Eşkiya- Izgara Kartal025 At Sineği 07

• Konuyu başlatan DeletedUser60961
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62319

Ziyaretçi
Ben erencan erdoğan ilk kez forumda yazı yazıyorum ve oyunda yeniyim bunu herkes bilsin öncelikle

Şimdi Emre kardeşim biraz çakallık yapıpta konuşmayı buraya atarak ayıp etmiş ben olayın aslını açıklayayım size ne düşünürseniz düşnün siz umrumda değil çünkü ben oyunu bırakalı çok oldu..

Bildiğimiz üzere iki klan savaşı olucak Dejavu ve Eşkiya. Arada iki klan var Balıklar ve Sis Biliyoruz ki sis Eşkiya nın adamları Balıklar ise Dejavunun adamlarıydı..
Bizim yerimiz o kadar kötüki hangi tarafa gitsek diğer taraf bize vuracaktı.. Bende dedim savaşı izlemek en iyisi. Eşkiyanın içine adamları soktum.. Dejavunun içine sokmaya gerek bile yoktu zaten. Bi tarafa dedim ben bunları kandırıyom dejavu olucam.diğer tarafa dedim ben burayı oyalıyom eşkiyaya geçicem.

Şimdi benim yerimde olsanı siz naparsınız.. İki taraf ta bizi istiyor gelmezsek vuracak zaman lazım mecburen bunu yaptım bende.. Savaşta kim üstün çıkarsa oraya sokacaktım klanı. Zaten klanda 3-4 kişi eşkiya ve dejavunun adamlarıydı isimlerinide biliyorum toplicaktım onları.
Izgara konusuna gelince. Kendini bişey sanan emre yani kbly gelmiş bana atıp tutuyor konuşmanın tamamını atamamış nedense. Yok ben bu adamı silicem yok seni silerim falan filan.
Eğerki dejavuya geçseydik ızgarayı toplicaktık ve onu arkaya geçiricektik. Eşkiyaya geçseydik başka bi hesabı toplicaktık. O bende kalsın.

Emre denilen kişinin yazısını hiç okuma gereği bile duymadım. KEndisi Saw ekibindendir zaten Vults ekibiyle adam akıllı olmadı bile. Yani bu dünyanın çivisi çıkmış bende fazla durmadan gittim. Savaş umrumda değil. Oyun umrumda değil ben zevkimi aldım o bana yeter.
Dejavu ve Eşkiya yönetimini kandırmış olabilirim pişmanmıyım hayır. Çünkü Bizim klanımıza casus sokmak onların işi bazı hesaplar zaten onlardaydı.. Clictr wfredom falan VE clictr de Yasin vardı Asıl kişiliksiz kişi o dur yanar döner..
Bu dünyada yanar döner bi klan varsa en başka eşkiyadır kendileri dedi sizin büyük hesaplarınızda bizim adamlarımız var diye..
Dejavu ile pek sohbetim olmadı ama elbet onlarında vardır.. Neyse ben daha fazla bişey demek istmeiyorum bu oyunda şerefsizliğin ne oldupunu anladım Gerçek dostlarıda buldum ama.. Haydin siktirin gidin ban atın forumdan a.q

Sana sövmüyorum seni arayıp öyle sövecem bekle !

DeletedUser61431

Ziyaretçi
Ya yasin sana abi bile demiyorum artık kes zırvalamayı.. Kvnrc ve Vfredom hesaplarını sana verdik hesapları eşkiyaya vermişsin bunu Sinestro kendi söyledi hesaplar bizde diye.. Ki sen eşkiyadan çıkmasın. Sonra bize casusluğa geldin ben her defasında söyledim Uğur abiye yapmayalım diye o kabul etti mecburen Grrenarrow var oda Sizde biliyorum. Ayrıca sen söz eşkiya ile papaz olmuştun ama şimdi onların emri altında sistesin. Bilader kendine yedirebiliyosan bazı şeyleri ben sana bişey diyemem. Önemli olan şeyi adamlığı gösterdim ve herşeyi döktüm burada. Wapsapdan sövdün gel burda söv.. Adamlığı senden öğrenecek değiliz sen ynaından bile geçemezsin. Ki Dejavudan adamlar bile senin ne bok oldugunu biliyor. Hadi bak işine Tırrek :)

DeletedUser58890

Ziyaretçi
world ün kaderini değiştirecek bi olayı açığa çıkarttıgınız için tüm w32 oyuncuları adına sizlere teşekkür ederim :confused::confused:

DeletedUser60632

Ziyaretçi
aleykum selam :D

Özet:
dellendik, fıttırdık, neşter çıkarttık.

DeletedUser58890

Ziyaretçi
ayrıca yasin nie sövüyon olm erencan oyundaki profiliyle herkesin gönlünü fethetmiş ergen bi kardeşimiz bi daha duymıyım :D

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Bence erencemle yasin bi çay içsin öyle hemen karar vermesinler en büyük aşklar nefretle başlar derler bi düşünsünler bunu yani :(

angry zeynep

Hafif Atlı
Konuya katılmak istemiyorum ama Doğan Abinin klana katılıp katılmaması hakkında bişey söyledigimi hatırlamıyorum

DeletedUser62319

Ziyaretçi
olur öyle daha fazla sövemedim ama :)
birde gitmiş ugura yok böyle demiş felan sen kım cony oluyorsunda ugur senı dınler hemde ugur ıle de oyun anlamadım ben oynadım sız onu yapamadınız adamın yanında durmadınız yani :) :)
ben bunun işediği tuvalete gitmem ya tipi kes burhanın dediği gibi profili ergencuk :)

DeletedUser61431

Ziyaretçi
Profili makara için yaptığımı anlamadıysanız ksura bakmayın ama aptalsınız. Ayrıca bu olayı kimse açığa çıkartmadı ben oyunu bırakınca öyle oldu. Olaylar patlak vermeden ben oyunu bıraktım yoksa inanın istediğimi yapabilirdim. Ayrı Bak yasin Sana Grup konuşmalarını atmak isterdim ama sildim hepsini sana söven kişi sayısını görmen lazımdı. Ki bi tek grup değil oyun içinde bile çok var bunu bil bu dünyanın lekeli tek insanı sensin

DeletedUser62319

Ziyaretçi
Profili makara için yaptığımı anlamadıysanız ksura bakmayın ama aptalsınız. Ayrıca bu olayı kimse açığa çıkartmadı ben oyunu bırakınca öyle oldu. Olaylar patlak vermeden ben oyunu bıraktım yoksa inanın istediğimi yapabilirdim. Ayrı Bak yasin Sana Grup konuşmalarını atmak isterdim ama sildim hepsini sana söven kişi sayısını görmen lazımdı. Ki bi tek grup değil oyun içinde bile çok var bunu bil bu dünyanın lekeli tek insanı sensin

Ben en azından adamın yüzüne sövüyorum bende böyle bir delikanlıyım sen anlayamazsın :)