Eşkiya tarafından harita görünümü

Edit-997395

Yasaklı
QLXPyZ.jpg

Şunuda şöyle koyalımda , malum söz uçar arşivler kalır :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Şu tam göbekte olan AZTEK ve multileri olsa gerek =p aman tanrım ne kadar da çoklar =) @Mr.Storm

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Böyle olmuyor ya her klanımızda birbirine savaş açsın :D

DeletedUser59599

Ziyaretçi
şımdı abdı senın barız cok hatan var :)
daha oyun baslamadan basına duru abılerı dalge gecıp adamlara hedef amac verdın ..

Edit-997395

Yasaklı
şımdı abdı senın barız cok hatan var :)
daha oyun baslamadan basına duru abılerı dalge gecıp adamlara hedef amac verdın ..

Precilere preci demek suçmu yav Allah Allah :)

Bu oyun savaş oyunuysa savaşacaz , herkesle her şartta savaşırım . Eskisi kadar müsait olamıyorum ama :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Şaşırdık mı :) Tabi ki hayır. Eskiye göre tek fark buradakilerin karakter sorunu. Adamların köyünü almaya gidiyorum hemen mesaj geliyo klan yöneticilerinden. Yazıyorum düşmanla muhabbet etmek adetim değil anlamıyo üstüne oyundan konuşmayalım tanışalım olur mu diye mesaj geliyo. Tamam anladık bu kırmızılar bu şekilde oluşmuş herkese mavi boncuk dağıtarak. Adamlara kukla diyorum , adam bizi eşkiya yöneticilerine sor diyo :) 3 yıl ara verdimde eşkiya yöneticilerini gösterip beni tehtit etmek nedir :)

HeyBizBurdayız

Baltacı
Şaşırdık mı :) Tabi ki hayır. Eskiye göre tek fark buradakilerin karakter sorunu. Adamların köyünü almaya gidiyorum hemen mesaj geliyo klan yöneticilerinden. Yazıyorum düşmanla muhabbet etmek adetim değil anlamıyo üstüne oyundan konuşmayalım tanışalım olur mu diye mesaj geliyo. Tamam anladık bu kırmızılar bu şekilde oluşmuş herkese mavi boncuk dağıtarak. Adamlara kukla diyorum , adam bizi eşkiya yöneticilerine sor diyo :) 3 yıl ara verdimde eşkiya yöneticilerini gösterip beni tehtit etmek nedir :)
valla oyuna döner dönmez 49 da başlamakla hata mı ettim acaba diye soruyorum bazen :Dçok garip geliyor oyuncular diplomasiler ve bunu şekillendiren karakterler(!) :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
"Tehdit" kelimesini yanlış yazdım düzeltiyim. Yazarken içimde bir rahatsızlık oluşmuştu benden dolayı başkaları da hataya düşmesin. Net ve sosyal medya imla kurallarına bakmadan yazan insanlarla dolu olduğu için benimde yazım bozulmaya başlamış. Kitap okumak şart.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Pre kasalım diye geldik buraya zorla kasın diyorlar işte severiz çok düşmanı neyse sıkmayın canınızı sırayla hepsine gelecek w50 için yapıyoruz kısmet diğeleri için başka dünyalara düşman kazanmak kolay savaşmak zordur :p

Luciferr

Dük

Selam yakışıklı, tanışalım mı ^^

JrFly

Dük

üzledin mi beni :D