Dunyayi kapatacak klanlar hakkinda dusunceler

• Konuyu başlatan DeletedUser58833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
pasiflerini vermeseydin? bi efendi pasife düştü ondan kköy aldın onun harici geldiğin pasifleri bile farkedilip çakılmadınız mı? bana raporları buraya attırma. ha aktiflere vurdunuz dedin ne zaman vurdum? teeee ilk bi op tarzı bişey yapıldı ondan mı bahsediyorsun? neden alamayacağım köye gidip patlıyım. 30-40 saate mis atıyorum aktife patlayacağıma pasifi alırım zararsız hem ordularıma bişey olmaz hem bir sonraki hamlemde 35-60 dakikaya mis atarım aktifine içinden geçerim ki; içinden geçtim :D

neymiş savaşın başında pasifleri siz toplayın biz sizden geri alcaz. Alamadınız? sınıra indim alabiliyosan benden köy alın dedin. Onu da aldık tw.statsda görebiliyosun? neymiş kesim yapmadın bişey yapmadın dedin beni zenci veyahut legolas gibi milyonluk veya benim 3 katım adamlarla karşılaştırdın. Buyur dedim karşılaştırdığın şeyi ben bir günde yakaladım ama sen gene totondan anladın yaptığın şeyi kesim mi sanıyosun felan diyosun. Kısacası sen her kelimende saçmalıyorsun neye atıfta bulunduysan onu gösterdim gerçekte ne olduğunu.

Şimdi de speed de speed diyosun speed takılan insan değilim. Sen git speedine zira sana bu dünyada yer yok benim kapatmam gereken bi dünya var hadi canım hadi :cool:

DeletedUser59296

Ziyaretçi
tuğcu w37 de kanserden hayatını kaybeden bir arkadaşımızdı galiba yanlış hatırlamıyosam, iskoyu bende sevmem ama bazı şeyleri bilip bilmeden yorum yapmayın isterseniz

DeletedUser59296

Ziyaretçi
aynen at klanındaydı sancak savaşına girdi kaybetti :) çoğul yazmışsın laf o arkadaşa da gidiyo diye cevap verdim ama yanlış anlamışım sanırım yoksa ilgilendirmez beni aranızda ki muhabbet iyi forumlar :)

DeletedUser59296

Ziyaretçi
Sevmiyorum çünkü burada ki postlarıyla çok itici gözüküyor, şu platformda hemen hemen herkesin bildiği çok iyi oyuncular var hiç birinin gelip şöyle oynarım böyle op yaparım ben kralım falan gibi sözler ettiğini görmedim. Saygı böyle kazanılmaz İsko belki de çok iyi oyuncudur daha önce fırsatı olmamıştır çok zaman ayıramamıştır tanınmaz bilinmez ama bu üslupla istediği kadar prof. Oynasın boş gibi