EİBO

veeSSelam

Yasaklı
ÖNCEKİ DÜNYALARDAKİ GİBİ PAKT DEDİKODULARI ÇIKMAMASI DİLEĞİMLE.

çok klan bol diplomasi daha fazla zevk mottosuyla pakt dısı diplomasilere acıgız.
herkese iyi oyunlar diliyorum

berke9812

Mızrakçı
Karar verme değil zaten kendi aralarında anlaşamıyorlar bir dünyada nightwalker başka dünyalarda bu arkadaş.. gerçek başkan kim bilmiyorum ‍♂️

AequitaS*

Okçu

İzlemenizi tavsiye ederim.Ordan burdan duyma bilgiler ile değil gerçekler burada.. ben eğri oturur doğru konuşurum. W56dan sonra olan oldu eibo klanına zaten... w59'da da eiboyu kuran erol idi.ama 59da ben askerdeydim.. Bir iftira ya da bir gerçek sonucu klandan atilmiş. Başkan mırın kırın biri olmadiği ve dik duruşlu olduğu için sonuç bu.daha çok şey yazarim da gerek yok bizimle olan bizimle oynar gerisi kendi bilir. Ama iyi ya da kötü şunu herkes bilmeli ki herkes saygi göstermek zorunda saygı göstermeyen saygı göremez

Kimin başkan olduğuna karar veremeyen klanından bahsediyorsun sanırım. Sana saygım sonsuz ama bir dünyada o, bir dünyada öbürü şeklinde başkanlık olmuyor.

Eibo klanlarinin yillardir oynayan oyuncu kadrosu son olarak w59 da oynamıştır. O dunyadan da basari elde etmistir. Son olarak tum eibo oyuncularinin ortak karari olarak aykut ve erol ile birlikte oynamama karari alarak yollarimizi ayırdik.

W59 yorucu oldugu icin bir süre ara verdik. Durum bu kadar basit.

Ortada bir belirsizlik falan yok yani sadece 2 arkadasimizin tekrar ekip kurma ümidi ve kisisel egolari ile her dunyaya girip gereksiz basarisizlik ve rezillik elde etme sonucu olusan enteresan durumlar var.

Sürekli aciklama yapmak zorunda kaliyorum bu durumda cok sıkıcı olmaya başladı. Düşman güldürmekten baska bir işe yaramıyor neyse.

İzlemenizi tavsiye ederim.Ordan burdan duyma bilgiler ile değil gerçekler burada.. ben eğri oturur doğru konuşurum. W56dan sonra olan oldu eibo klanına zaten... w59'da da eiboyu kuran erol idi.ama 59da ben askerdeydim.. Bir iftira ya da bir gerçek sonucu klandan atilmiş. Başkan mırın kırın biri olmadiği ve dik duruşlu olduğu için sonuç bu.daha çok şey yazarim da gerek yok bizimle olan bizimle oynar gerisi kendi bilir. Ama iyi ya da kötü şunu herkes bilmeli ki herkes saygi göstermek zorunda saygı göstermeyen saygı göremez
Ya aykut allah icin boyle (...) falan koyunca ne oluyor etkileyici oldugunu falanmi saniyosun cok sıkıcı bir hal aldi. Kendi kendine gelin güvey olup her dunyaya girerek kendinize gulduruyosunuz. Inan siz umrumda bile değilsiniz ama millet erol aykut demiyor eibo diyor.

Neyse siz basarisizlik ve rezilliğe devam biz daha sonrasinda eibo ekibi ile girer sizsiz bir dunyada adimizi yine temizleriz.

Yazik kafaniza(3 nokta)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Eibo denilince akıllara gelen isimler burada tartışması hiç hoş olmuyor, yeni klan isimleriyle farklı devam etmeniz daha iyi olur bence :rolleyes:

AequitaS*

Okçu
Siz başka klanlarin gölgesi altinda başarili olmaya devam edin emre. Biz eibo olarak başarisiz olmakla mutluyuZ