Duman Vs Server

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64589

Ziyaretçi
bızde oynun bı evresınde 4 tarafımız kırmızıydı dehset klanları kuzeyde doguda guney doguda vfor klanları batı ve guneyde ares klanlarının ortasında savastıgım donem benmde oldu neymıs sole bole ogren ondan sora konus herkes bırı bısı bıcıyo yorum yapmasın ona gore gecıp buraya

DeletedUser62477

Ziyaretçi
Bugün olanlardan sonra istatisklerin bence hiçbir önemi kalmadı ;)

DeletedUser64600

Ziyaretçi
hayirdir alperen 10 koy aldiniz pasifden diye önemi kalmadimi oluyo senin kaybettiklerinin yarisi bile degil ;) millete sanki cok bisey yapmissiniz gibi anlatma gelin bana yapin op ;) buldunuz pasif adami sonra op yaptik ;) barbarla farki ne o hesabin gelin bize yapin opuda goreyim kac koy alicaksiniz yada vericeksiniz birazcik konusurken saygi lazim unutma sana ben en basta demistim daha benim ekibimden koy veren olmadi ;) sen biyere not et

DeletedUser64600

Ziyaretçi
burayida sirf yalan yanlis bilgi atip milletin kafasini karistirmayin diye geldim simdiye kadar forumda yazi yazmamistim eger bu savasin aslini neslini ögrenmek isteyen varsa bende yazilarla birlikte mevcut isteyene nasil oldugunuda yazarim anlatirim aksini idda eden olursa topluca konusmadada anlatirim ahkam kesmeyi biraksin herkes oyun oynayin biraz ;) firildakligi sevmem bunu bilenler bilir

DeletedUser62477

Ziyaretçi
Galip abi siz İbrahim06'dan fatih06ank'den akbatun'dan falandan filandan köy alırken biz klandan atmadık ;)

Bunlar tek başına 40-50 köy verdi. Siz 10 köy vereni attınız.

DeletedUser64600

Ziyaretçi
sizin yaptiginizi yaptik alperen istatistiklere yansimasin diye ;) acele etme cuntaci kardes duman olunca sana ekstra yazicam ;)

DeletedUser62477

Ziyaretçi
Ne zaman yaptık onu abi? Ben hatırlamıyorum öyle bir şey. İstatisklere bakınca ben bile 45 küsür köy kaybetmişim hepsi ortada. Lord aysom 50 küsür gene ortada. İbrahim06 ortada. Fatih06ank ortada. Dadaş ortada. Narkoz ortada. Byyjapon yani Vedat abinin kayıpları da ortada.

DeletedUser64600

Ziyaretçi
ilk siralarda yaptiniz alperen polemige sokma beni :) iki pasif yakaladiniz onunlada burda basladin hemen yauip cizmeye ayip alperen ayip watsaptan yaz bekliyom ;)

DeletedUser62477

Ziyaretçi
ilk siralarda yaptiniz alperen polemige sokma beni :) iki pasif yakaladiniz onunlada burda basladin hemen yauip cizmeye ayip alperen ayip watsaptan yaz bekliyom ;)
Sanırım şu anki duman-sav klanından bahsediyorsun abi. O klan savaşa katılmadan önce ben klanda iken 10 köy aldım. Onlarıda sayalım :)

Ahmet'te iyi köy aldı. Savaşın ilk başlarında da hatırlarsan husplus'u topladınız abi. Boş hesap. Başında kimse olmayan hesap :)

DeletedUser64600

Ziyaretçi
ya alper gel bana yap opu o hesap bakiciyla idare ediliyordu bir hafta once siz yokladiniz onu baktiniz bos vurdunuz ama oyun bu tabiki vuracaksiniz

DeletedUser64600

Ziyaretçi
husplusta hakan vardi hatta bircogunda hakan vardi bana kendisi dedi sifrelerin hepsi mevcut diye bak ben yalani sevmem hem mesele o veya bu degil savas bu ama millete yalan haber yapmayin biz kac kaybettik siz kac bakalim husplusta hanginizin oldugu belli degildi bile

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
husplusta hakan vardi hatta bircogunda hakan vardi bana kendisi dedi sifrelerin hepsi mevcut diye bak ben yalani sevmem hem mesele o veya bu degil savas bu ama millete yalan haber yapmayin biz kac kaybettik siz kac bakalim husplusta hanginizin oldugu belli degildi bile
Abi hesap bizde dedm ama o hesaba ben hiç bakmadım buna yeminde ederim bakıcılıktaydı hesap :) ki hesabı bakıcı almam mümkün değildir