EİBO

IVFCI

Milis
Konu fazla sapmış. W59 da Eibo ekibi olarak Erol ile yollarımızı ayırma kararı aldık.

Özellikle benim ısrar etmem sonucu w59 u Eibo ismi ile kapatma kararı aldık. Bu tamamen benim şahsi isteğimdi ve arkadaşlarım da beni kırmadılar.

Şu anda Baba klanındaki arkadaşlarımızla beraber keyifli vakit geçirmek için bu w ye giriş yaptık.

Bundan sonra aynı ekip farklı bir klan ismi altında devam edeceğiz. Şu bir gerçektir ki başarısıyla başarısızlığıyla Eibo nun eniyi ekibi bizdik. Doğal olarak eibo ismini sahiplenme duygusu var hepimizde. Ancak klan isminin sahibi bellidir. İsterse yeni ekip kurabilir aynı isim altında. Bizim için Eibo defteri w59 da vermiş olduğumuz savaş ve yılların hatrına o isimle w yi kapatarak kapanmıştır.

Lütfen bizim ekipten kinse daha fazla yazıp polemiklere devam etmesin. Özellikle Emre lütfen.

Ryuzaki HD

Yasaklı
ÖNCEKİ DÜNYALARDAKİ GİBİ PAKT DEDİKODULARI ÇIKMAMASI DİLEĞİMLE.

çok klan bol diplomasi daha fazla zevk mottosuyla pakt dısı diplomasilere acıgız.
herkese iyi oyunlar diliyorum

Erol seninle çok pakt olmak istediğimiz için millete bizi kendilerince dahil etmişler gibi konuşma,
seni o pakta dahil eden enes kosovaydı, alay ile savaşıyor bizden sayılır diyen oydu.
çok klan bol diplomasi diyip dünyanın 2 aşiret klanından biri olan alay klanı ile diplomasi yapmak için paktta adın geçiyor diye etmediğin sitem kalmadı neymiş efendim adamlar senle diplomasi yapacakmış paktta adın geçti diye yapmamış,
"çok klan bol diplomasi daha fazla zevk mottosuyla pakt dısı diplomasilere acıgız." yazıyorsun da,

w66'da 2 aşiret klanından biri ile pakt muhabbeti yüzünden diplomasi yapamadığın için gelip burada böyle bir şey yazman komik olmuş neyse :)

*Pavel Nedved*

Baltacı
Konu fazla sapmış. W59 da Eibo ekibi olarak Erol ile yollarımızı ayırma kararı aldık.

Özellikle benim ısrar etmem sonucu w59 u Eibo ismi ile kapatma kararı aldık. Bu tamamen benim şahsi isteğimdi ve arkadaşlarım da beni kırmadılar.

Şu anda Baba klanındaki arkadaşlarımızla beraber keyifli vakit geçirmek için bu w ye giriş yaptık.

Bundan sonra aynı ekip farklı bir klan ismi altında devam edeceğiz. Şu bir gerçektir ki başarısıyla başarısızlığıyla Eibo nun eniyi ekibi bizdik. Doğal olarak eibo ismini sahiplenme duygusu var hepimizde. Ancak klan isminin sahibi bellidir. İsterse yeni ekip kurabilir aynı isim altında. Bizim için Eibo defteri w59 da vermiş olduğumuz savaş ve yılların hatrına o isimle w yi kapatarak kapanmıştır.

Lütfen bizim ekipten kinse daha fazla yazıp polemiklere devam etmesin. Özellikle Emre lütfen.

Devrim kaçınılmaz, yoldaşlarımızın yanındayız

Klan ismini şimdiden belirleyin ileride yollarımız kesişir

RoDReGo

Baltacı

HASEİBO is coming