Dunya savasi

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Dirilis payidar scorpion sahi ortak diplomasi sonucu soa klanin savaş ilan edilmiştir. ..

Yaptıkları çılgınca diplomasi sonucunda sevdikleri kırmızı .

İyi olan kazansın.

DeletedUser63118

Ziyaretçi
Başarılar 2 tarafada tabiki gönlüm pydr scorpion diriliş sahi den yana sınırdaki soa oyuncularına bol şans dilerim :)

Scorpion böyle bir durumun içine girmesi yanlış olmuş :) 2 , 3 gün süre veriyorum onlara . Soa ve saman a beleş köy çıktı :)

Onun disinda diriliş bu diplomasi yi yapıyor ama bana göre yanlış yapıyor , kendi topuklarina sıkmak gibi oldu :)

Herkese başarılar dilerim iyi olan kazansin arkadaşlar :)

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Kendal topuk sıkmak iyidir
Kırmızı güzeldir
.250 kişiyiz. 150 si savunma hepsini akrep.yolladım

Bir.kaç. supriz im var sana onlarida akşam. Yapacam

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşı açan benim :D

Scorpion klanı bizle aynı pakt da bulunduğu halde bizden gizli diplomasi görüşmeleri yaparken yakalandı :D İşin garip yanı bu klan 2 gün önce kendi forumumuzda manga klanı ile savaşırken dirilişin desteklediği bazı oyuncuları neden klana aldık diye endişeleniyordu hesap soruyordu... Ve de birlik beraberlikten bahsediliyordu :D Ama görünüyor ki payidar ile diriliş ile bizim düşman olduğumuz herkes ile bir içten pazarlık yapılmış gizli masa altı görüşmeler olmuş :p

upload_2017-10-25_10-45-22.png

Bu Scorpion'un diplomasisi mesela. Sen Soa ile Şaman ile aynı yay içinde müttefik olucaksın, ortak forum yapıcaksın ama gidiceksin düşmanlarla iş birliği yapıcaksın oldu paşam :D

İşin garip yanı @AlfredThayer aynı senin de dediğin gibi bedava köy gözüyle bakıyoruz en fazla 1 hafta zorlar diye düşünüyoruz :D Hatta istatistik kasabilmek adına bizzat kendim açtım savaşı emirhanlar uyuyor :D

upload_2017-10-25_10-47-40.png

Savaşı açtığım an diriliş ile payidar davet ediliyosa biz doğru yoldayız demektir, rakiplerimize şans diliyorum çünkü çok ihtiyaçları olucak :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
En sevdiğim oyuncu tipi;
Bir şey düşünen ama karşısındakinin düşünmediğini sana doğru yoldasanız ;)

ByRevolution

Yasaklı
Emirhanın savaşı geç açmasından dolayı istatistiğe girmeyen 4-5 köy alımı daha var. Mesela bknz buda bir örnek. Böyle bir sürü rapor geliyor :)

129B0BC8-F28B-4A7E-8769-1C06B6910C30.png

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Krallar savaşırken soytarılar eğlence saçarlarmış güldürdün bizi erhan hangi dünyanın savaşı bu ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuyu açan kişi isteği üzerine konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.