EİBO-SİNERJİ SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
metin sana ben bişi demicem benim yazdıklarım senle konustuklarımızdan farksız degil.Bana enes size güvenmiyorduk senı tanıdım erolu tanıdım dedin abi dedim yapma etme rezervse baska koy veriyim dedigimde ben bu koyu ıstıyorum ve bu adamın ustunu çizdik sinerji olarak toplucaz dedin.Afedersinde sana guvenıyorum dıyen bır ınsanın bana kalkıp bunu yapması ne kadar tutarlı?
ilk ihlali siz yaptınız.Yiğit hamza eski sahibide buna karsılık verdi.Sen ise kalktın bana bizim zaten birçok rezervimiz alındı dedin.Neden hiçbirini yazmadın abi en başında dedim sana çıt yok.Sen ki kendine itiraf edemedign o gerçekleri sana söyledim zoruna giti.20 yaşındaki birinden 34 yaşındakı bırı ders almaz demi eyw.Ama sana sunu soleyım ben ki Acemyz diplomasisine baglı bir tutum içersinde bu olayı çözmek istedim.Bunu biliyorsun o zaman oynadıgım justfeeder hesabından daha ıyı dıpdıbe koy teklıf ettım yok enes dedın.Olayları burda çarpıtma 2 dakika yaşının adamı ol.Yiğit abi oyunu darbe olaylarından dolayı bırakdı daha evvelde ar vermişdi hesabı devraldım abi gel köyü al dedim yok biz sinerji olarak toplucaz dedin.Bu müttefigini sindirmedir.Buna göz yumsa idim şerefsizin önde gideni olurdum.Hiçbir worldde senın bu tutumun olmamıştır.Bizi sindirmek istedinz.Velasıl mesele degl olması gereken bir savaştır savaşalım dedık ama en son telde görüştümüzde 3 gün müsade istedin ben direk savası ılan ettim.Bizde hazır degildik sabaha kadar hazırlandık sabah ve gun ıcersınde 15 koy aldık ertesı gun nd ve dıyer acmyz ekıbı savas katıldı.

Gelelim o küfürlere.Evet küfrettim.Çünkü zoruma gidiyor.Bu kadar ınsanın emegiyle oynaman.Kardeşim diyip arkamdan vurman.
Madem adam olamadın hadım ederim bende dedim ama bunu sinerji-eibo savasına baska klanlar katılınca söyledim.Sonra ssen beni reel olarak tehtit ettin.Watsap konusmaları kayıt altında.İnkar edicek misin ?yok bi tarafını agzına vericem dedin.Bunun üzerine dahada küfrettim.Siz bizi sinerji olarak yıkamassınız abi haritadki konum itibari ile bu bilinen bir gerçek.Bunuda sana söyledim.Ancak diyer klanlar savasa girince artık bizim için kazanılması imkansız olan bu savasda rakip oyuncuları yavaşlatmak rahatsız etmek ve onların oyununu bozmak kaldı.Yada silicekdik.Silmedik.Köyleri vurdum evet.Cunku savunamıyorum. Rakip gelir alırsa gider barbar alırım kaybımı talafi ederim ve bu savaşı surdudurum edası ile oynuyorum.Kalkıp beni burda yargılıyor içimdeki o anlatılamayan duyguları bu defa sinirlenerek başka turlu yanlış ifade ediyorum.Halada kalkıp su yazıma uzun dıyıp eleştireceklerede bişi demiyorum.Bu yazıyı uzun dıye elestırınce yukarlarda kalıyor herkes okuyamıyor.Tekrar copy paste yaparım öyle bişi olursa burdanda diyorum.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
İşte bir anlık öfke ile sinirlenip bişiler diyorum sonra pişman oluyorum söylediklerimden abi helalleşelim diyorum ona dahi cevabı burdan veriyorsun bide..Bu bir oyun bunu biliyorum.Ama emeklerin heba edimesine göz yumamam.2-3 hafta boyunca erolun yoklugunda bu klanı komple toplarladım.İçimizde rakip klanlara destek atanları temizledim.Sende kalktın 1 hafta benim başımı bununla telde agrıttın.Gel abi başka köy al dendiginde alırdı ya da hesap bende dedigimde bana güvenirdi gerçek müttefiğim.
Lanet hesabın 80 köy potansiyeli gunluk 10--15(ben bunu 20 yapardım) yagma potansiyeli vardı.Sen kalktın bunu yok etmek istedin.Ettirtmem.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Dostum adam diyor ki ; düşman klana saldırırken destekletmişsiniz köyü sinerji almasın diye sonra siz almışsınız. Yani rezervi falan bırak artık

