Bir de sadece tebrikler yazıyordunuz gala olunca huy değişiyor sanırım...

ayrıca bize operasyon yapıp almışlıkları yok hep savunma yaptılar düşen köye mis attılar öyle oldu 100 köy

bize yaptıkları tek operasyonda 6 köy alabildiler bizde 24 aldık aynı gün

meliksah87

Milis

efendi gibi savaşı terkedin yeni bir sayfa açalım

galaxy ile savaşımız hayırlı olsun

kuralsız bozması galaxy ile değil ama

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Siradaki gelsin.
Bir klan isminile vardir. Icindeki oyuncilari ile degil. Isim gitmisi.Manda ve himayeyi kabul etmis demektir.

Isim segiatirmeden ayni savasi verebilirdiniz isim degisince güclenmiyorsunuz.

UNCHARTED

Dük
Bu konuda çok bir şey konuşmaya gerek kalmadı

Eşkiya & Kuralsızlar savaşı Kuralsızların isim değişmesi ile bitmiştir.
Benim gözümde bu savaşı Eşkiya kazanmıştır.

Güzel savaş verdiniz elinize sağlık.

Eşkiya & Galaksi savaşı hayırlı olsun.

Deleted User - 848899652

Ziyaretçi
Gala’yı yenebilecek klan yok diyordum ama bu birleşme Gala’yı bitirecek gibi geldi bana :D neyse Gala da artık krlszlr ı pasifsiniz diye klandan atıp toplar :D

secoo35.

Kılıç Ustası
Az şu dünyada bir sağlam savaş dönsün
Zevkli olabilecek bir dünya çok basit ilerliyor

Klan yöneticileri biraz agrasif olun plase

diRigent

Baltacı

Ne anlatıyorsun ki gene eline almışsın sazı bir türkü tutturmuşsun söylüyorsun savaşmaya geldim savaştım savaşacagım gibi kelimeleri senin için uygun ve hesabını tanımlayacak kelimeler değil ;)