EİBO

akifS*

Hafif Atlı
Konu fazla sapmış. W59 da Eibo ekibi olarak Erol ile yollarımızı ayırma kararı aldık.

Özellikle benim ısrar etmem sonucu w59 u Eibo ismi ile kapatma kararı aldık. Bu tamamen benim şahsi isteğimdi ve arkadaşlarım da beni kırmadılar.

Şu anda Baba klanındaki arkadaşlarımızla beraber keyifli vakit geçirmek için bu w ye giriş yaptık.

Bundan sonra aynı ekip farklı bir klan ismi altında devam edeceğiz. Şu bir gerçektir ki başarısıyla başarısızlığıyla Eibo nun eniyi ekibi bizdik. Doğal olarak eibo ismini sahiplenme duygusu var hepimizde. Ancak klan isminin sahibi bellidir. İsterse yeni ekip kurabilir aynı isim altında. Bizim için Eibo defteri w59 da vermiş olduğumuz savaş ve yılların hatrına o isimle w yi kapatarak kapanmıştır.

Lütfen bizim ekipten kinse daha fazla yazıp polemiklere devam etmesin. Özellikle Emre lütfen.
Beklediğim açıklama buydu tşk. Demek ki Erol hala klan başkanı. Allah sabır versin :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
Bunca olaydan sonra bence W59 EiBO ismiyle kapanmamalıydı. Hele ki bundan sonra orayı kapatan ekip W59'dan sonra bir daha EiBO ismiyle oynamayacağından eminse bence kendilerine uygun bir klan ismi bulup dünyayı onunla kapatmalı ve önümüzdeki dünyalara da o isimle girmeliydi. Çünkü evet yıllardır burada oynuyoruz sahiplendik falan diyorsunuz ama sahiplenmemiş aksine vazgeçmişsiniz bence çünkü artık EiBO ismiyle oynamayacağız derken çok kesin konuşuyor herkes. Bu oyuncular önümüzdeki dünyalarda aynı ekip devam edeceklerse farklı ve kendilerine ait olmayan bir klan ismiyle kapatmak yerine daha orijinal ve tamamen yeni bir oluşuma gitmeleri bence daha mantıklı olurdu.

Tabi tamamen kendi şahsi görüşüm dünyanın galibi onlar istedikleri gibi kapatırlar :D Tekrardan W59 için tebrik ediyorum arkadaşları :)

Mooncake

Yasaklı
Şuan durmuşlarin ekip ile de oynuyorsaniz da erol ile benim sayende durmuşa sor o anlatsin sana. Onlarla tanışma hikayemizi.. w48 de eibo neden kuruldu. Katil klani neden dağildi. Ayyıldız ekibi vegas ekibiyle ne işbirliği yapıyordu.. deniz var bilen anlatsin.. sonradan düzelen şeyleri vs vs vs... Denizinde emeği çoktu onun o durmuşlarla bir klan olma muhabbetini açti
Bu kadar ustune konustugunuz klan da konusmaya deger olsa la bari. Sanki sovyetleri kim kurdu diye tartisiyolar

AequitaS*

Okçu
Sende haklısın senin hatan bizim değil ve ikinci hatam bunu bizim hatamız gibi lanse etmen. Umarım değerli vaktini seni ilgilendiren konular için harcarsin iyi akşamlar

willyc

Kılıç Ustası
yunus biraz w66ya önem veriri misin? bak en iyi dostun en büyük düşmanınla hALAY çekiyo ;)

AequitaS*

Okçu
Eğlenmek için oynadiğimiz şu oyunda kimseyi düşman olarak görmüyoruz. Savaştiğimiz her klan veya oyuncu rakibimizdir ve yaratandan ötürü tüm rakiplere saygılıyızdir.