DeletedUser58852

Ziyaretçi
o konuda zan ile hareket ediyor.Kanıtı yok.Olayı yiğit hamza yaptı diyor.Yiğit abiye sordum abi böyle bişi varmı adamlar böyle üzerimize geliyorlar.Yok enes dedi.Yiğit hamza eski sahibi bu klanın emekleri boşa çıkmasın diye enes al 1 ay girmicem dedi.1 hafta bakarım 2*-3 kafa dınle gel dedim.Daha sonrada hesabı verip gitti bu adam yalan söylemez.
Farzı misal bu olanlar oldu..
Bana güvendiğini söyleyen adam hesap bende dedigimde bu işi bitirmez miydi ?
Zan ile hareket edilmez.Bunu bu teldede söyledim yo böyle bişi dedim.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Benimle telefonda 10 dakika görüşen adam bu oyun için kıvrılmayacagımı yalan söylemeyecegimi bilir.
Benim tek hatam bu süreçde fazla agrasif olmamdı.
Ama olurum.Kimseninde buna bişi demeye hakkı yok.Madem onlardan küçüğüm alttan alacaklardı.Ben burada bir ekip kurup kendal ile birlkte oynamak için ekip çıkartmaya gayretlendım.120 kişilik klanı bunlar istiyor diye 60 yaptım.Ha sonra ne oldu o klandan attııklarımı bunlar aldı.Klandan atın bu adamı biz attık dedigimde beni kıçı kırık oyuncuları ile muhattap ettiler.Bu oyuncuyu şu oyuncunun referansı ile aldım dediler.Klndan attıgım pasif adamı klandan atmadılar.Bunlar bana muttefıklıkden bahsetmesın.Her şeye ragmen kendal işi çözsün diye sabrettik yeter kendal siliyorum kafayı yedım gercekden dedım silmeyin ben işi halletcem dedi kendal ama halledemedi.otorite koyamadı bende bu yönüyle acmyz genel başkanıyım diye geçinen adamı eleştirdim halada eleştiriyorum. benimle tam 1 hafta boyunca telefondan kaç kişi kaç mesele grüştü kimse bilmiyor.Ama Bu sinerji başkanı biliyorrdu.Abi kafam almıyor niye bu kadar karııştırıyorsunuz bu olayları dedigimde e hakkımz yendı biz size göz yumduk dedi hep.Ya en başında göz yumma en başında bu işi yapanı barındırmayalım dedigimde ses yok.Bana kimse Diplomasiyi ögretmesin beyler.Ben diplomasimi sonuna kadar korumaya iyi niyet göstermeye calıstım.Hepsi yok sayıldı ne için -en başında bunların gözünde bitirdigimiz için- Ha bu adamlara karşı bu oyunu silersek de bırakırsakda biz adam degiliz.Ben tek başıma olabildigince klanımdaki arkadaşları sıkmadan oyunumu oynamak gayretinde iken ve evet birkaç hesaba sahipleri gelene kadar bakmaya çalışırken afedersinizde kimse 50 60 köye gelip bunun 10 15 tanesini aldık diye sevinmeye böbürlenmeye hakkı yok.Tek kusurum ha çok çabuk sinirleniyorum belki lafımı düşünmeden yazıyorum kalp kırıyorum ama hiçbiri nedensiz degil.Büyükse bu adamlar büyüklüğünü otorite ile degil alttan alarak oluru gösterek gösterecek arkadaş.Yok daha ötesi şimdi bu yazdıklarımı ah canım kendini nasılda mazlum gösteriyor diyenler olacak.Ben XS-ForMana ve kendala soruyorum yazsın yanlışmıyım.Bunların hepsını sıze telde beyan ettim mi ? Ettim.Bu oyunu ayna olarak görürüm.Kıvrılmadım,egilmedim.Bana verdiği en büyük fikir ise bu oyunun - sabretmeyi ögrenmem gerektigidir.-

