Eğitimcilerin klanlar oynaması!!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Gosainthan.

Mızrakçı
Arkadaşlar artık bu konu çok sıktığı için bir başlık açmak istedim. Oyunda sürekli olarak ben dahil olmak üzere birçok öğretmen arkadaşımıza mesleği üzerinden, " çocuklarınızı böyle öğretmenlere emanet etmeyin." Tarzı saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Bu bir oyun. Oyunda geçirdiğimiz süre ile pedogojik eğitimimizi yargılama haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz?
Şimdi oyunda köy kaybeden askeri personele çıkıp, bu adam bak burada köy veriyor bu adama vatanı emanet edersek vatanı kaybeder gibi saçma sapan bir düşünceye mı girelim? Veya çıkıp bir avukata bak bu adam diplomasi bile yapamıyor nasıl dava savunacak falan mı diyelim?
Gerçekten insanların öğretmenliği hakkında yorum yapıp kendinizi bu kadar düşürmeniz artık can sıkıcı bir hal aldı. Oyun oynuyorsanız oyun içi yorum yapın. Onca yıllık eğitim ile çocuklara eğitim veren insanları yargılamak sizlerin haddine değil.

Tibelda

Emekli Görevli
Günaydın, bu tarz yorumları ciddiye almamanızı öneririm. Direkt mesajlar üzerinden sizi rahatsız ediyorlarsa destek sistemine bildirebilirsiniz.

..Shadowlord..

Mızrakçı
Bu dediklerini bana da çok yaptılar. Bu oyunu her meslekten insanlar oynuyor. Ama eğitimci isen yandın. Hemen yakışmadı,vay efendim senin eğiteceğin çocuğa yazık gibi hakaretler başlıyor. Güzel bir yere değindin Özgür.

Bu oyun platformun insanların yaptığı meslekle oyunu bağdaştırıp kişisel analiz yapıcak kadar küçük insanların olduğunu görmek gerçekten çok üzücü :)

Bunu diyen kişiler genellikle kendi kişiliğini ortaya koyuyor mesela senin üzerinden gelelim demekki kendileri öğretmen olsa kendilerini öyle hissediceklermiş :=)

Kalan*

Mızrakçı
Hocam takılmayın bu oyunda dönen muhabbetlere o kadar ciddiye almayın oyunu adı üzerinde bir oyun hakaret edilmediği sürece ya da engelleyin gitsin kim dediyse adama veya kadına böyle şeyler söylemeyin ayıp hiç yakışmıyor sizlere
Ayrıca bir veli toplantısı düzenleyip sanki ailesine şikayet eder gibi foruma bu konuda başlık açtığınız için teşekkür ediyorum Buradan anlayacağınız artık benimde çocuklarım olmuş hemde evlenmeden hemen bir imam bulup dinen caiz mi değil mi diye kontrol etmem gerekiyor galiba kim dediyse umarım buraya gelip cevap verir bulun şu adamı sayın modlar

ATAKAN ADAK

Kılıç Ustası
Arkadaşlar artık bu konu çok sıktığı için bir başlık açmak istedim. Oyunda sürekli olarak ben dahil olmak üzere birçok öğretmen arkadaşımıza mesleği üzerinden, " çocuklarınızı böyle öğretmenlere emanet etmeyin." Tarzı saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Bu bir oyun. Oyunda geçirdiğimiz süre ile pedogojik eğitimimizi yargılama haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz?
Şimdi oyunda köy kaybeden askeri personele çıkıp, bu adam bak burada köy veriyor bu adama vatanı emanet edersek vatanı kaybeder gibi saçma sapan bir düşünceye mı girelim? Veya çıkıp bir avukata bak bu adam diplomasi bile yapamıyor nasıl dava savunacak falan mı diyelim?
Gerçekten insanların öğretmenliği hakkında yorum yapıp kendinizi bu kadar düşürmeniz artık can sıkıcı bir hal aldı. Oyun oynuyorsanız oyun içi yorum yapın. Onca yıllık eğitim ile çocuklara eğitim veren insanları yargılamak sizlerin haddine değil.
duyar kasmaya gerek yok brom heryerde bu tarz insanlar illa olur yanda engeller gecersin

burakaan

Baltacı
Bunları bile ciddiye almış gelmiş laf anlatıyor kral ya bu arkadaşa nasıl çoluk çocuk emanet edecez? yeni nesilin vay haline böyle takıntılı öğretmenlerden eğitim alırsalar :||

Durum
Konu yanıtlara kapalı.