EİBO vs ŞAMAN

EİBO-UNUS

Casus
gelinen aşamada savaş kaçınılmaz dostluk muhabbet vs başka şeyler.
ne yaptığımız ne konuştuğumuzdan daha anlamlı diye düşünüyorum
yapılan saldırılar alınan köyler ve verdiğimiz karşılık neticesi savaşımız başlamıştır.

her iki tarafa da hayırlı olsun

tarikcengiz

Acemi
eibo klanında olmama rağmen malesef klan üyeleri günde en az 7 saat online olmama rağmen köyüme saldırı atıyorlar ve hala klandayım şu an misler yolda.bu nasıl bir rezilliktir. Oyunun amacının dışına çıkan hareketler ve amaç yok.Tek amaç köy almak ve puan arttırmak oysa klan savaşlarının amacı birlik beraberlik ve bu doğrultuda worldden galip ayrılmak.yapılan hareketi kınıyorum eibo klanlarının anlayışını kınıyorum.yazık

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
31735 adlı eklentiyi görüntüleOyunun bu aşamasında 1k yağma atmamış 1erk bile askeri olmayan biri köyü alındığında gelip forumda sağda solda bu şekil ağlıyor işte, oyuna bu kadar değer veriyorsan vakitte ayırıcaksın. Günde 7 saat online olmana rağmen girip köyü boş boş izliyorsun heralde barbar bile senden daha hızlı gelişebilir. Boşuna bu tarz şeyler yazmaya gerek yok. Değer görmek istiyorsan önce değer vericeksin zaman ayırıcaksın, klanın gereklerini yapıcaksın. Herkese iyi oyunlar.31735 adlı eklentiyi görüntüle31735 adlı eklentiyi görüntüle