Duman Vs Server

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Başlık Yanlış Olmadı Sanırım Serverda Bizim İçin Son Savaşa Girmiş Bulunmaktayız Laf Dalaşına Girmek İstemiyorum Anlat Anlat Bitmez Elinize Kolunuza Sağlık Dehşet Paşa Diriliş Pk :)

Not: Fazla İyilikten Maraz Doğarmış...

https://i.hizliresim.com/gWRdgb.png

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Hiçbir yapılan yanlış cezasız kalmaz. Arkamızdan ettiğiniz küfürler geçmişte yaptığınız çirkinlikler hepsini adım gibi biliyorum Ekrem.
Bir tanesi de bu linkte https://forum.klanlar.org/index.php?threads/frenzy-vs-nail-erda.35142/ beni küçük düşürme amacı beslemendi ki zaten bu başlığın sonu incelenince onun sonunda bile rezil olduğunuz apaçık ortadadır. Ettiğin küfürleri burada paylaşsam global ban yerim zaten hiç gerek yok.

Serzenişte bulunacak birşey yok. DUMAN klanı senin yaptığın pisliklerin bedelini ödüyor. Kendi kazdığınız kuyuya kendiniz düştünüz. Kaybeden bizde olabiliriz savaş bu hiç belli olmaz fakat olması gereken diplomasiyi DEHSET klanı adına an itibariyle yapmış bulunuyoruz. Size başarılar.

FARAZA

Markiz
diriliş tek başına zaten sizi baya güzel topluyordu bide dehşetle paşa birbirine sa çekip size savaşaçmış anladıgım kadarıyla buda isabet oolmuş ı kadar hainlik arkadan iş çevirmeye normal bence

DeletedUser59628

Ziyaretçi
Cuntacı kardeş daha fazla saçmalamazsan sevinirim. Demek diriliş dumanı topluyodu he :) Bi git allah aşkına

DeletedUser61837

Ziyaretçi
diriliş tek başına zaten sizi baya güzel topluyordu bide dehşetle paşa birbirine sa çekip size savaşaçmış anladıgım kadarıyla buda isabet oolmuş ı kadar hainlik arkadan iş çevirmeye normal bence

Eğer diriliş klanları Duman klanlarını topluyordu ise neden diriliş, pk, paşa, dehşet klanları hep birlikte Duman klanlarına savaş açtı? Eğer Duman klanları o kadar zayıfsa, güçsüzse, ihanet ile dayandıysa, Diriliş klanları Duman klanlarını topluyorduysa bırakın sadece Diriliş ve Duman klanları savaşsın.

Hiçbir yapılan yanlış cezasız kalmaz. Arkamızdan ettiğiniz küfürler geçmişte yaptığınız çirkinlikler hepsini adım gibi biliyorum Ekrem.
Bir tanesi de bu linkte https://forum.klanlar.org/index.php?threads/frenzy-vs-nail-erda.35142/ beni küçük düşürme amacı beslemendi ki zaten bu başlığın sonu incelenince onun sonunda bile rezil olduğunuz apaçık ortadadır. Ettiğin küfürleri burada paylaşsam global ban yerim zaten hiç gerek yok.

Serzenişte bulunacak birşey yok. DUMAN klanı senin yaptığın pisliklerin bedelini ödüyor. Kendi kazdığınız kuyuya kendiniz düştünüz. Kaybeden bizde olabiliriz savaş bu hiç belli olmaz fakat olması gereken diplomasiyi DEHSET klanı adına an itibariyle yapmış bulunuyoruz. Size başarılar.

Ve de sevgili Nail... Ben o konuda kimsenin seni küçük düşürmeye çalıştığını düşünmedim. Tam tersine sen frenzy'yi küçük düşürmek için elinden geleni yapmışsın bence...

Ve bir de şunu sormak istiyorum... Hep birlikte Duman klanlarını yendiniz diyelim. Sonra ne olacak? Dehşet klanlarını önce Paşa klanlarını sonra diğerlerini alacak bence...

Biraz fazla oldu belki ama şunu da merak etmekteyim. Paşa ve Dehşet klanları savaştaydı ve Dehşet klanları kolay bir şekilde Paşa klanlarını yeniyordu... Ne oldu da Dehşet ve Paşa klanları ortak hareket etmeye başladı?

DeletedUser61837

Ziyaretçi
üstteki arkadaşın 1 kıtap cümle yazmasına güzel bi cevap

Evet daha bu sorulara yanıt veremiyorsunuz... Verecek cevabınız yok sanırım... PK ve Diriliş klanları savaşta idi. Diriliş sanırım önde idi. Şimdi ortak hareket ediyor.

Dehşet ve Paşa klanları savaşta idi. Dehşet önde idi. Şimdi ortaklar gene...

w35ten bilir kendisi ondan gelmiştir :D 2 saate bırakıp kaçmıslardı delikanlı
:)

DeletedUser59628

Ziyaretçi
4lü ittifak kendinizi boşa savunmayın her şey apaçık ortada. Dumanı başka türlü bitiremeyeceğini anlayan w39 un klanları bir oldular :) Boşa laf salatası yapmayın

FARAZA

Markiz
diriliş zaten bitiriyordu adamlar 150 köy fark açmıştı op üstüne op yiyordu duman bahane üretmeyin lütfen

DeletedUser59628

Ziyaretçi
Ya yalanını yiyim senin kardeeeş aç istatisliklere bak gözünü sevdiğim

DeletedUser61837

Ziyaretçi
diriliş zaten bitiriyordu adamlar 150 köy fark açmıştı op üstüne op yiyordu duman bahane üretmeyin lütfen

Tamam o zaman sadece diriliş ve duman klanları savaşsın... Görelim kim kimi bitiriyor. Tüm dünyaya karşı tek klan savaşıyor...

FARAZA

Markiz
tamam neyse ben sadece önceden dirilişte oynamış biri olarak konuştum siz sızlanın burda

DeletedUser59628

Ziyaretçi
Cuntacı ondan önce barbarda oynamış biriydin. Barbarı duman bitirince dirilişe nasıl kaçtın? Hatırla bunları

DeletedUser61837

Ziyaretçi
tamam neyse ben sadece önceden dirilişte oynamış biri olarak konuştum siz sızlanın burda
Yahu diyorsun ki Diriliş Duman'ı topluyordu... Bende diyorum ki o zaman Duman ve Diriliş savaşsın sadece... Sense gelmiş sızlanın diyorsun... Bir şey demiyorum.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
serdar semih öyle ötüp duruyordu adamda nasıl bir ego varsa alayınız gelin falan filan diyordu 1 köy icin kardeşim kardeşim dıyordu ittifagı bozarım diyordu ali cengiz oyunlarınızla kendi kendinizi ters köşe yaptınız gazanız mübarek olsun.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ekrem abiye başarılar,gönlüm DUMAN'dan yana.Umarım bu savaştanda alnınız ak çıkarsınız güzel insanlar :)

DeletedUser63098

Ziyaretçi
BU BİR OYUN... YENMEKTE VAR YENİLMEKTE... AMA BİR OYUN İÇİN KARAKTERİNİZDEN ÖDÜN VERMEYİN... BENİ BİLEN BİLİR... CAFCAFLİ*1906 HESABİNİN SAHİBİYİM... ŞİMDİKİ HELLKEEPER... KARAKTERİNİZE SAHİP ÇIKIN... OYUN GELİP GEÇİCİDİR... HERKES ETTİĞİ VEYA EDECEĞİ KÜFÜRLERE HAKİM OLSUN... KALP KIRMAYA GEREK YOK... İYİ OLAN KAZANSIN...