DeletedUser61686

Ziyaretçi
Ses yok degil. Ben rezerv ihlalini hos gorururum. Dusmanla ortak is yapmayi hos gormedim. Bunuda bu forum uzerinden istedigine sor. Onaylayacak bir kisi varmidir. Ben dusmanin 9 koyunun 5-6 sini dumduz edicem 2 kami 4 mis bosaltigim duvari sifirladigim koyede koyun icini bile goremeden kesilecem yarim saat sonra koyu yigit hamza alacak. Buna burada hosgoruyle yanasacak birisi varmidir sen sor? Bu arada klaninizdan atilan kimseyi sinerji bunyesine almadik. Savas basladiktan sonra klaninizdan acemiyiz bunyesine gecmek isteyen herkes icin hayir dedik. Agresif takintindan dolayi savas iki taraf icinde hayirli olsun. Bana daha mesaj atma diye uyardim seni.. Ikili dialoga girmeyelim oyunumuza bakalim dedim. Bu sozume karailik o tepkiyi verdin. Herneyse bu saatten sonra; Bir anlasmazlik oldu ve oyuncumuza sahip ciktik adam gibi savasiyoruz de. Agresif tavirlarini birak ve burdan daha fazla kisiyle ters dusme. Bu bir savas oyunu. Sana hesap silcem dediginde ister sil ister silme. Benim icin onemli degil dedim. Sadece oyununu oyna ve oyundan keyif almaya calis. Burasida tartisma yeri degil madem savas basligi acmissin savas hakkinda sohbetlerin oldugu bir baslik olsun. Herkese saygilar iyi geceler

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Abi o konuda kesinlikle yanılıyorsun.Yiğit hamzadan 1 tane destek gitmedi rakip oyunculara o zamanlar ben bıle destek alamıyordum kı :) yiğit abiden :) Bu konuda zan ile hareket ediyorsun hala yanlıyorsun.Ayrıca Nd ye ve sizin -.ACEmiz klanına biri alındı abi ordan shadowknig beni succer luxer gibi nicki olan adamla muhattap etti oda benm referansımla alındı cıkarttırmam dedi.Neyse dedigin gibi savasıyoruz burada bunları paylaşmamız lazım dogru dıyorsun.Agrasifliği yenecem o aklımda bu kadar yogun mesaiye bir yerle patlıyorum işte :)

DeletedUser61686

Ziyaretçi
Ben yigit hamzanin attigina eminim. Ama kanitim olmadigi icin mesajimda destek atti yazmadim. Atmasa bile ortak opa yapilan klandan muttefiginin alacagi koye yiktigi koye rakiple anlasarak almak olmaz. Rezerv ihlali demiyorum. Yanlislikla olmus demiyorum. Direk anlasarak. Ki bunu sende dogruladin. Ve bu op sirasinda bu 2 kere yasandi. Ikiside ayni sekilde kamilerin bosalttigi koyde misler ve mis onu kamiler kesilerek oldu. Sen iyi biyetle bakiyorsun ama yigit hamzanin ifadeleribi dogrulayacak mesajlari gormedigini soyleyende sensin. Herneyse biraz mis keselim

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Acemiyiz,nd ve sinerji ekibi bu konu hakkında daha görüşlerini dile getirmesinler,Fazlasıyla uzadı,eibo da yakında silinip gidicek bence şömineye daha çok odun atmaya gerek yok.Bizim dışımızda istedikleri kadar ses çıkartabilir,ancak kuru tenekeden ileriye gidemez.Ve bizim dışımız da yuşa abi,boşver çocukla çocuk olmanın manası yok,sen de kaale alma daha.Kolay gelsin.

