Dumrul-rest vs nop savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
3 güzel ekip en ciddi savaşinda başarilar...

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Restle nop mu savaşıyo anlksnljkslnsjsisl nop yer ama cezayı..

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Lan olum görürsünüz c6 açılır ben nop ekibinide rest ekibini de classice cekerim dumrul aradan siyrilir gider :Dd

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Dünyada beklenen savaşlar başlamış... Hakikaten sametin dediği gibi konferans finali oluyor :p

Seriler nasıl geçecek bakalım tt2 Curry kimde ise o favorim :D

DeletedUser55960

Ziyaretçi
Çılgın Nop Dumrulu coşturuyor. 50 köy alındı Dumruldan. Rest liler ne düşünüyor acaba? fikirleriniz neler :D zaten dumrulun oyuncularının foruma oynamasından belliydi :) oyunda bir şey olmayınca foruma bakıyorlar :D

x3mes

Kılıç Ustası
Her iki tarafada başarılar , sabırlı olan kazanır . Gönlüm tabikii bizden yana tt2

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Son hali bu su an için.

WYgMzN.png

DeletedUser59599

Ziyaretçi
tebrik ederim güzel tespit yapıp pasiflerimizi topladınız...bize alında iyilik bile yaptınız..atıp toplamak yerine vura kıra oynaya oynaya alacagız...KÖY GİDER ADI KALIR DA..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Genemi pasif ya :S bunu bizede yapmışlardı ah şu pasifler tt2

DeletedUser45109

Ziyaretçi
tebrik ederim güzel tespit yapıp pasiflerimizi topladınız...bize alında iyilik bile yaptınız..atıp toplamak yerine vura kıra oynaya oynaya alacagız...KÖY GİDER ADI KALIR DA..

erhan sizmi vura kıra oyniyacaksınız?bide onlar pasif olsaydı rapdaj bırakırmıydı onları merak ediyorum ;)

DeletedUser52052

Ziyaretçi

umarım opta köy kaybeden veya mis arası yapan verdikleri köye geri mis atan arkadaşların bu yazını görmez :))
ben gelen raporlardan bedava köy alındıgını görmedim

Güzel bi operasyon oldu nop adına,tebrik ediyorum.Genellikle mis aralari icin saglam gelinmis,dünyada koy savunmak cok zor hale geliyo böyle toplu oplarda.Malum fener de yok saldiran her zaman avantajli :)