Dumrul (yükseliş)

• Konuyu başlatan sorsoralee
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bilişim ile ilgili herhangi bir bölüm mevzunu yada konu ile yakindan alakali.
Oyuna oyuncu değil , programci bakiş açisina sahip.
Online süresi olan,
mümkün ise +18
iletişimi ve anlatimi kuvvetli

strateji , geliştirme , oyun kurallari , vs. Bilgilere sahip arkadaşlar araniyor.
Bilinçli kullanici ve çok oyuncu , tek klan tek hedef çalişmasinda yetkili olarak çalişabilecek arkadaşlar araniyor. Puan farketmez. Burasi dumrul burada herkezin 1 görevi var. Ve görevini yaptiği sürece herkez eşit :) Katilimci arkadaşlar özelden ulaşirlar ise sevinirm. Dediğim gibi oyundaki rütbenize bakmiyorum. Yukaridaki öz nitelikleri taşiyor olmaniz yeterli.

DeletedUser29966

Ziyaretçi
ya alper bi git şurdan ya :D oyundan kaçmak için buraya geliyorum tüm klanıda çağır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
rıza dumrul delirtir ayik ol:D hazir forum var kendi sistemimi yazana kladar burayi kulklanicaz ala ala :d burda oyun oynamiorz oıyun oynatıp strateji konustururoz senin gibi delilerede ihtiyac var nereye gacion:D

DeletedUser29966

Ziyaretçi
lan dengesiz benden delisimi var baban hariç tabi :D

DeletedUser29966

Ziyaretçi
foruma ilk ben geldim :D ona göre ayık olun modlar yoktu biz vardık ya :D

DeletedUser30444

Ziyaretçi
:D hooop dedik :D eyer bu işlerden anlayan birini bulamazsan alper gönüllü ögrenci ben olurum :D len rıza nereye baksam o forumda sen varsın :D hatta tek aktif üye sensin :D

DeletedUser29966

Ziyaretçi
ehehe :D alper 1 ay hatta 1,5 ay olcak hala bişeyi ayarlayamadın ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
at sineği özel hayatimdan vakit ayiriorm ayarladiklarimi biliosn yani o kadarini bile yapan yok bu güne kadar:d kalaninada adam lazim bulun işte anlayanlar özellikle java-java script v.bluettin sistemleri gerekli:D