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Bak zamazingo sana senin bilmediğin şeyleri anlatıcam. İnş bu sefer anlarsın durumu. Eibo daha piyasada yokken serdar abiyle ve kendalla görüştük. Arka tarafta bizi uğraştıracak bi klan olmasın diye kendal işe el attı. Eibonun kuruluş amacı bölgedeki pasifleri toplayıp o bölgede sınırlara destek çıkacak kalıcı bi müttefik klan olmaktı. Neyse eibo kuruldu ve bölgedeki oyuncuları pasif aktif demeden topladı. Bende aynı zamanda aynı planla og klanını kurdum. Bölgedeki aktif adamları toplayıp arkadan sınırları destekletmek içindi. Yani arkada düşman olmasındansa bizden olması ilerde uzun vadeli büyük savaşlarda sınırları destkeklemek ve büyük savaşları kazanamak içindi bu klanların kurulması. İşte burdaki sıkıntı aslında yiğit hamzanın kendal ve Serdar abinin yardımıyla bölgeyi kapattıktan sonra bi taraflarının kalkmasıydı. 120 kişilik bi klan olunca kendini bişey zannetmesi ve kendini farklı bi klana gibi görmesiydi. Burada kendalın hatası tanımadığı güvenmediği bi adama klan kurdurması oldu. Bu yüzden og klanlarını bizzat ben kurdum bizzat brn başına geçtim. Çünkü bizden olmayan güvenmediğin birinin eline biraz güç geçtimi kendini bişey sanıyor. 120 kişiyi 60 kişiye düşürünce laf salatası yapıyor niye çok kalabalok olmayı bi halt zannediyor bu tarz insanlar. 7 tane og klanı vardı. 2 ye düşürdüm ben ve sonunda kalan sağlam adamlarla ne olup misyonumu tamamladım. Sende bu dirayet yok işte. Sen tamamen kendini farklı bi klana olarak gördün veya senden öncekiler. İşte her zamanda tanımadığın güvenmediğin adama klan kurdudursan bi şekilde bu sıkıntılar oluyor olacaktırda. Biz nd de bunu kaç kere acı bi şekilde tecrübe ettik. O yüzden bölgede bize müttefik bi klan kurduralım dediğimizde bizden biri çıkıp kuracaktı bu klanı ve bölye yaptığımız için bölgeyi tamamen kapattık. Sen şimdi şunu düşün bu planlar üstüne kurulan eibo klanıyla savaşmak kimin çıkarına. Kim ister bu amaçla kurulan eibonun bugün bu pozisyonda olmasını. Demekki neymiş konuyu hiç bilmeyen biri bile demekki bu eibo bi haltlar yemiş ki adamlar sınırlarını destekletecek bi klanı o amaçla kurdurdukları klanı bugün yıkmak zorundalar. Bugün acemi nopla savaşıyor tamda bu zamanlar için kurdurdukları klan bugün nopa size her türlü bilgileri paylaşmaya hazırız diyor. Şimdi sana soruyorum kim kimi arkadan vuruyor. Kim kimi satıyor. Kim kime kazık arıyor. Basit bi mesele yüzünden eiboya savaş açılırmı sence. Madem size en başından bi tavır var niye en başından bölye bi girişime girilsin. Millet salak değil. Millet köy peşinde de değil. Asıl burda laf yapması gereken siz değilsiniz aslında. Burda serdar abiye de kazık atan kendala da kazık atan sizlersiniz. Onlar olmasaydı bugün eibo diye bi klan var olmayacaktı zaten. Böglede az bişey gelişen klanı yıkıp arka tarafa doğru yayılacaklardı hem nd hem acemiyiz klanları. Biz işimizi sağlama aldık bi tarafı kalkacak kendilerini bişey zannedeceklere klan kurdurmadık. Şimdi istediğimiz gibi at koşturuyorz. Sizi acemiyiz düşünecek biz değil. Biz arada sırada gelir sizden 3-5 köy alır geçeriz. Çünkü biz ne sizi tanıtırz nede sizi kale Alırz.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Metin abi zan ile hareket ediyorsun eminim diyorsun ama.Mesajları iletemedin diyorsunda ne mesajını ileteyim sana ? Yiğit abi dogru savasarak koy almamız bu adamdan.Aralarındada iyi muhabbet olmus yazısmalarda.Ancak kesinlikle destek atmamamıs.Malum şimdi hatırlamıyorum ama senin rezervinken başka bir oyuncu 'sizde ve bizde nötr' bu köyü ele geçirmiş yiğit abide daha sonra 2 mis atıp köyü almıs.Yani takipçilik olayı var.Bir konudan başka konuyu açıyorsun abi telefondada bu böyleydi.Her ihlalimizde sen sinrjiyi temsilen bana yada erola yazsaydın bu olaylar halolurdu.Kalkıyorsun bir olay üzerinde gücünü arttırmak için başka bir olayı anlatıyorsun.He haklımısın haklısın ama olay eskıde kalmıs ve o zaman bu konu hakkında bize bişi yazmamıssın.
Son kez diyip konuyu kapatıyorum;Hiçbir oyuncumuz bilgim dahilinde olmadan hiçbir oyuncuya destek atamaz.Yiğit hamza istisna idi attınmı abi diye sordum hayır enes dedi.Ve ben bu adamın lafına güveniyorum cunku olaylardan sonra al enes ben yokum 1 ay dedı abi dedim 1 hafta bakarım 2-3 gun kafa dınle gel.Bu adam yalan söylemez.Benim tecrübem,vicdanım bunu söylüyor.Bu saatten sonra zaten bu konunun açıga kavuşmasıda ne bu savaşı noktalandırır ne de bizi daha yukarı çeker.Ancak yanlış anlaşılmaya meal vermemek adına son kez bu açıklamayı yapıyorum.

