Dunyayi barbarlar kapatsin

MTK 136

Casus

Turkuaz-Alarm
Siyah-Eskiya
Pembe-Rohan
Beyaz-Aztek/1905/Leg
Sari-Akrep
Kirmizi-m2k/Sarbon
Kuzeydogu yesil-Azrail
Guneybati yesil-Omerta
Koyu mavi-Zirve
Gri-Barbar(Bazi klanlar barbarlarla kiyasiya kapisiyorlar yazayim dedim barbarlarin emeklerini goz ardi edemem))

Bana kalirsa worldun kirilma noktasi Azrailin bittigi zaman olucak,tahminimce 3-4hafta sonra ve world sinir savaslarina donmeye baslicak Eskiyayi kalabalik sanirdim ama Alarmin daha kalabalik olmasi sasirtti beni :D Ama fark etmez sinir savasina dondugunde eskiyanin kazanacagini dusunuyorum tabi Zirvenin de akibeti bu savasi dogrudan etkiler

Klan disi destek acik oldugu icin 1 aya eysanliklar baslar diyorum world zevkli olmaya baslar worldun savasla veya diplomasiyle degil arkadan vurmalar ile kapanacagini dusunuyorum,kucuk klanlar sever boyle isleri :D

Herkese bol sans :)

Not:Yeni klanlar kurulmassa harita otomatik yenilenir.

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Tüm dünya eskiya karşı birleşir ise o zaman eskiya yenebilirler

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Aztek senin, benim düşündüğüm herşeyi düşündü ki tüm kuşatmaları aldı. Ve almaya devam ediyor ..adamlar dünya kapatmış gibi hareket ediyor barbar bırakmadılar merkez aldılar takır takır müttefik yaptılar tek soruları eskiya hemen silsin dünya kapansın
9000 etki puanı yaptılar. Az kaldı demeyelim ama ilerleme cok hızlı

Edit-997395

Yasaklı
Aztek senin, benim düşündüğüm herşeyi düşündü ki tüm kuşatmaları aldı. Ve almaya devam ediyor ..adamlar dünya kapatmış gibi hareket ediyor barbar bırakmadılar merkez aldılar takır takır müttefik yaptılar tek soruları eskiya hemen silsin dünya kapansın
9000 etki puanı yaptılar. Az kaldı demeyelim ama ilerleme cok hızlı

Aztek en fazla 150 k yı görecek diyenler şukulasın :D

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Yapma bunu..
Her yapan ya sildi yada rezil oldu
Erken konuşmayın. .bknz şamana artık dünyalara bile girmiyor

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Dünya açılalı 2 ay olmuş hiç bir klan kıta üzerinde hakim değil :rolleyes:

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Yoo alarm hakim koskoca iki kıta hakim rohan beraber

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Azteği 2 aya sileceğiz silemezsekte biz siler gideriz:)
Bu arada zirvenin akibeti yazmışsınız yukarıya zirve klanı verdiği sözleri bozmaz ;)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Azteği 2 aya sileceğiz silemezsekte biz siler gideriz:)
Bu arada zirvenin akibeti yazmışsınız yukarıya zirve klanı verdiği sözleri bozmaz ;)

Aztek klanını yıkabilir misiniz bilmiyorum ama etki puanlarını şimdiden toplaması ileride işlerine yarayacaktır.Zaten merkezde barbar dahi bırakmadılar.Akıllı oynuyorlar.

rascal125

Ağır Atlı
Dünya açılalı 2 ay olmuş hiç bir klan kıta üzerinde hakim değil :rolleyes:
dünyanın özellikleri o kadar kötü ki sence bu normal değil mi? benim gibi pre kasıp sonradan oynamaya çalışan var ise geçmiş olsun tribe sokuyor adamı :D hele bir de clas,hp dünyalarına falan girenler var ise oyun hızı 1 olan dünya çok koyuyor adama :D