wedat
yazdıkların saçmalık.Bunu kendal bile dogrular.Bu zamana kadar muhattap oldugumuz kişi kendaldır.Şu yazdıklarına kendal hak veriyor mu ? :) Kendi çalıp kendi oynamak derler buna.Yazmışssın çizmissin birrde kendi esprine gülüyorsun.Farklı farklı amiyane anlatımlarla işte sen busun..

darktrdeki vasfa gelince biz olayı tatlıya baglayıp çözmek istiyoruz sen kalkıyorsun o dar kafanla hala suyu bulandırmaya çalışıyorsun.
çoluk çocuk diyorsun kaç yaş var senle aramızda da konusuyon :)

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Zamazingo hala aynı. Nato kafa nato mermer. Boşu boşuna sana bişeyler anlatmaya çalışıyor. Konuyu kilitleyin bence. Duvarla konuşun aynı şey.

Metin abi zan ile hareket ediyorsun eminim diyorsun ama.Mesajları iletemedin diyorsunda ne mesajını ileteyim sana ? Yiğit abi dogru savasarak koy almamız bu adamdan.Aralarındada iyi muhabbet olmus yazısmalarda.Ancak kesinlikle destek atmamamıs.Malum şimdi hatırlamıyorum ama senin rezervinken başka bir oyuncu 'sizde ve bizde nötr' bu köyü ele geçirmiş yiğit abide daha sonra 2 mis atıp köyü almıs.Yani takipçilik olayı var.Bir konudan başka konuyu açıyorsun abi telefondada bu böyleydi.Her ihlalimizde sen sinrjiyi temsilen bana yada erola yazsaydın bu olaylar halolurdu.Kalkıyorsun bir olay üzerinde gücünü arttırmak için başka bir olayı anlatıyorsun.He haklımısın haklısın ama olay eskıde kalmıs ve o zaman bu konu hakkında bize bişi yazmamıssın.
Son kez diyip konuyu kapatıyorum;Hiçbir oyuncumuz bilgim dahilinde olmadan hiçbir oyuncuya destek atamaz.Yiğit hamza istisna idi attınmı abi diye sordum hayır enes dedi.Ve ben bu adamın lafına güveniyorum cunku olaylardan sonra al enes ben yokum 1 ay dedı abi dedim 1 hafta bakarım 2-3 gun kafa dınle gel.Bu adam yalan söylemez.Benim tecrübem,vicdanım bunu söylüyor.Bu saatten sonra zaten bu konunun açıga kavuşmasıda ne bu savaşı noktalandırır ne de bizi daha yukarı çeker.Ancak yanlış anlaşılmaya meal vermemek adına son kez bu açıklamayı yapıyorum.

wedat
yazdıkların saçmalık.Bunu kendal bile dogrular.Bu zamana kadar muhattap oldugumuz kişi kendaldır.Şu yazdıklarına kendal hak veriyor mu ? :) Kendi çalıp kendi oynamak derler buna.Yazmışssın çizmissin birrde kendi esprine gülüyorsun.Farklı farklı amiyane anlatımlarla işte sen busun..

darktrdeki vasfa gelince biz olayı tatlıya baglayıp çözmek istiyoruz sen kalkıyorsun o dar kafanla hala suyu bulandırmaya çalışıyorsun.
çoluk çocuk diyorsun kaç yaş var senle aramızda da konusuyon :)

Soylediklerinin hepsi doğru eibo nun tüm görevi ve amacı oydu , Erol olduğu sürece bu devam etti öyle yada böyle sürdürdük Erol bıraktıktan sonra bu sorunlar alev almaya başladı . Kimse yanlış birsey söylemiyor

DeletedUser60609

Ziyaretçi
Abi o konuda kesinlikle yanılıyorsun.Yiğit hamzadan 1 tane destek gitmedi rakip oyunculara o zamanlar ben bıle destek alamıyordum kı :) yiğit abiden :) Bu konuda zan ile hareket ediyorsun hala yanlıyorsun.Ayrıca Nd ye ve sizin -.ACEmiz klanına biri alındı abi ordan shadowknig beni succer luxer gibi nicki olan adamla muhattap etti oda benm referansımla alındı cıkarttırmam dedi.Neyse dedigin gibi savasıyoruz burada bunları paylaşmamız lazım dogru dıyorsun.Agrasifliği yenecem o aklımda bu kadar yogun mesaiye bir yerle patlıyorum işte :)

Gülüm benim adımı kullanırken bi abdest al, kaza namazı kıl öyle yaz
Bak bakalım burda ne yazıyor. Atın klandan mı demişsin? Benmi görmüyorum o_O
PMLrW6.jpg